من استقلالیه 1000 اتشم و متاسفم برای ....

آواتار آکو نوبری
من استقلالیه 1000 اتشم و متاسفم برای ....
توسط   آکو نوبری   ۳۴۹۰ روز قبل
من 35 ساله طرفداره استقلالم من تونستم از طریقه این باشگاه مربیگری c اسیا رو بگیرم من استقلالیه 1000 اتشم که باعث شده کوچکترین کم کاری از تیمم ببینم مثل اینکه دنیا رو سرم خراب بشه و این روش منه همیشه نواقصو بازگو کن انتقال بده تا زمانی که وضعیت بهتر شه (مثل ارتش هیتلر) من نمی تونم مثل بعضیها خودمو گول بزنم یا بشینم کلاه سره خودمو اطرافیانم بزارم این طرفداری نیست با این فکرهای کوچیکه که تیمم محبوبه من استقلال داره کوچیک میشه متاسفانه خیلی ها سواد فوتبالی و انالیز کردن ندارن که ببینن تیم ما داره از کجا ضربه می خوره (نه فقط مربی) فقط میگن خوب میشه   افسوسا...... و 100 هزار افسوس   ، من نه به  بازیکن نه مربی نه کادرفنی و نه هیچ به اصطلاح هواداری کاری ندارم من اس اس برام مهمه و همینو بس  به امید روزهای همیشه خوب و همیشه ابی برای اس اس 
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۹۰ روز قبل
شما بهتره کمی آروم باشی اگر مربی و آنالیزور هستی به باشگاه مراجعه کن و با آنها همفکری ولی اگر هواداری از تیمت حمایت کن اگر عضو ارتش هیتلری که آن نوع نگرش وتفکر در زباله دان تاریخ جا گرفته اگر هم پرسپولیسی هستی و میخوای جو تالار استقلال را بهم بزنی اشتباه اومدی چون اینجا اکثرا از تیم و کادر آن حمایت میکنن و همین هواداران ساده و بی مدعا بسیار خوب معنای فوتبال و تفکرات تاکتیکی را میفهمند و در انتها به شما میگویم اینجا کسی فکر نکنم خریدار اینگونه تفکرات باشد
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۱۲ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
شما بهتره کمی آروم باشی اگر مربی و آنالیزور هستی به باشگاه مراجعه کن و با آنها همفکری ولی اگر هواداری از تیمت حمایت کن اگر عضو ارتش هیتلری که آن نوع نگرش وتفکر در زباله دان تاریخ جا گرفته اگر هم پرسپولیسی هستی و میخوای جو تالار استقلال را بهم بزنی اشتباه اومدی چون اینجا اکثرا از تیم و کادر آن حمایت میکنن و همین هواداران ساده و بی مدعا بسیار خوب معنای فوتبال و تفکرات تاکتیکی را میفهمند و در انتها به شما میگویم اینجا کسی فکر نکنم خریدار اینگونه تفکرات باشد

صد در صد موافقم داداش  هوادار یعنی هواداری 
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۱۲ روز قبل
همه ی تیم های دنیا از بارسلون تا منچستر و خیلیای دیگه باخت رو تجربه می کنن . این دلیل نمیشه شما هی بیای غر بزنی .
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۱۱ روز قبل
​اینم خدعه ای تازه است. فقط این مونده بگه که خوزه مورینیو دستیارش بوده.!!!!
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۳۵ روز قبل
آقای 35سال طرفدار 1000 آتیشه استقلال من بیشتر از 50 ساله که طرفدار اس اس یا همان تاج سابق هستم اینو شنیدی که قدیمییا میگن که.  درسته گوش عزیزه ولی گوشواره هم عزیزه . استقلال عزیزه و بازیکنان استقلال هم عزیزن . با این تفاوت که استقلال ماندنی و بازیکن رفتنیست . اینجا تالار کانون هواداران عاشق واقعی استقلال است پس خواهش میکنم با حرفهای صد من یه غاز تالار را آلوده نکنید. ما هواداران واقعی اس اس اگر حرفی در تالار میزنیم مطمِا باشید جهت دلسوز است نه خدای ناکرده تخریب . الان امیر خان و کادر فنی برای اس اس دارن زحمت میکشن پس برای ما عزیز و محترم هستن . و ختم کلام .... ما اس اس عاشق استقلال هستیم .   نه هیتلر .