عملکرد فروزان تا هفته هشتم چگونه بود؟

آواتار سید حسن طاهری
عملکرد فروزان تا هفته هشتم چگونه بود؟
توسط   سید حسن طاهری   ۳۵۰۱ روز قبل
عملکرد فروزان تا هفته هشتم چگونه بود؟ و آیا جای خالی سید حس میشه؟
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۵۰۰ روز قبل
نسبتا خوب بوده.من بهش از20 میدم15
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۵۰۰ روز قبل

تقریبا خوب بود.ایشاا... بهترم میشه.
والا رحمتی که به هیچ تیمی نه نگفته.

آواتار آرینا رحمتی
توسط   آرینا رحمتی   ۳۵۰۰ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده

​اگه منظورت سالهای قبله که آمار همه چیو میگه...اگرم منظورت امساله که با اون بازیکنهای پیکان و با اون خط دفاع بدشون فقط 7 گل خورده اما فروزان 9تا خورده...خط دفاع بد اس اسو میدونم ولی فروزان دروازه بانه و وظیفش گل نخوردنه که وضعش معلومه....پس رحمتی بد نبوده که اینطوری اظهار نظر می فرمایی...حتی زمانی که همسن فروزان بوده از الان فروزان بهتره....لطفا در مورد رحمتی اینطوری صحبت نکنید چون قبلا کاپیتان و دروازه بان محترم تیممون بود ....بهش احترام بذارید
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۹۹ روز قبل
ببین دوست عزیز ss7777 بحث فروزان و مهدی رحمتی یه بحث پر حاشیه هست تو این سایت و منم نمیخوام به این حواشی دامن بزنم.شما میگید پیکان با اون خط دفاع بدش 7 گل خورده درست ولی چرا نمیگی چند تا گل زده تیمی که هجومی بازی نکنه گل هم زیاد نمیخوره.ثانیا در حال حاظر خط دفاع استقلال بهتر از پیکان نیست، از لحاظ اسم و رسم آره بهتره ولی کدوم از بازیکنان فعلی خط دفاع استقلال از اول فصل تو پست اصلیشون بازی کردن؟هاشم؟خرسند نیا؟هیچکدوم پست اصلیشون دفاع نیست.شما سپاهانو ببین 2-3 بازی خلیل زاده نبود ببین چقدر ضربه خوردن از نبود خلیل زاده.در مورد مقایسه عملکرد رحمتی و فروزان اجازه بدین حرفی نزنم ممکنه باعث دلخوری هواداران رحمتی بشه اینجا.مرسی از شما
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۹۹ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی
ببین دوست عزیز ss7777 بحث فروزان و مهدی رحمتی یه بحث پر حاشیه هست تو این سایت و منم نمیخوام به این حواشی دامن بزنم.شما میگید پیکان با اون خط دفاع بدش 7 گل خورده درست ولی چرا نمیگی چند تا گل زده تیمی که هجومی بازی نکنه گل هم زیاد نمیخوره.ثانیا در حال حاظر خط دفاع استقلال بهتر از پیکان نیست، از لحاظ اسم و رسم آره بهتره ولی کدوم از بازیکنان فعلی خط دفاع استقلال از اول فصل تو پست اصلیشون بازی کردن؟هاشم؟خرسند نیا؟هیچکدوم پست اصلیشون دفاع نیست.شما سپاهانو ببین 2-3 بازی خلیل زاده نبود ببین چقدر ضربه خوردن از نبود خلیل زاده.در مورد مقایسه عملکرد رحمتی و فروزان اجازه بدین حرفی نزنم ممکنه باعث دلخوری هواداران رحمتی بشه اینجا.مرسی از شما
به شدت موافقم با شما . اصلا نمیشه رحمتی و فروزانو ای طوری با هم مقایسه کرد . رحمتی دروازه بان یه تیم  بزرگه و فشار روش بیش تره ....  شاعر های بزرگ تعداد شعر های بدشون خیلی بیش تر از شعر های خوبشونه چون بیش تر شعر میگن .
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۹۹ روز قبل
نوشته شده توسط: آرینا رحمتی
[quote=blue.girl]

​اگه منظورت سالهای قبله که آمار همه چیو میگه...اگرم منظورت امساله که با اون بازیکنهای پیکان و با اون خط دفاع بدشون فقط 7 گل خورده اما فروزان 9تا خورده...خط دفاع بد اس اسو میدونم ولی فروزان دروازه بانه و وظیفش گل نخوردنه که وضعش معلومه....پس رحمتی بد نبوده که اینطوری اظهار نظر می فرمایی...حتی زمانی که همسن فروزان بوده از الان فروزان بهتره....لطفا در مورد رحمتی اینطوری صحبت نکنید چون قبلا کاپیتان و دروازه بان محترم تیممون بود ....بهش احترام بذارید

