یکی نیست به این اقا بگه گذشت علی اصضری تیم ها رو بردند

آواتار آکو نوبری
یکی نیست به این اقا بگه گذشت علی اصضری تیم ها رو بردند
توسط   آکو نوبری   ۳۴۹۹ روز قبل
نه تاکتیک نه کار گروهی نه حمله نه دفاع کل تیم شده 4 بازیکن که واسه این تیم حیفن ، اول فصل میگن تمام بازیکن مورد نظر خریداری شد ما این میکنیم ما ان میکنیم تمام گل هایی که استقلال زده 90درصد رو تاکتیک یا کار گروهی نبوده یعنی استقلال انقدر کوچیک شده هر کی 2 کلاس سواد فوتبالی یاد گرفته میاد این تیم مارو داغون میکنه خدا به این استقلال ما رحم کنه
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۹۹ روز قبل
عزیز من وقتی تیم کامل نیست مربی چی کار کنه؟دفاع هم که امیر حسین صادقی قربونش برم توپ ازش رد نمیشه.خسرو حیدری هم که دیگه ......  سجاد شهباز زاده 7 متر دروازه رو کج میبینه. دیگه ربطی به مربی نداره
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۹۹ روز قبل
نه تاکتیک نه کار گروهی نه حمله نه دفاع کل تیم شده 4 بازیکن که واسه این تیم حیفن ، اول فصل میگن تمام بازیکن مورد نظر خریداری شد ما این میکنیم ما ان میکنیم تمام گل هایی که استقلال زده 90درصد رو تاکتیک یا کار گروهی نبوده یعنی استقلال انقدر کوچیک شده هر کی 2 کلاس سواد فوتبالی یاد گرفته میاد این تیم مارو داغون میکنه خدا به این استقلال ما رحم کنه
باز استقلال باخت,شما پیدات شد . ..  
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۹۹ روز قبل
نوشته شده توسط: shide HR
[quote=JOKER BLUE]نه تاکتیک نه کار گروهی نه حمله نه دفاع کل تیم شده 4 بازیکن که واسه این تیم حیفن ، اول فصل میگن تمام بازیکن مورد نظر خریداری شد ما این میکنیم ما ان میکنیم تمام گل هایی که استقلال زده 90درصد رو تاکتیک یا کار گروهی نبوده یعنی استقلال انقدر کوچیک شده هر کی 2 کلاس سواد فوتبالی یاد گرفته میاد این تیم مارو داغون میکنه خدا به این استقلال ما رحم کنه
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۹۸ روز قبل
امیرخان قلعه نویی بارها نشون داده که مرد لحضات بحرانی هستش و من به دانش ومربی گری ایشون اطمینان کامل دارم وبه شما دوستان قول میدم که استقلال امسال قهرمان هست ونگران نباشین ونگذارید بعضی دوستان شیطنت بکنن واعصاب شما رو به هم بریزن  به امید کوری چشم دشمنان استقلالا عزیزمان
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۹۸ روز قبل
آفرین آقا مهرداد.....
آواتار مرضیه غلامی
توسط   مرضیه غلامی   ۳۴۹۸ روز قبل
خیلی زود کاسه ی چه کنم چه کنم دست گرفتید .درسته همه ی دوستان استقلالی ناراختن ولی این باعث نمیشه بگیم فقط امیر خان مقصره ، تیمی که سه چهار تا بازیکن مصدوم داره و هنوز نتونسته یک بار با تیم کاملش وارد بازی بشه انصافاً‌ خوب نتیجه گرفته.بحز این سه مسابقه که واقعاً کم شانس و البته بی دقت بودن
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۹۷ روز قبل
بچه ها استقلال پرسپولیس نیست و ما هم طرفدارای اونا نیستیم پس خواهش میکنم اون پرستیژ و جنتلمنی رو که خواص استقلال وطرفداراش هست حفظ کنیم وبه حمایت تیم محبوبمون بپردازیم ودر این مدت که استقلال عزیزمان به آرامش نیاز داره باید به اون کمک کرد تا به روزهای اوج خودش که لنگیا رو پیچونده بود برگرده به امید موفقیت استقلال واستقلالیهای عزیز
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۹۷ روز قبل
مرسی  آقاعلیرضا
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۹۷ روز قبل
نوشته شده توسط: مهرداد پدرام
بچه ها استقلال پرسپولیس نیست و ما هم طرفدارای اونا نیستیم پس خواهش میکنم اون پرستیژ و جنتلمنی رو که خواص استقلال وطرفداراش هست حفظ کنیم وبه حمایت تیم محبوبمون بپردازیم ودر این مدت که استقلال عزیزمان به آرامش نیاز داره باید به اون کمک کرد تا به روزهای اوج خودش که لنگیا رو پیچونده بود برگرده به امید موفقیت استقلال واستقلالیهای عزیز
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۹۷ روز قبل
نوشته شده توسط: مهرداد پدرام
امیرخان قلعه نویی بارها نشون داده که مرد لحضات بحرانی هستش و من به دانش ومربی گری ایشون اطمینان کامل دارم وبه شما دوستان قول میدم که استقلال امسال قهرمان هست ونگران نباشین ونگذارید بعضی دوستان شیطنت بکنن واعصاب شما رو به هم بریزن  به امید کوری چشم دشمنان استقلالا عزیزمان
آواتار علی دوستی
توسط   علی دوستی   ۳۴۹۳ روز قبل
دوست عزیز اینجا اروپا نیست که تیم بازی عالی بکنه ببازه تماشاگر چیزی نگه تو لیگ ایران الان برای همه نتیجه مهم شده رتبه تو جدول مهمه فقط یه مرور کوچیک بکن همین مربی چه افتخاراتی برای استقلالمون کسب کرده                         با احترام ابی دل عزیز

