ذوب آهن 2 - 1 استقلال

آواتار امیر حسین اسلامی
ذوب آهن 2 - 1 استقلال
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۹۹ روز قبل
خب متاسفانه سومین باخت متوالی و چهارمین در مجموع ، امروز رقم خورد.امروز ذوب آهن خیلی خونسرد تر و با برنامه تر بازی کرد.گل اولشون روی ضربه ایستگاهی رقم خورد و گل دوم روی تزلزل مدافعین و اشتباه خسرو رقم خورد.نمیخوام توجیه کنم ولی یعقوب ، حنیف ، مگویان نبودن و کرار و خسرو برای بازی کامل آماده نبودن و فقط در حد یک نیمه و حتی کمتر برای استقلال بازی کردند.
البته استقلال معمولا عادت داشته در روز هایی که سایر مدعیان نتایج خوبی کسب نمیکنند به سختی امتیازی رو کسب میکنه و همیشه این فرصت ها را از دست میده.
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۴۹۹ روز قبل
اه خیلی بد شد :-( سه تابازی سه تاباخت.آخه این چ وضعشه؟؟مگه میشه؟؟؟شانس آوردیم اوایل بردیم وگرنه الان ته جدول بودیم :-( :-(
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۹۹ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad
بازی زیبایی بود ولی حیف شد ....به نظرم کرار خوب بود ولی حیف که بازیکنای دیگه قدر پاساشو ندونستن.....بازم مث همیشه بازی قاضی رو اعصلب بود و حیف اون همه موقعیت یا حتی شهباززاده که دو تا موقعیت تقریبا صد در صدو از دست داد.....امیدوارم امیرخان فکری به حال مهاجمامون بکنه چون واقعا یه مهاجم تموم کننده نداریم.....
راستی از آقا امیرحسین و سایر دوسان واقعا عذر میخوام که تاپیک مشابهی رو ایجاد کردم چون فقط چن دقیقه فاصلش بود و در حین ایجاد همین تاپیک منم اون اشتباهو کردم....بازم عذر میخوام 
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۹۹ روز قبل
دیگه داره حالم بهم میخوره از بازی امیر حسین صادقی ، چند پاس اشتباه تو دفاع ،گل دوم شروع اشتباه از صادقی بود و تکمیل کننده هاشم بیک زاده.حرف بد بزنیم بد آموزی داره اینجا .......... آخه این چه وضع بازیه
آواتار آکو نوبری
توسط   آکو نوبری   ۳۴۹۹ روز قبل
اینم شده سنت جدید خدا بخدا هر تیم کوچیک و بزرگی یاد گرفته همون اول بازی ......... نه دفاع نه حمله نه کار گروهی دریغ از 2 دقیقه کار گروهی  ، تیم استقلال فقط شده حرف حرف حرف ما جبران میکنیم ما ... ما.... با این شرایط خدا به داد ما هواداران برسه
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۹۹ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777
بازی زیبایی بود ولی حیف شد ....به نظرم کرار خوب بود ولی حیف که بازیکنای دیگه قدر پاساشو ندونستن.....بازم مث همیشه بازی قاضی رو اعصلب بود و حیف اون همه موقعیت یا حتی شهباززاده که دو تا موقعیت تقریبا صد در صدو از دست داد.....امیدوارم امیرخان فکری به حال مهاجمامون بکنه چون واقعا یه مهاجم تموم کننده نداریم.....
راستی از آقا امیرحسین و سایر دوسان واقعا عذر میخوام که تاپیک مشابهی رو ایجاد کردم چون فقط چن دقیقه فاصلش بود و در حین ایجاد همین تاپیک منم اون اشتباهو کردم....بازم عذر میخوام 

خواهش میکنم.پیش میاد فدای سرتون.
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۹۹ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی
[quote=zahra*ss*7777777*4444444]بازی زیبایی بود ولی حیف شد ....به نظرم کرار خوب بود ولی حیف که بازیکنای دیگه قدر پاساشو ندونستن.....بازم مث همیشه بازی قاضی رو اعصلب بود و حیف اون همه موقعیت یا حتی شهباززاده که دو تا موقعیت تقریبا صد در صدو از دست داد.....امیدوارم امیرخان فکری به حال مهاجمامون بکنه چون واقعا یه مهاجم تموم کننده نداریم.....