دوست عزیز اگه بحثای قبلی در مورد رحمتی رو میخوندی میدیدی که خودم از طرفداراش هستم چون تو تیممون بازی کرده و زحمت کشیده.من منظورم این بود که امسال رحمتی خییلللی خوب نبوده.یعنی حداقل بهتر از فروزان نبوده.
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۴۹۹ روز قبل
ای بابا ... بی خیال دیگه . چرا باید درباره ی بازیکنای تیمای دیگه حرف بزنیم؟؟؟؟ دروازه بان ما الان فروزانه چه خوب چه بد ما باید پشتش باشیم که البته به نظر من خیلی هم خوب بوده .
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۹۹ روز قبل
نوشته شده توسط: noyan gh

دوست عزیزss7777منم قبلا دقیقا مث شما بودم و نظرات نامنصفانه دوستان در مورد سید به شدت آزارم میداد اما به این نتیجه رسیدم که بحث کردن بی فایدس چون نه دوستان دیگه نظرات من رو قبول میکردن و نه من نظرات اونارو در مورد سید قبول میکردم....پس بحث کردن در اون مورد جز دلخوری و اعصاب خوردی چیز دیگه ای به همراه نداشت و نداره...من به عنوان یه استقلالی میدونم حق با کیه و قبلا توضیح دادم اما بعضی از دوستان اونو به اقتضای سنم گذاشتن!!!!پس لطفا شمام به این بحثا ادامه ندید....من این راه شمارو قبلا رفتم ولی بی فایده بوده....مر30 از بودنتون

آواتار کیمیا قبادی
توسط   کیمیا قبادی   ۳۴۹۹ روز قبل
نمیشه گفت بد ولی عالی نبوده متوسط به پایین بوده ولی به نظرمن با برگشتن حنیف و صادقی کنارهم عملکردش بهترمیشه.
آواتار آرینا رحمتی
توسط   آرینا رحمتی   ۳۴۹۹ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

دوست عزیزss7777منم قبلا دقیقا مث شما بودم و نظرات نامنصفانه دوستان در مورد سید به شدت آزارم میداد اما به این نتیجه رسیدم که بحث کردن بی فایدس چون نه دوستان دیگه نظرات من رو قبول میکردن و نه من نظرات اونارو در مورد سید قبول میکردم....پس بحث کردن در اون مورد جز دلخوری و اعصاب خوردی چیز دیگه ای به همراه نداشت و نداره...من به عنوان یه استقلالی میدونم حق با کیه و قبلا توضیح دادم اما بعضی از دوستان اونو به اقتضای سنم گذاشتن!!!!پس لطفا شمام به این بحثا ادامه ندید....من این راه شمارو قبلا رفتم ولی بی فایده بوده....مر30 از بودنتون

​حتما خواهر خوبم....با حرفاتون کامل توجیه شدم هر چند واسه همشون جواب داشتم ولی خب بخاطر شما هیچی نمیگم
نوشته شده توسط: آرینا رحمتی
[quote=zahra*ss*7777777*4444444]

​حتما خواهر خوبم....با حرفاتون کامل توجیه شدم هر چند واسه همشون جواب داشتم ولی خب بخاطر شما هیچی نمیگم

​ممنونم

آواتار علیرضا موسوی
دقیقا همینه، زهرا خانوم من هم تا حالا منتظر بودم که شما به عنوان یه استقلالی تعیین تکلیف کنی که راجب رحمتی حق با کیه.ههههه
دقیقا همینه، زهرا خانوم من هم تا حالا منتظر بودم که شما به عنوان یه استقلالی تعیین تکلیف کنی که راجب رحمتی حق با کیه.ههههه

من در این مدت یه چیز فوووووووق العاده ای رو یاد گرفتم و اونم اینه که در پاسخ به شما سکوت بهترین چیزه....اگه دقت کنی خیلی وقته در مورد سید عزیز نظر نمیدم چون به حقانیت شما پی بردم!!!! 
آواتار علیرضا موسوی
آفرین این چیزهای فوق العاده رو از ما یاد بگیر تجربه زندگیت میشه تا از کسی کورکورانه حمایت نکنی.خیلی هم خوبه که راجب رحمتی نظر نمیدی چون چند وقتی تالار از نظرات بی محتوا پاک شده
آفرین این چیزهای فوق العاده رو از ما یاد بگیر تجربه زندگیت میشه تا از کسی کورکورانه حمایت نکنی.خیلی هم خوبه که راجب رحمتی نظر نمیدی چون چند وقتی تالار از نظرات بی محتوا پاک شده