آواتار رسول باقری
توسط   رسول باقری   ۳۴۷۰ روز قبل
​جواب ss_alireza
دوست عزیز شما میکین تیم کامل نیست به نظزت کی باعث ناقص شدن تیمه  تمام بازیکن های خوبمون از دست کی فرار کردند. همین مجیدی محبوبمون رو کی میخواست هیچی جلوه بده ولی با درخشش هایی که داشت هم قلعه نویی و هم فتح الله زاده رو نشوند سرجاشون . منتظری از دست کی فرار کرد و جباری و نکونام و ...  کی بود میخواست کاری کنه آرش آقای گل خسته بشه از استقلال بره گرچه موفق شد تاثیرگذاریش کم بشه معلومه اگه یه بازیکن دائم رو نیمکت باشه نمیتونه تو اوج باشه وقتی روحیه نداشته باشه تازه فکر میکنی صادقی چرا نمیتونه بازی کنه چون روحیه نداره و دلیلش رو همه میدونن نیازی به گفتن نداره، صادقی که توی این چند سال اخیر یکی از بهترین مدافعان استقلال بوده . دست از این ارق های الکی بر دارید قلعه نویی به درد استقلال نمیخوره. خودتونو کم گول بزنید...............................................................متاسفم
آواتار رسول باقری
توسط   رسول باقری   ۳۴۷۰ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول باقری
دددوستان ببخشید بابت چند اشتباه تایپی بعضی از دوستان انقدر رو اعصاب آدم راه میرن ..... انقدر تند نوشتم و پیام رو سریع ارسال کردم اینجوری شد...
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۷۰ روز قبل
 ببین دوست عزیز زیاد شلوغش نکن.من واسه همه کسایی که تو استقلال تو این چند سال مربی گری کردن احترام قائلم نه فقط واسه امیر.اگه خودتو استقلالی میدونی پس آمار استقلال رو باید خوب بدونی.رفتن به جمع 4 تیم برتر آسیا،قهرمانی تو لیگ برتر و جام حذفی انا با کی بدست اومده؟مگه تیم پرویز مظلومی به قول خودشون کاملترین تیم چند سال اخیر استقلال بوده چی کار کرد؟فقط یه فرهاد مجیدی نیم فصل از استقلال رفت ولی زمان قلعه نویی چند تا بازیکن رفتن و چند تا دائم مصدوم شدند.این از این.بحث رفتن بازیکن ها: من فکر کنم شما به جای اینکه بازی های استقلال رو از تلویزیون دنبال کنی از روزنامه ها دنبال میکنی بد بای کردن صادقی چه ربطی به امیر داره؟چی میگی؟پس خسرو و تیموریان هم به خاطر حضور امیر بد بازی میکنن؟ امیر نکونامو نخواست چون اصلا بازیکنی در اندازه استقلال نبود ونتونست اونطور که باید باشه.یه بازی بگو که نکونام تو استقلال ستاره بود و موثر، فقط یه بازی بگو.فقط رفتن فرهاد مجیدی به قلعه نویی مربوط میشه رفتن جباری هم که خودش گفته با فتح الله زاده مشکل داشته نه با امیر.در اخر اینو بگم که اگه فکر میکنی علیرضا منصوریان و فرهاد مجیدی تو این زمان بیان استقلال موفق میشن سخت در اشتباهی.
آواتار آکو نوبری
توسط   آکو نوبری   ۳۴۴۱ روز قبل
بخدا گذشت بابا گذشت یکی به این اقا بگه تموم شد اون دوران
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۴۱ روز قبل
​کسانی که به امیرخان ایراد میگیرن؛دانش فوتبالی ندارن.کیفیت بازی خوب بود. مطمئن باشید قهرمان هستیم.تیم فقط استقلال......... مربی فقط امیرخان...... سیدودود
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۴۱ روز قبل
نوشته شده توسط: میرودود سیدمحمدی
​کسانی که به امیرخان ایراد میگیرن؛دانش فوتبالی ندارن.

