به نظرشما اگه استقلال دوسه بازی اخیرهم امتیاز نگیره امیرخان تهدید به اخراج میشه؟؟

آواتار میرودود سیدمحمدی
به نظرشما اگه استقلال دوسه بازی اخیرهم امتیاز نگیره امیرخان تهدید به اخراج میشه؟؟
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۵۰۳ روز قبل
آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۵۰۱ روز قبل
فکر نکنم . با همین امیر انشاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااقهرمان میشیم 
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۵۰۱ روز قبل
انشالله که بازی های اینده رو می بریم . ولی بر کناری امیر خان که چند روز پیش خبرش پیچیده بود شایعه بود و امروز صبح تکذیب شد . 
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۵۰۱ روز قبل
خدا رو شکر تکذیب شد و شایعه بود . قلعه نویی بهترین مربی ایرانه ....
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۹۹ روز قبل
آفرین به شما دوستان عزیز.انشاالله با امیرخان قهرمان میشیم.سیدودود
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۹۹ روز قبل
امیر قلعه نوعی اگه 10 باخت دیگه هم بیاره که نمیاره کسی وجود نداره از استقلال اخراجش کنه.استقلال امسال قهرمانه اون هم فقط با امیر قلعه نوعی
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۹۸ روز قبل
به امید روزهای خوب برای استقلال همراه با ژنرال
آواتار سید محمد ریس زاده
توسط   سید محمد ریس زاده   ۳۴۹۸ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی
امیر قلعه نوعی اگه 10 باخت دیگه هم بیاره که نمیاره کسی وجود نداره از استقلال اخراجش کنه.استقلال امسال قهرمانه اون هم فقط با امیر قلعه نوعی
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۹۷ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
به امید روزهای خوب برای استقلال همراه با ژنرال
آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۴۹۱ روز قبل
نوشته شده توسط: shide HR
[quote=237611ali]به امید روزهای خوب برای استقلال همراه با ژنرال
0ایشااااااااااااااااااااااااااابه کوری چشم دشمنان
آواتار ایناز4 فرجاد
توسط   ایناز4 فرجاد   ۳۴۹۰ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد میلاد خراسانی
[quote=shide][quote=237611ali]به امید روزهای خوب برای استقلال همراه با ژنرال
0ایشااااااااااااااااااااااااااابه کوری چشم دشمنان
[/quote    
ایشالا
آواتار امیرحسین رهایی
توسط   امیرحسین رهایی   ۳۴۴۲ روز قبل
نه فکرنکنم
آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۲۹۵ روز قبل
نوشته شده توسط: shide HR
انشالله که بازی های اینده رو می بریم . ولی بر کناری امیر خان که چند روز پیش خبرش پیچیده بود شایعه بود و امروز صبح تکذیب شد . 

خداکنه استقلال چند بازی و ببره . خدا رو شکر تکذیب شد . استقلال بتونه سهمیه رو بگیره قهرمانی پیشکشش

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۹۱ روز قبل
با عرض معذرت . من نمیتونم خودم و گول بزنم . من با واقعیتها زندگی میکنم . وقتی بازی ضعیف و پر اشتباه و کسل کننده تیمو می بینم به این واقعیت میرسم که حتی سهمیه قهرمانی آسیا هم نصیب ما نمیشد چه برسد به جام و سهمیه . یه نگاهی به تیمهای بالای جدول که بندازید ( تراکتور . نفت . سپاهان . فولاد و ذوب آهن فوتبال بلد ) و بازیهایی که استقلال دارد . ( پدیده . تراکتور . صبا . و تیم لنگیها ) باورش برای من سخت است این تیمها امتیاز از دست بدن و استقلال همه دوازده امتیاز را از چهار بازی بگیرد . وقتی تیم نمیتواند از پس تیمهای بحران زده بر آید ایا بنظر شما .... باقیش را خوتان  حدس بزنید . 
آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۲۶۹ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد

قلعه نوعی دیگه اشباء شده .باید بره یکسالی از فوتبال دور باشه و خودشو به روز کنه.بسه با تفکرات کهنه و بازیکنای کهنه بازی کردن.یه کم به جوان ها هم باید بازی داد کریمی بازیکن به اون خوبی یک فصل کامل پشت پیرمردا موند.تاکی برهانی بیک زاده صادقی و...اینا هم مثل قلعه نوعی تموم شدن.والبته بی معرفتی محض ما هواداران که ورزشگاه ها رو خالی کردیم.اگه ورزشگاهها پر بود با همین بازیکنا هم حداقل سهمیه میگرفتیم.

آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۰۹ روز قبل

موندن قلعه نویی فقط اشتباه دوفصل قبل رو تکرار میکرد..هیچ فایده ای نداشت..