نحوه صحبت زدنتم خیییییلبی خوبه!!اصن حرف نداره!!!سعی میکنم یاد بگیرم و با خودت همینطوری حرف بزنم...اشکال نداره منم این نوع حر زدنتون رو میذارم به اقتضای سنتون!!!بالاخره جوونید دیگه.....
در ضمن من تمایلی ندارم با شما بحث کنم و آرامش تالار رو بهم بزنم .....دیگه بدونم شما تمایل داری یا نه...هر چند بدتون نمیاد چون من تو نظر قبلیم  اصن اسمی از شما نیاوردم ولی بام شما شروع کردید....در ضمن ازتون عذر میخوام ادبیاتم محترمانس چون چیز دیگه ای رو بهم یاد ندادن و غیر این نمیتونم طور دیگه ای حرف بزنم...بازم بخاطر آروم حرف زدنم معذرت میخوام!
آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۴۹۹ روز قبل
زهرا و علیرضا اگه واسه حرفه من ارزش قائل هستید با هم خوب صحبت کنید و به نظرات هم احترام بزارید. هرکی یه نظری داره و نباید تحمیل کرد به دیگری. متشکرم اگه بهم ارج بنهید.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۹۹ روز قبل

بیخیال بچه ها صلوات بفرستین.
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده
​خدا شاهده من همیشه به نظرات دیگران احترام گذاشم و میذارم...کسایی که منو میشناسن میدونن...در مورد سیدم قبلا خیییییلی بحث کردیم ولی به جایی نرسیدیم بخاطر همین از بحث کردن در موردش اجتناب کردم....ولی آقا علیرضا اگه ازشون بخواید یه مدت خودشونو میگیرن و چیزی نمیگن ولی بعد مدتی بازم شروع میکنن....من قبلا بهشون پیشنهاد دادم و الانم بازم بهشون میگم هر چیزی که بخواید در مورد سید بگید یا میخواید هر چیز جنجالی دیگه بگید یا هر چیز دیگه ای خصوصی به خودم بگی بهتره چون اونجا جوابتو میدم یا نهایتش تحمل می کنم!ولی اینجا آرامش تالار رو بهم میزنیم و باعث استقبال کم سایر دوستان از سایت میشیم....بخدا این کارا هییییییییییچ فایده ای نداره بلکه ضررم داره....من که همیشه بخاطر دوستان و سایت کوتاه اومدم بازم کوتاه میام چون میدونم بحث کردن فایده ای نداره....آقا علیرضا به عنوان خواهر کوچکترتون این حرفارو زدم امیدوارم قبول کنید و بحثو تموم کنید
آواتار علیرضا موسوی
ببین خانوم zahra*ss من تو کامنت قبلیم تو این تاپیک گفتم که نمیخوام وارد بحث رحمتی بشم و راجبش حرفی بزنم چون باعث دلخوری هوادارهای رحمتی میشه.یعنی شما و امثال شما پس برای شما و امثال شما احترام قاءِلم که این حرفو زدم.ولی شما کامنتی که در جواب دوستمون ss7777 گذاشتی به طور غیر مستقیم منظورتون من بودم.در کل از حرف هایی که راجبم گفتید ناراحت نیستم.هیچ دلخوری هم ازتون ندارم.اصلا هم قصد بی احترامی به شما نداشتم.لطفا اگه حرفی یا انتقادی از من دارید به صورت علنی و شفاف تو این تالار بیان کنید. نه با کنایه و ایما اشاره.خواهشا دیگه به این حواشی دامن نزنید.مرسی
ببین خانوم zahra*ss من تو کامنت قبلیم تو این تاپیک گفتم که نمیخوام وارد بحث رحمتی بشم و راجبش حرفی بزنم چون باعث دلخوری هوادارهای رحمتی میشه.یعنی شما و امثال شما پس برای شما و امثال شما احترام قاءِلم که این حرفو زدم.ولی شما کامنتی که در جواب دوستمون ss7777 گذاشتی به طور غیر مستقیم منظورتون من بودم.در کل از حرف هایی که راجبم گفتید ناراحت نیستم.هیچ دلخوری هم ازتون ندارم.اصلا هم قصد بی احترامی به شما نداشتم.لطفا اگه حرفی یا انتقادی از من دارید به صورت علنی و شفاف تو این تالار بیان کنید. نه با کنایه و ایما اشاره.خواهشا دیگه به این حواشی دامن نزنید.مرسی

​چشم
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۹۸ روز قبل
واقعا ممنونم از شما ....
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۹۷ روز قبل
هدف ما حمایت از تیم وبازیکنان استقلال هست پارسال مهدی رحمتی بود وحمایت از او وامسال فروزان وحمایت از او که جمع دوتا استقلال هست وحمایت از استقلال