دلایل افت میداوودی به نظره شماچیه؟

آواتار میلاد قربانی
دلایل افت میداوودی به نظره شماچیه؟
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۷۰ روز قبل
آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۷۰ روز قبل

تمرین کمه وضعیفه فکرکنم.چاقم شده.نه بچه ها؟

آواتار sam rad
توسط   sam rad   ۴۳۶۲ روز قبل
علت اصلی وجود مربیان کار نابلد استقلاله.که طریقه بازی گرفتن از او را بلد نیستند.او اگه درتیم دیگری بود به جهت شمه گلزنی که دارد الان آقای گل مسابقات بود نه نیمکت نشین تیم.
آواتار ساجده اسدی
توسط   ساجده اسدی   ۴۳۶۲ روز قبل

به شخصه آقای میداوودی رو خیلی دوست دارم بازیکن خیلی خوبی هم هست شوت هاش هم قدرتیه اما بزرگترین مشکل مصدومیت هایی بود که براش پیش اومد بنده خدا تا اومد اوج بگیره مصدوم شد مربی هم وقتی بازیکنو میفرسته تو زمین و ازش اون شوتای محکمی رو که انتظار داره نمیبینه حق داره نیمکت نشینی و بدنسازی بهش بده

آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۶۱ روز قبل

milad yedunas.bichare shans nayovord hey masdum shod vagarna yeki az behtarinas vagti amade bashe.estilesham fogoladas

آواتار اشکان قدیمی
توسط   اشکان قدیمی   ۴۳۶۱ روز قبل

بازی نکردن میداوودی و فیکس بازی کردن ارش برهانی

آواتار ساحل ابدی
توسط   ساحل ابدی   ۴۳۵۹ روز قبل

مصدومیت ومربی

آواتار محمد رضا نظری
توسط   محمد رضا نظری   ۴۳۵۸ روز قبل

به نظر من دلایل افت میلاد میداودی اینا هستن "1بدن سازی ضعیف 2نبود مربی خوب کار بلد 3مصدومیت های پی درپی ولی کوتاه 3از همه مهمتر میلاد اگه مهاجم وسط (یا اول )باشه بهترین کارایی از خودش میتونه نشون بده نه مهاجم دوم

آواتار آرمین سردار
توسط   آرمین سردار   ۴۳۵۸ روز قبل

میلاد بازیکن خوبیه فقط بازیش نمیدن به جاش شریفات رو میارن که نمیتونه توپو استوپ کنه!

آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۵۷ روز قبل

میلاد بعد از اون مصدومیت سنگینی که داشت اینطوری شده وبه نظر من اگه دوباره بهش اعتماد بشه مطمئنا میشه همون میلاد نیم فصل اول و البته یه شرط دیگه هم داره اینکه اقای مظلومی به جای شریفات که خیلی به تکروی علاقه داره از میلاد استفاده کنه                  

آواتار danial forouzanfar
توسط   danial forouzanfar   ۴۳۵۰ روز قبل

مصدومیت وضعیف بودن مربیان

آواتار sss sssss
توسط   sss sssss   ۴۳۴۱ روز قبل

مصدومیت و و از زیر بدن سازی در رفتن

آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۳۴۱ روز قبل

میلاد بازیکن فوق العاده ای هست ولی مصدومیتش باعث این شد که میلاد از اون شرایط آرمانیش دور بشه ولی من امیدوارم که میلاد بشه همون میلاد سابق