خواهش میکنم.پیش میاد فدای سرتون.

ممنون
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۹۹ روز قبل
پارسال کل فصل 6 باخت داشتیم حالا 10 هفته 4 باخت .
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۹۹ روز قبل
حالم بده . اصن داغونه داغونم . فقط امیدوارم حنیف زود تر خوب شه ....افسرده شدم به خدااااا ......
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۹۹ روز قبل
نوشته شده توسط: آکو نوبری
اینم شده سنت جدید خدا بخدا هر تیم کوچیک و بزرگی یاد گرفته همون اول بازی ......... نه دفاع نه حمله نه کار گروهی دریغ از 2 دقیقه کار گروهی  ، تیم استقلال فقط شده حرف حرف حرف ما جبران میکنیم ما ... ما.... با این شرایط خدا به داد ما هواداران برسه

شما جوکر قرمز نیستی که منتظر باخت تیم ما نشستی بعد از باخت بیای

یک کمی خودتو راحت کنی نیا اینجا چون ما همه عاشق تیم و ژنرال هستیم

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۹۹ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
[quote=JOKER BLUE]اینم شده سنت جدید خدا بخدا هر تیم کوچیک و بزرگی یاد گرفته همون اول بازی ......... نه دفاع نه حمله نه کار گروهی دریغ از 2 دقیقه کار گروهی  ، تیم استقلال فقط شده حرف حرف حرف ما جبران میکنیم ما ... ما.... با این شرایط خدا به داد ما هواداران برسه

شما جوکر قرمز نیستی که منتظر باخت تیم ما نشستی بعد از باخت بیای

یک کمی خودتو راحت کنی نیا اینجا چون ما همه عاشق تیم و ژنرال هستیم

والا . اقا بی خیال این جا شو . به خدا لنگم سایت داره . برو اونجا با لنگیا شاد باش ... بد بخت .
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۹۸ روز قبل
 یکی از بازیای قشنگ لیگ بود از جانب هر دو تیم.
ذوب اهن یکی از تیمای خوب لیگه که بازی روان روی زمین بازی میکنه که با بد شانسی نتایج بدی گرفته یحیی جز بهترین مربیای ایرانه.
نیمه اول نبود کرار و خسرو باعث بازی بد تیم بود مثل بازیای قبل.
نیمه دوم با اومدنشون تیم تونست خلق موقعیت کنه و بهتر بازی کنه( کریمیان پاس سالم نمیتونه بده چه برسه به بازیسازی).
صادقی اصلا خوب بازی نمیکنه و باید بازی بعدی رو نیمکت باشه.
به یاد ندارم تیما های قلعه نوعی 3 باخت متوالی داشته باشن. عادت به باخت برای تیممون خوب نیست.
امیدوارم با برد ملوان همه چیز فراموش شه.

آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۴۹۸ روز قبل
 سه  بازی سه باخت !!!!!!!!!!!
من نیمه ی دوم بازی رو دیدم ، با اومدن کرار به بازی ، استقلال جون گرفت و انصافاً با اینکه هنوز آماده نبود ولی پاسای خوبیو داد که مهاجمای بی دقتمون  (البته اگه بشه اسمشونو مهاجم گذاشت ) هدر دادن .تو این جند بازی هم فروزان به هیچ توپی نه نگفته . امیدوارم بتونیم امتیازای آینده رو کامل بگیریم و آخر فصل غصه ی از دست دادن این 12 امتیاز‌و  نخوریم .

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۹۸ روز قبل

خیلی حیف شد.متاسفانه امسال یه مهاجم 6 دونگ نداریم.اگه یکی مثل ادینیو داشتیم الان وضع تیم این نبود.
آواتار ali baghbanian
توسط   ali baghbanian   ۳۴۹۸ روز قبل
اول فصل شانس داشتیم حالا نداریم. وگرنه این تیم همون تیمه
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۴۹۷ روز قبل
دوستان ببخشید، چون بازیرو ندیدم نمیتونم نظری بدم
فقط میتونم آرزوی موفقیت کنم برای تیم محبوبم......