استقلال 3 ملوان 1

آواتار حسن یارمحمدی
استقلال 3 ملوان 1
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۶۵ روز قبل
تبریک به همه اس اس های عزیز
یه بازی که باید راحتتر میبردیم خودمون سختش کردیم
هاشم و کریمیان که طبق معمول فاجعه بودن
قاضی یه گل زد و چند گل نزد
کاش از برهانی هم استفاده میشد این برخوردا حقش نیست
به نظر من کرار بهترین بازیکن زمین بود
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۶۵ روز قبل
 خدارو شکر که بردیم،من نمیدونم چرا تو هر بازی استقلال باید یه سوتی داشته باشه بازی قبل امیر حسین صادقی این بازی هاشم بیک زاده،با این سوتی هاش قلبمون اومد تو دهنمون.ولی باز هم خدارو شکر ...
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۶۵ روز قبل

منم این برد و بازگشت پادشاه قلب آبی ها ( فرهاد مجیدی )  به خونه خودش رو به همه ی شما عزیزان تبریک
میگم.
با برگشتن خسرو و کرار ، استقلال در میانه ی میدان حسابی جون گرفت و بر خلاف 2-3 بازی گذشته شاهد این بودیم با بازگشت این دو بازیکن تاثیر گذار ، نقش شهباز زاده هم پر رنگ تر شد و تونست یک گل و یک پاس گل بده.
اما به نظرم هنوز خط دفاعی استقلال به ثبات لازم نرسیده و دلیلشم بازی کردن یعقوب و هاشم در پست های غیر تخصصی بود که در نهایت منجر شده هاشم اون صحنه رو که اصلا لزومی نداشت خطا کنه ، خطا کرد و پنالتی داد.
قلعه نویی هم ثابت کرد حتی اگر شده مربی گری رو کنار میزاره ولی قاضی رو تعویض نمیکنه.واقعا چه اشکالی داشت آرش بیاد؟قاضی این فصل و فصل قبل در هیچ بازی ای تعویض نشده.آماری که فقط امیر خان میتونه بوجود بیاره.
از بازی بعدی مون تو لیگ که با پدیده هست انشالله با بازگشت حنیف ، تیم در خط دفاع با صلابت بیشتری کار خواهد کرد.هر چند قبل از اون بازی در جام حذفی باید در اهواز به مصاف فولاد نوین بریم ولی محک اصلی مدافعان در بازی خواهد بود.
در آخر از هواداران استقلال که به استادیوم رفتن هم بابت حمایت از تیم ، سرمربی و اسطوره شون سپاسگذارم.همچنین به خاطر رفتاری که با اولادی داشتن و واقعا حقش بود هم یک تشکر ویژه دارم.
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۶۵ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی
​شدیدا با اقا امیر حسین موافقم.....حرفاشون کاملا درسته.....
​منم این بردو به همه اس اسیا تبریک میگم  ولی وقعا حییییف ارشه که بازی نکنه....انگار امیرخان قسم خورده که قاضی رو تعویض نکنه ولی ارش بیچاره رو.....به هر حال امیدوارم چند تا بازی قاضی رو نیمکت بشینه چون خیییییلی موقعیت از دست میده و در حق سایر بازیکنا و هواداران اجحاف میکنه ......کرارم که طبق معمول فوووووووووووووووق العاده بود....از همه  ی بازیکنام ممنونم....راستی یه چیزی که بردمونو شیرین تر کرد حضور داداش فرهاد بود
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۶۵ روز قبل
من آرش رو به خاطر غیرت و تعصبش دوست دارم ولی به نظرم آرش مهاجم شش دانگی نیست البته قاضی هم همینطور و دلیل تعویض نکردن قاضی اینه که محمد قاضی نسبت به آرش برهانی این قابلیت رو داره که تو نقاط بیشتری از زمین بازی کنه حتی میتونه تو دفاع بازی کنه.محمد قاضی نسبت به آرش جنگنده تره و سرزن تر و از لحاظ فیزیکی و قدرت بدنی هم میتونه بیشتر کمک حال خط حمله یا حتی هافبک باشه.در کل قاضی بازیش تا حدودی تاثیر گذار تر از آرش هست.ولی ناگفته نمونه که قاضی کلا انتظار هوادار هارو برآورده نکرده و مثل آرش کم موقعیت از دست نمیده
آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۴۶۵ روز قبل
​قاضی رو فقط بخاطر این تو زمین میزاره که سر زن خوبی هست .
من هم تبریک میگم به خودم و همه اس اسی ها 
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۴۶۵ روز قبل
منم این برد شیرین رو به همه دوستان تبریک میگم وبعداز چندهفته ناکامی یه نفس راحت کشیدیم هرچند جونمون به لب اومد تا بازم تونستیم همین نفس راحت ترو بکشیم... بهرحال امیدوارم که این بردها تداوم داشته باشه ان شاءالله....
گفتنی هارو دوستان گفتند دیگه من چیزی نمیگم فقط امیدوارم که با بازگشت حنیف و مچ شدنش با دیگر بازیکنای خط دفاعی مشکل خط دفاعی و سوتی های بی پایان این پست حل بشه
آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۴۶۵ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی
من آرش رو به خاطر غیرت و تعصبش دوست دارم ولی به نظرم آرش مهاجم شش دانگی نیست البته قاضی هم همینطور و دلیل تعویض نکردن قاضی اینه که محمد قاضی نسبت به آرش برهانی این قابلیت رو داره که تو نقاط بیشتری از زمین بازی کنه حتی میتونه تو دفاع بازی کنه.محمد قاضی نسبت به آرش جنگنده تره و سرزن تر و از لحاظ فیزیکی و قدرت بدنی هم میتونه بیشتر کمک حال خط حمله یا حتی هافبک باشه.در کل قاضی بازیش تا حدودی تاثیر گذار تر از آرش هست.ولی ناگفته نمونه که قاضی کلا انتظار هوادار هارو برآورده نکرده و مثل آرش کم موقعیت از دست نمیده
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۶۴ روز قبل

