لنگ- سپاهان

آواتار علی دوستی
لنگ- سپاهان
توسط   علی دوستی   ۳۴۹۵ روز قبل
یکی اب قند بدست لنگیا
واااااااااااااااااااااای وااااااااااااااااااااااااااااااااای وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
                                                                                                                   ای لنگیییییییییییییییییییییییا پایین پایین پاییییییییییییییییییییییین
حال کردم
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۹۵ روز قبل
بااینکه برای ما بهتر بود مساوی بشه یا پرسپولیس ببره چون سپاهان رقیب ماست ولی کلا باخت جذابی بود اونم تو دقایق آخر خیلی چسبید در ضمن خلعتبزی بازیکن سابق قرمزا حرکاتش جالب بود چقدر عشق و غیرت به تیم سابقش که با اون همه سروصدا بهش پیوست داشت حالا بازی برگشتشون تو تهران پر از حاشیه میشه
آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۴۹۵ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
بااینکه برای ما بهتر بود مساوی بشه یا پرسپولیس ببره چون سپاهان رقیب ماست ولی کلا باخت جذابی بود اونم تو دقایق آخر خیلی چسبید در ضمن خلعتبزی بازیکن سابق قرمزا حرکاتش جالب بود چقدر عشق و غیرت به تیم سابقش که با اون همه سروصدا بهش پیوست داشت حالا بازی برگشتشون تو تهران پر از حاشیه میشه
اره اون حرکت اقای خلعتبری خیلی جالب بود .لنگیای بدبخت چقدر تشویقش میکردن .البته خودشون مقصرن .یادم میاد اولین بازی خل اکبری هنوز بازی نکرده بود چقدر تشویقش کردن .چقدر پول دادن اوردنش .
به قول دوستان
لذتی که در باخت لنگ هست                            ................در برد استقلال نیز هست
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۹۵ روز قبل
لنگ پلیس فقط با باختنش حال میکنم بس
آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۴۹۴ روز قبل
نوشته شده توسط: مهرداد پدرام
لنگ پلیس فقط با باختنش حال میکنم بس
من هم همینطور 
​چوبله ایا سولاخ شدن سولاخ 
آواتار مرضیه باب غاری
توسط   مرضیه باب غاری   ۳۴۹۴ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد همراه
[quote=mehrdadpedram]لنگ پلیس فقط با باختنش حال میکنم بس
من هم همینطور 

آواتار سید محمد ریس زاده
توسط   سید محمد ریس زاده   ۳۴۹۱ روز قبل
نوشته شده توسط: مرضیه باب غاری
[quote=CHOOOBLE4444][quote=mehrdadpedram]لنگ پلیس فقط با باختنش حال میکنم بس
من هم همینطور 

اه اه اه اه سولاخ شدن اونهم دقیقه 94-حرکت خل انتری  از گل بیشتر اتیششون زد .
آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۴۹۱ روز قبل
نوشته شده توسط: سید محمد ریس زاده
[quote=LONG@SOORAKH4444][quote=CHOOOBLE4444][quote=mehrdadpedram]لنگ پلیس فقط با باختنش حال میکنم بس
من هم همینطور 

اه اه اه اه سولاخ شدن اونهم دقیقه 94-حرکت خل انتری  از گل بیشتر اتیششون زد .