چاره اندیشی در مورد خط حمله استقلال در نیم فصل دوم

آواتار آکو نوبری
چاره اندیشی در مورد خط حمله استقلال در نیم فصل دوم
توسط   آکو نوبری   ۳۴۷۱ روز قبل
به نظر شما هواداران عزیز کدام یک از مهاجمان استقلال باید نیم فصل از استقلال جدا شود و بازیکن جانشین چه کسی باشد ؟
آواتار رسول باقری
توسط   رسول باقری   ۳۴۴۲ روز قبل
​اول بهتره که سرمربی عوض بشه.............
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۴۲ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول باقری
​اول بهتره که سرمربی عوض بشه.............

اونوقت کی جانشینش بشه؟؟؟؟!!
امیر خان بهترینه.جانشینم نداره.موافقا حمایت.

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۴۲ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده
[quote=brasoul]​اول بهتره که سرمربی عوض بشه.............

اونوقت کی جانشینش بشه؟؟؟؟!!
امیر خان بهترینه.جانشینم نداره.موافقا حمایت.

آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۴۱ روز قبل

من با blue girl موافقم . به نظر من آرش بره  و بجاش نریمان جهان را بیارن .

آواتار رسول باقری
توسط   رسول باقری   ۳۴۴۱ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول موگویی

دوست من شما یه جور میگی آرش بره انگار نمیدونی آرش کی بوده و چه گل هایی زده همینجوری نظر میدی و میری. آرش  رو اگه بعضی ها خورد نمیکردند مطمئن باش خیلی از شما ها طرفدارش بودین و شمارشو پز میدادید. مثل فرهاد جونم که هر کاری کردند که خرابش کنند اما فرهاد نگذاشت. طفلی آرش فقط شانس نمیاره تا با این بازی های کمی که بهش میرسه خودی نشون بده هر بازیکنی باشه تواناییش رو با نیمکت نشینی مکرر از دست میده. تازه این آرش وفادار بود که از استقلال نرفت و موند. کاری که حتی فرهادمون هم نتونست انجام بده و رفت. پس اشتباه نکن دوست من.
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۴۱ روز قبل
​امیرخان بهترینه.به نظرم بهتره میداوودی رو بیارن به همراه بایرامی
آواتار آکو نوبری
توسط   آکو نوبری   ۳۴۲۹ روز قبل

یعنی  قاضی بمونه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آواتار دنیا کیانی منش
توسط   دنیا کیانی منش   ۳۴۲۹ روز قبل
امیر خان ک باید بمونه.......
بعدشم هر چی خودش سلاح بدونه
آواتار علی مخملی
توسط   علی مخملی   ۳۴۱۵ روز قبل
به نظر من شریفاتو بگیره خوب میشه
آواتار امید سیفی
توسط   امید سیفی   ۳۴۱۲ روز قبل

​مهاجم جوان بیاد .بازی ساز بگیرن .از همه مهمتر هاشم بیگ زاده بره فقط اون بره 

آواتار محمد مهدی قادری
توسط   محمد مهدی قادری   ۳۴۱۰ روز قبل
به نظر من باید شریفات و نریمان جهان و دلیر رو بیارن.
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۱۰ روز قبل
برای بار بیستم میگم . ما دفاعمون و دروازه بانمون ضعیفه . اما اگه بخوایم بازیکن به درد بخور بخریم ، شریفات عالیه .
آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۴۰۷ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول باقری
[quote=sarapaabi4444]

دوست من شما یه جور میگی آرش بره انگار نمیدونی آرش کی بوده و چه گل هایی زده همینجوری نظر میدی و میری. آرش  رو اگه بعضی ها خورد نمیکردند مطمئن باش خیلی از شما ها طرفدارش بودین و شمارشو پز میدادید. مثل فرهاد جونم که هر کاری کردند که خرابش کنند اما فرهاد نگذاشت. طفلی آرش فقط شانس نمیاره تا با این بازی های کمی که بهش میرسه خودی نشون بده هر بازیکنی باشه تواناییش رو با نیمکت نشینی مکرر از دست میده. تازه این آرش وفادار بود که از استقلال نرفت و موند. کاری که حتی فرهادمون هم نتونست انجام بده و رفت. پس اشتباه نکن دوست من.

هر کی بگه ارش بره یعنی با استقلال دشمنه چون با اون همه باری خوب ک کرده اینقدر مربی اونو محروم کرده هیچی نگفت به نظر من ارش خیلی بازیکن خوبیه با تعصبه با اخلاق هیچکس مثل اون نیس شما ک میگی ارش بره مثل اون بازیکن یکی بگو نظرتو تنها نگو دلیلشششششششششششششم بگو بعدشم ارشم اگه میخواست بره با این همه طعنه و... ک امیر خان بهش زدن باید میرفت من به عشق ارش استقلال رو دوست دارم  فمیدین واقعا واسه اونایی ک قدر بعضیا رو نمیدون متاسفم

آواتار محمدعلی نویدی
توسط   محمدعلی نویدی   ۳۴۰۷ روز قبل
​مهاجم خارجی خوب بهتر از داخلیه. حاشیشم کمتره. به شرطی که سطح بالا باشه نه مثل بازیکن ای درجه 3، 4 که از برزیل میارن بعد دو بازی میرن به فیفا شکایت میکنن غرامت بگیرند. اگه در سطح ساموئل باشه عالیه.
آواتار امید محمدی
توسط   امید محمدی   ۳۳۹۴ روز قبل
ارش خوبه واز قدیمی های تیمه. ولی یک مهاجم باریز نقش مثل شریفات اگه به تیم اضافه بشه خیلی خوبه
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۳۹۴ روز قبل
به نظر من نه بازیکن میخواد بگیری نه بندازی بیرون.
فقط امیرخان باید تاکتیکشو تغییر بده.باید حرفه ای تر بازی کنه تیم.
باید بازیکنا به خودشون بیان.تو تیم فقط هاشم و کرار با کریمیان خودشونن.راحت و روان بازی  میکنن.
از لحاظ روانی باید تیم ساخته بشه.وقتی فروزان خودشو در حد اروپا بدونه مطمعنا بهتر بازی میکنه.بقیه هم همینطور.