دمشون گرم.خیلی خوب بود خسته نباشن.فقط قاضی سکتمون داد.خدا کنه از بازی های بعدی آرش بیاد.ایشاا... بااومدن حنیف دفاعمونم بهتر میشه. به امید قهرمانی...
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۶۴ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد میلاد خراسانی
[quote=ss_alireza]من آرش رو به خاطر غیرت و تعصبش دوست دارم ولی به نظرم آرش مهاجم شش دانگی نیست البته قاضی هم همینطور و دلیل تعویض نکردن قاضی اینه که محمد قاضی نسبت به آرش برهانی این قابلیت رو داره که تو نقاط بیشتری از زمین بازی کنه حتی میتونه تو دفاع بازی کنه.محمد قاضی نسبت به آرش جنگنده تره و سرزن تر و از لحاظ فیزیکی و قدرت بدنی هم میتونه بیشتر کمک حال خط حمله یا حتی هافبک باشه.در کل قاضی بازیش تا حدودی تاثیر گذار تر از آرش هست.ولی ناگفته نمونه که قاضی کلا انتظار هوادار هارو برآورده نکرده و مثل آرش کم موقعیت از دست نمیده
آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۴۶۳ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
[quote=MILAD.SEVEN7777][quote=ss_alireza]من آرش رو به خاطر غیرت و تعصبش دوست دارم ولی به نظرم آرش مهاجم شش دانگی نیست البته قاضی هم همینطور و دلیل تعویض نکردن قاضی اینه که محمد قاضی نسبت به آرش برهانی این قابلیت رو داره که تو نقاط بیشتری از زمین بازی کنه حتی میتونه تو دفاع بازی کنه.محمد قاضی نسبت به آرش جنگنده تره و سرزن تر و از لحاظ فیزیکی و قدرت بدنی هم میتونه بیشتر کمک حال خط حمله یا حتی هافبک باشه.در کل قاضی بازیش تا حدودی تاثیر گذار تر از آرش هست.ولی ناگفته نمونه که قاضی کلا انتظار هوادار هارو برآورده نکرده و مثل آرش کم موقعیت از دست نمیده
آواتار fariba nikzad
توسط   fariba nikzad   ۳۴۵۹ روز قبل
برد استقلالو با تاخیر تبریک میگم!!روز بازی تو یه جمعی بودیم که دوتا استقلالی بودیم وده تاپرسپولیسی!!بعد بردمون کلی گریه کردم ازخوشحالی!!نمیدونین چ حسی داره تیمتون بعد سه تا باخت ببره وشمام بین یه مشت پرسپولیسی باشین!!!مخصوصا اینکه کاپیتان فرهادعزیز و قرمزکشم تو ورزشگاه باشه!!خیلی خوشحال شدم وبازم تبریک!!به امید بردای بعدی وبیشتر!!
آواتار سید محمد ریس زاده
توسط   سید محمد ریس زاده   ۳۴۵۸ روز قبل
نوشته شده توسط: fariba nikzad
برد استقلالو با تاخیر تبریک میگم!!روز بازی تو یه جمعی بودیم که دوتا استقلالی بودیم وده تاپرسپولیسی!!بعد بردمون کلی گریه کردم ازخوشحالی!!نمیدونین چ حسی داره تیمتون بعد سه تا باخت ببره وشمام بین یه مشت پرسپولیسی باشین!!!مخصوصا اینکه کاپیتان فرهادعزیز و قرمزکشم تو ورزشگاه باشه!!خیلی خوشحال شدم وبازم تبریک!!به امید بردای بعدی وبیشتر!!
دوتا اس اسی یه جا باشن برا ده تا لنگی بسه .چون انقدر افتخار داریم که زبون همشون رو قفل کنیم .ایول به شما استقلالی هزار اتیشه