افت رحمتی

آواتار فرهاد قدیری
افت رحمتی
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۹۱ روز قبل

از وقتی بحث 3 میلیاردی پیش اومده آقا مهدی بد جوری افت کرده. خدا کنه اینا فقط یه اتفاق باشه وگرنه اگه خدای نکرده خدای نکرده زبونم لال دستی توی کار باشه اون موقع است که ما هوادران استقلال هیچ وقت نمی بخشیم و باید جوابگوی احساسات ما باشن!

آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۸۵ روز قبل

nemdunam chera in bahsaro ra endakhtin?25102510 ye bahse mosbat kardi tahala?jedddddan esteghlali hasti?

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۸۴ روز قبل

دوست عزیز من از هفت سالگی عاشق استقلال شدم. من سن شما رو نمیدونم. اما اگه توی زندگی تجربه کسب کنی فرق بازیکن با تعصب با بی تعصب رو می فهمی. خیلی از این بازیکنانی که ماها داریم از دستشون حرص می خوریم رو استقلال بزرگشون کرده عزیزم. بازیکنی که به خاطر اومدن یا رفتن کسی از تیمش میره متعصب نیست دوست عزیز.

آواتار danial forouzanfar
توسط   danial forouzanfar   ۴۳۷۰ روز قبل
ما اگه رحمتی رو نداشتیم الان سوم نبودیم تا همین جا هم از ایشون ممنونیم
آواتار اشکان قدیمی
توسط   اشکان قدیمی   ۴۳۷۰ روز قبل

نه به این حرف ها نیست اقا مهدی بهترین دروازه بان ایرانه

اگرهم افت کرد به دلیل بعضی هواداران استقلال که نمیتوانند نتایج خوب اقای مظلومی با استقلال را ببینند و می خواهند اقای قلعه نوعی به استقلال برگردد

شعار های بعضی از هواداران تمرکز بازیکنان استقلال را به هم می ریزد به این دلیل است ان وقت شما هواداران میگویید اقای رحمتی افت کرده است اما چنین نیست

آواتار آرمین سردار
توسط   آرمین سردار   ۴۳۶۸ روز قبل

سید مهدی اصلا افت نکرده بلاخره تو بازی حالا یکی دوتا اشتباه میکنن !

آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۵۸ روز قبل

به خدا همین هم غنیمته بابا ناسلامتی بهترین گلر ایرانه ها توقع ندارید که پیتر چک و کاسیاس و والدزبیان گلر استقلال بشن

آواتار حمید قدیمی
توسط   حمید قدیمی   ۴۳۵۷ روز قبل

سید مهدی جانشین برحق ناصرخان حجازی در استقلال است ، با بودن او توی دروازه خیالمون از هر بابت راحته .

انشاء الله فصل بعدی تلافی همه ناکامی ها که باعث شد استقلال در کمال ناباوری و در عین شایستگی و لیاقت قهرمانی در لیگ را از دست بدهد، جبران می کنیم .

آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۳۵۶ روز قبل

سید مهدی رحمتی یکی از بهترین دروازه بان های حال حاضر ایران هستش و بالاخره آدم یه جاهایی رو استباه میکنه ولی در بیشتر مواقع سید مهدی رحمتی خیلی عالی و خوب کار کرده و اگه او نبود استقلال الان باید 4 یا 5 میشد