مربی

آواتار علی دوستی
مربی
توسط   علی دوستی   ۳۴۹۹ روز قبل
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۹۸ روز قبل
دوست عزیز استقلالی alid چرا نظر سنجی میذاری که باعث اختلاف و دو دستگی بین هوادار ها میشه؟مگه استقلال چندم جدوله که همه دندون تیز کردن واسه تغییر مربی؟فکر میکنی اگه امیر بره فرهاد بیاد تیمو با اختلاف 20 امتیاز قهرمان میکنه؟پارسال با 11 جسد 11 مصدوم تا هفته آخر شانس قهرمانی بودیم.استقلال با امیر قلعه نوعی کم افتخار داره؟هرچی قهرمانی تو لیگ برتر داریم با امیر داریم کارنامه از این بهتر و روشن تر؟مرسی از شما
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۹۸ روز قبل
اول از علیرضا عزیز تشکر میکنم که نکته مسائل چند روز اخیر را خوب درک کرده بعد به این دوست تازه واردمان خوشامدگویی میگویم ولی اصل مطلب جو سازی چند روزنامه و سایت که دشمن امیر و استقلال هستند از مصاحبه فرهاد نکته هایی را منقطع در آوردند و نتیجه گیری مطلوب خود را کردند فقط به خاطر دشمنی با امیر پس فکر نکنم درست باشد ما هوادارهای استقلال همگام با آنها به همان طرف که آنها میخواهند برویم فرهاد تاکید داشت این تیم با همین کادر قهرمان میشود امروز روز طرفدار واقعی استقلال است چون از همیشه بیشتر به هواداران و آرامش نیاز دارد به امید قهرمانی استقلال همراه با ژنرال
آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۴۹۸ روز قبل
فقط  امیر فقط امیر فقط امیر
داش علی که مربی نفت هستش کاپتان مجیدی هم ک هنوز دوره مربیگریش تمام نشده .پس همانطور که دو دوست استقلالی گفتن دوست تازه وارد خاهشا بین هواداران دو دستگی ایجاد نکنید .ممنون از شما دوست خوب استقلالی
دوست عزیز در تاپیک خودتومعرفی کن لطف کن خودتو معرفی کن تا باشما اشنا بشویم
آواتار علی دوستی
توسط   علی دوستی   ۳۴۹۸ روز قبل
دم همه شما استقلالیا  گرم نظراتون محترم خودم هم با تعویض وتعغیر موافق نیستم امیر خان و فرهاد و.................نداره ما یه هدف داریم اونم سربلندی اس اس عزیزمونه این نظر سنجیم هدفش محبوب کردن کسی نیست هدف جمع کردن دوستان گلی مثل شماست (یا علی )
آواتار علی دوستی
توسط   علی دوستی   ۳۴۹۸ روز قبل
راستی علی هستم از شهر زیبای لاهیجان ( استان گیلان )فکر می کنم یک بار حتما تشریف اوردین اگر موقعیت نشده حتما تشریف بیارین در خدمتیم .
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۹۸ روز قبل
خوش اومدی دوست استقلالی عزیز...
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۹۷ روز قبل
خیلی خوش اومدی دوست عزیز
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۴۹۷ روز قبل
نوشته شده توسط: علی دوستی
دم همه شما استقلالیا  گرم نظراتون محترم خودم هم با تعویض وتعغیر موافق نیستم امیر خان و فرهاد و.................نداره ما یه هدف داریم اونم سربلندی اس اس عزیزمونه این نظر سنجیم هدفش محبوب کردن کسی نیست هدف جمع کردن دوستان گلی مثل شماست (یا علی )
احسنت هدف همه ما سربلندی اس اس عزیزمونه
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۴۹۷ روز قبل
نوشته شده توسط: علی دوستی
راستی علی هستم از شهر زیبای لاهیجان ( استان گیلان )فکر می کنم یک بار حتما تشریف اوردین اگر موقعیت نشده حتما تشریف بیارین در خدمتیم .
[/quote]علی جان خوش امدی دوست استقلالی
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۹۷ روز قبل
به نظر من امیر قلعه نوعی بهترین گزینه است و فرهاد مجیدی باید جند سال کنارش باشه تا خوب پخته بشه
آواتار علی دوستی
توسط   علی دوستی   ۳۴۹۷ روز قبل
نننننننننننننننننننننووووووووووووووووووووووکر دل خرابتونم به مولا
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۹۶ روز قبل
هر سه برا همه عزیزن
سوال خوبی بود فقط زمان خوبی مطرح نشد
ممنون از هوادار فهیم استقلالی alid
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۹۶ روز قبل
نوشته شده توسط: مهرداد پدرام
به نظر من امیر قلعه نوعی بهترین گزینه است و فرهاد مجیدی باید جند سال کنارش باشه تا خوب پخته بشه

خود فرهادم گفته هنوز باید خیلی چیزا یاد بگیرم و تجربه کسب کنم.