استقلال 0 فولاد 1

آواتار لیلا جوکار
استقلال 0 فولاد 1
توسط   لیلا جوکار   ۳۴۷۸ روز قبل
دوباره شاهد باخت تیم بودیم در هفته نهم و این اصلا واسه تیم خوب نیست.من نیمه اول رو ندیدم اما توی نیمه دوم بازهم سردر گم بازی کردیم.البته نباید از حق گذشت نسبت به بازی نفت بهتر بود اما ضعف گل زنی و از دست دادن موقعیتها به سادگی و دفاع بدون تمرکز فکر کنم از دلیلهای شکست بود.نبودن خسرو کرار و بقیه هم که مزید بر علت شده بود.اما من از 2 تا مورد نگرانی دارم. 1- وابستگی زیاد تیم به حضور بعضی بازیکنا ( خسرو  - کرار و...)  و 2 - بازیکنان حتی بعضی پاسکاریهای ساده رو هم فراموش میکنن چطور انجام بدن و این باعث خلق موقعیت واسه تیمهای حریف و بعضا گل خوردن مثل بازی نفت میشه.که این 2 مورد اصلا چیزی نیست که ندیده گرفته بشه.خدا کنه بچه ها به خودشون بیان و بتونن برگردن به روزهای خوب. خیلی مفت صدر جدول رو از دست دادیم!!!!!
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۷۸ روز قبل
باز هم از دست دادن موقعیت های گلزنی به راحتی و عدم تمرکز در دفاع باعث رقم خوردن این نتیجه شد شاید برای امید به آینده بگوییم چند مهره کلیدی تیم نبودند ولی تیمی که میخواد قهرمان بشه نباید متکی به چند بازیکن باشه باید بازیکنان جانشین توانایی پر کردن خلا بازیکن اصلی و داشته باشه امروز هم اگر مهاجمان دقت بیشتری میکردند شاید نتیجه دیگری رقم میخورد ولی در کل بعضی بازیکنا در حد خودشون نیستن و خیلی ضعیف کار میکنن
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۴۷۸ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
باز هم از دست دادن موقعیت های گلزنی به راحتی و عدم تمرکز در دفاع باعث رقم خوردن این نتیجه شد شاید برای امید به آینده بگوییم چند مهره کلیدی تیم نبودند ولی تیمی که میخواد قهرمان بشه نباید متکی به چند بازیکن باشه باید بازیکنان جانشین توانایی پر کردن خلا بازیکن اصلی و داشته باشه امروز هم اگر مهاجمان دقت بیشتری میکردند شاید نتیجه دیگری رقم میخورد ولی در کل بعضی بازیکنا در حد خودشون نیستن و خیلی ضعیف کار میکنن
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۷۸ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

​​کااااااااملا موافقم
آواتار سید حسن طاهری
توسط   سید حسن طاهری   ۳۴۷۸ روز قبل
ضعف خط دفاع ، فرصت سوزی مهاجمانمون و نداشتن تمرکز کافی باعث باختمون شد البته یه بازیساز خوب مثل کرار و نبود خسرو هم بی تاثیر نبود اما ما نباید بازی های سرنوشت ساز و حریف مستقیم برای کورس قهرمانی و ببازیم ان شاء اله بهتر بشیم در ساختار دفاعی. 
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۷۸ روز قبل
3 بازی با مدعیان عنوان قهرمانی ( سپاهان ، نفت و فولاد ) و 3 شکست.6گل خورده و فقط یک گل زده.این نیمه خالی لیوان هست.ولی اگر به این نگاه کنیم که به غیر از این 3 بازی بقیه بازی ها رو بردیم در واقع نیمه پر لیوان رو دیدیم.نیمه اول و حتی تا حدودی نیمه دوم فرصت هایی کم و بیش داشتیم ولی در کل تیم خوب بازی نکرد.از این بازی استقلال زیاد راضی نیستم ولی تا حدودی هم به تیم حق میدم.خسرو ، کرار ، حنیف ، هاشم و یعقوب نبودن.هر چند مگویان در کارهای دفاعی تونست امروز جای خالی حنیف رو پر کنه ولی واقعا حنیف یه چیز دیگست و نعمتی برای تیم و تو ضربات ایستگاهی هم به دردمون میخوره.نبودن خسرو و کرار یعنی تیم بازیساز نداره و نبودن هاشم و یعقوب یعنی جناح چپ استقلال از کار افتاد.استقلال امروز خوب بازی نکرد ولی من به آینده ی این تیم امیدوارم.بازیکنامون برگردن هم ترکیب قوی تر میشه هم نیمکت.فولاد هم امروز زیاد موقعیت نداشت و روی یک ضربه ایستگاهی و روی اشتباه بازیکنای خودمون گل خوردیم.
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۷۸ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی
​ما یه مهاجم تمام کننده هم نداریم....تعویض برهانی خوب بود ولی انگار امیرخان قسم خورده قاضی رو تعویض نکنه...واقعا بازیش رو اعصابه....حیف رضا عنایتی یا داداش میلاد یا اسی مسی که تو تیم نیستن اونوقت قاضی هست....ولی ایشالله تو بازی های بعد جبران میکنن....دوست دارم حداقل امیرخان قاضی رو بازی نده و بجاش یکی دیگه رو بازی بده تا خط حملمون خودی نشون بده....اکثر گلهامون رو هم که هافیک هامون زدن
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۷۸ روز قبل
انشالله با برگشتن مصدومان والبته حنیف جبران می کنیم . 
آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۴۷۸ روز قبل
خیلی ناراحتم خیلی خیلی ..............................................

آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۴۷۸ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777
[quote=237611ali]باز هم از دست دادن موقعیت های گلزنی به راحتی و عدم تمرکز در دفاع باعث رقم خوردن این نتیجه شد شاید برای امید به آینده بگوییم چند مهره کلیدی تیم نبودند ولی تیمی که میخواد قهرمان بشه نباید متکی به چند بازیکن باشه باید بازیکنان جانشین توانایی پر کردن خلا بازیکن اصلی و داشته باشه امروز هم اگر مهاجمان دقت بیشتری میکردند شاید نتیجه دیگری رقم میخورد ولی در کل بعضی بازیکنا در حد خودشون نیستن و خیلی ضعیف کار میکنن

​​کااااااااملا موافقم
کاملا کاملا کاملا کاملا کاملا موافقم موافقم
تتیم که میخاد قهرمان بشه نباید به چند بازیکن متکی باشه .
آواتار سید محمد ریس زاده
توسط   سید محمد ریس زاده   ۳۴۷۸ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد میلاد خراسانی
خیلی ناراحتم خیلی خیلی ..............................................

من هم خیلی ناراحتم .استقلال تو ازادی باید به این تیمها حداقل 2تا بزنه من تعجب میکنم .خدا رو شکر لنگی ها 6امتیاز پایین تر از مان .فعلن زیرگروه ما هستن  

آواتار آرینا رحمتی
توسط   آرینا رحمتی   ۳۴۷۸ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777
​ما یه مهاجم تمام کننده هم نداریم....تعویض برهانی خوب بود ولی انگار امیرخان قسم خورده قاضی رو تعویض نکنه...واقعا بازیش رو اعصابه....حیف رضا عنایتی یا داداش میلاد یا اسی مسی که تو تیم نیستن اونوقت قاضی هست....ولی ایشالله تو بازی های بعد جبران میکنن....دوست دارم حداقل امیرخان قاضی رو بازی نده و بجاش یکی دیگه رو بازی بده تا خط حملمون خودی نشون بده....اکثر گلهامون رو هم که هافیک هامون زدن