قبول ندارم چون دیگه با این اوصاف  کسی نباید ایراد بگیره
آواتار میرودود سیدمحمدی
​کدوم اوضاع؟؟ همش4 امتیاز با صدرجدول فاصله داریم.
آواتار آکو نوبری
بدبختانه استقلال گیر هوادار بی سوادی مثل شما افتاده ببا مشنگ برو از 2 سال پیش یا زیاد دور نرو از 10 بازیه گذشته امار این مربی رو نگاه کنید ،امارهای  اول فصلم به خاطر این بود تیم ها اماده نبودن
آواتار حسن یارمحمدی
نوشته شده توسط: آکو نوبری
بدبختانه استقلال گیر هوادار بی سوادی مثل شما افتاده ببا مشنگ برو از 2 سال پیش یا زیاد دور نرو از 10 بازیه گذشته امار این مربی رو نگاه کنید ،امارهای  اول فصلم به خاطر این بود تیم ها اماده نبودن

عزیز من تیمی که انقد آمارش بده هواداراشم بی سوادن شما چه اصراری دارید طرفدارش باقی بمونی پرسپولیس آمارش خوبه هواداراشم باسوادن تازه دربی هم برده گزینه خوبی برای طرفداری
آواتار حسن یارمحمدی
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی
[quote=1660234174]​کسانی که به امیرخان ایراد میگیرن؛دانش فوتبالی ندارن.

قبول ندارم چون دیگه با این اوصاف  کسی نباید ایراد بگیره

مطلبم اشکال نگارشی داشت منظورم اینه که با این جمله شما دیگه کسی حق ایراد گرفتن نداره چون متهم به این میشه دانش فوتبالی نداره و این غلطه
آواتار میرودود سیدمحمدی
​قربانhhh777. لیاقت این بی ادبهای استقلال نما همون لنگی شدنه. سنگ امیر بر سرتان خیلی سنگینه.
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۴۱ روز قبل
اگر آدم با سواد تو هستی با ادبیات مخصوص به خودت پس بهتره همه ما بی سواد باشیم چون اینگونه سواد نکبت آور است تو از بیماری روانی رنج میبری و دوست داری با دیگران بجنگی و هتاکی کنی و خود شیفتگی شدیدا رنجت میدهد و به همین دلائل نمیتوانی با دیگران ارتباط سالم و دوسویه برقرار کنی
آواتار آکو نوبری
یه لعنتم چسبید به هواداری که فقط حرف قشنگ زدن بلده و انقدر این جملات و تو مغز همه فرو کرده که همه از استقلال یه تیم کوچیک میخوان
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۴۱ روز قبل
هنر یک انسان زیبا حرف زدنه و هنر حیوانات نعره کشیدن
آواتار محمد مهدی قادری
توسط   محمد مهدی قادری   ۳۴۳۸ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
[quote=shide][quote=JOKER BLUE]نه تاکتیک نه کار گروهی نه حمله نه دفاع کل تیم شده 4 بازیکن که واسه این تیم حیفن ، اول فصل میگن تمام بازیکن مورد نظر خریداری شد ما این میکنیم ما ان میکنیم تمام گل هایی که استقلال زده 90درصد رو تاکتیک یا کار گروهی نبوده یعنی استقلال انقدر کوچیک شده هر کی 2 کلاس سواد فوتبالی یاد گرفته میاد این تیم مارو داغون میکنه خدا به این استقلال ما رحم کنه
آواتار محمد مهدی قادری
توسط   محمد مهدی قادری   ۳۴۳۸ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
هنر یک انسان زیبا حرف زدنه و هنر حیوانات نعره کشیدن
کاملا موافقم.نعره کشیدن مخصوص حیوانات است آقای جوکر قرمز.پس لطفا درست حرف بزن و دست از این بی ادبی بردار.
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۳۸ روز قبل
منم که انقدر از دست قلعه نویی دلم پره اما کاملا تقصیر را گردن او نمی اندازم . بازیکنا هم مشکل دارن . البته بعضیا شون .