​دقیقا....ولی اشکال نداره ایشالله از بازی های بعد جبران میکنیم
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۷۸ روز قبل
استقلال بد بازی کرد و مستحق برد نبود در نبود خسرو و کرار تیم اصلا روان بازی نمیکنه
اسکوچیچ مربی خوش فکری. فولاد امسال خیلی بازیکن از دست داده با این وجود از داشته هاش به بهترین نحو استفاده میکنه.
بازیکن خارجی های خوبی هم آورده برعکس سایر تیم ها
دو امتیاز با صدر فاصله داریم و جبرانش زیاد مشکل نیست ولی تو 9 هفته سه تا باخت دادن خوب نیست
کریمیان یه بازیکن تموم شدس و به کار تیم نمیاد
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۴۷۷ روز قبل
درسته استقلال خوب نبود ولی فولادم خوب نبود و میشه گفت که به تساوی هم راضی بودوالبته بهترین عملکرد فولاد استفاده تمام عیار از موقعیتشون بود!!!! خب نمیشه گفت بازیکنانمون نبودن چون بازی رو باختیم و 3 امتیاز رو از دست دادیم حالا چه با بازیکنان تاثیرگذار و چه بدون آنها.... فقط امیدوارم که بازیکنای مصدوم برسن وچشممون به شروع بازیهای آسیاییه که وقفه ای ایجاد کنه و مصدومان برسن..... ان شاءالله.... فقط شانس بیاریم دوباره مصدوم نشن
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۷۷ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی
درسته استقلال خوب نبود ولی فولادم خوب نبود و میشه گفت که به تساوی هم راضی بودوالبته بهترین عملکرد فولاد استفاده تمام عیار از موقعیتشون بود!!!! خب نمیشه گفت بازیکنانمون نبودن چون بازی رو باختیم و 3 امتیاز رو از دست دادیم حالا چه با بازیکنان تاثیرگذار و چه بدون آنها.... فقط امیدوارم که بازیکنای مصدوم برسن وچشممون به شروع بازیهای آسیاییه که وقفه ای ایجاد کنه و مصدومان برسن..... ان شاءالله.... فقط شانس بیاریم دوباره مصدوم نشن
آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۴۷۷ روز قبل
نوشته شده توسط: آرینا رحمتی
[quote=zahra*ss*7777777*4444444]​ما یه مهاجم تمام کننده هم نداریم....تعویض برهانی خوب بود ولی انگار امیرخان قسم خورده قاضی رو تعویض نکنه...واقعا بازیش رو اعصابه....حیف رضا عنایتی یا داداش میلاد یا اسی مسی که تو تیم نیستن اونوقت قاضی هست....ولی ایشالله تو بازی های بعد جبران میکنن....دوست دارم حداقل امیرخان قاضی رو بازی نده و بجاش یکی دیگه رو بازی بده تا خط حملمون خودی نشون بده....اکثر گلهامون رو هم که هافیک هامون زدن

​دقیقا....ولی اشکال نداره ایشالله از بازی های بعد جبران میکنیم
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۷۷ روز قبل
دوم جدول که اینقدر انتقاد نداره شما هم هی جو میدین به قضیه.الان تراکتور صدر جدوله مثلا قهرمان شده که شما دلواپسین.پس سپاهان چی باید بگه از اول تیمش کامل بوده یه مصدوم نداده ولی پایین تر از ما هستند.صبر کنید همه بازیکن ها برسند اونوقت اگه استقلال بد بود انتقاد کنید.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۷۷ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی
دوم جدول که اینقدر انتقاد نداره شما هم هی جو میدین به قضیه.الان تراکتور صدر جدوله مثلا قهرمان شده که شما دلواپسین.پس سپاهان چی باید بگه از اول تیمش کامل بوده یه مصدوم نداده ولی پایین تر از ما هستند.صبر کنید همه بازیکن ها برسند اونوقت اگه استقلال بد بود انتقاد کنید.

حق با شماست ولی ممکنه آخر فصل حسرت همین امتیازا رو بخوریم.
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۷۶ روز قبل
اسقلال تا الان در مجموع  بد نتیجه نگرفته ولی انتظار بیشتر بود در بازی با فولاد هم با توجه به نبود چند مهره اصلی بد بازی نکرد سه یا چهار موقعیت بالای هشتاد درصد داشت و بیشتر بازی در زمین فولاد بود ولی بازیکنان قدر موقعیتها را ندانستند که دلخوری امیر هم از آنها بجاست مگر در چنین بازی در این سطح با تیم فولاد چند موقعیت باید به مهاجمان برسد تا گل بزنند مگر فولادیها چند موقعیت داشتند که برنده شدند من خودم آرش را خیلی دوست دارم ولی هدر دادن چنین موقعیتهایی برای تیم خیلی گران تمام میشود به امید بازگشت همه مصدومان و رسیدن سایرین به اوج آمادگی مخصوصا آرش آقای گل که برای ما استقلالیها خیلی عزیزه و چهره غمگینش در نیمکت برای من که غیر قابل تحمله