اسامی بازیکنان اعزامی به اردوی تدارکاتی پرتغال

آواتار امیر حسین اسلامی
اسامی بازیکنان اعزامی به اردوی تدارکاتی پرتغال
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۶۳ روز قبل

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال اسامی بازیکنان اعزامی به اردوی تدارکاتی پرتغال را اعلام کرد.
 اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال به شرح زیر است:

دروازه بان ها:
علیرضا حقیقی
علیرضا بیرانوند
محسن فروزان
مدافعین:
هاشم بیک زاده
وریا غفوری
سید جلال حسینی
پژمان منتظری
امیرحسین صادقی
مرتضی پورعلی گنجی
مهرداد پولادی
هافبک ها:
جواد نکونام
آندرانیک تیموریان
احمد عبدالله زاده
امید ابراهیمی
احسان حاج صفی
مهاجمین:
خسرو حیدری
سروش رفیعی
کریم انصاریفرد
علیرضا جهانبخش
مسعود شجاعی
سردار آزمون
رضا قوچان نژاد
وحید امیری
اشکان دژاگه
گفتنی است، بازیکنان فوق باید روز شنبه ۱۲ مهر تا قبل از ساعت 14:00 خود را به کادر فنی تیم ملی در هتل ازادی معرفی کنند.
تیم ملی فوتبال شنبه 12 مهر ماه راس ساعت 21:45 تهران را به مقصد پرتغال ترک خواهد کرد. تمرینات تیم ملی در استادیوم ملی پرتغال(ژامور) که در شهر لیسبون قرار دارد،برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است، اولین بازی تدارکاتی تیم ملی روز جمعه 18 مهر ماه مقابل تیم استوریل و بازی دوم ملی پوشان برابر بنفیکا روز سه شنبه 22 مهر ماه برگزار خواهد شد.
طبق اعلام کادر فنی بازیکنان باید کفش های مخصوص شرایط بارانی را به همراه خود داشته باشند.

و اما نکات جالب این انتخاب از نظر من :

1- انتخاب 6 بازیکن از استقلال :
به نظرم کریمی و عادل و کی روش با این کارشون میخوان به استقلال ضربه بزنن.آندو ، صادقی و خسرو از جام جهانی خسته هستن و هنوز به مرز آمادگی نرسیدن بعد میان اینا رو دعوت میکنن تا خسته تر کنند این بازیکنان رو و به استقلال ضربه چرا که به نظرم هیچ کدومشون خوب کار مکردن.یا حتی هاشم هم به نظرم اونقدر ها خوب نبوده و همش تو پست غیر تخصصی داشت بازی میکرد.شما نگاه کنید چند بازیکن میتونید از پرسپولیس پیدا کنید؟
2 - انتخاب بعضی بازیکنان همیشگی و تکراری و کم کیفیت و عدم دعوت استعداد های لیگ و اروپا :
انتخاب بازیکنان پا به سن گذاشته ( نکونام 34 و شجاعی 30 ساله) و یا پولادی که بعد از جام جهانی بازی نکرده و عدم انتخاب سعید عزت اللهی که در اتلتیکو مادرید عضویت دارد و با آنان تمرین می کند و شریفی ، دلیر ، نریمان ، شریفات و ...
3- اعتماد به بازیکنان جوان :
 مثل : وحید امیری ، سروش رفیعی ، مرتضی پورعلی گنجی واحمد عبدالله زاده که نکته مثبت این انتخابه

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۶۳ روز قبل

به نظرم این خیلی بد بینانه هست که بخواهیم فکر کنیم کی روش و دار و دستش میخوان به استقلال ضربه بزنن،این بازیکنانی که از استقلال نام بردین به احتمال زیاد تو جام ملت ها  فیکس تیم ملی هستن و بازیکنانی هم که قراره فیکس باشن در هر حالتی باید به اردو دعوت بشن و در تمرینات شرکت کنن تا به مرز آمادگی برسن.در مورد عدم دعوت از لنگی ها میشه گفت تصمیم کی روش درست بوده چون اونا این فصل واقعا بازیکنی نداشتن که در حد و اندازه های ملی باشه اگه داشتن که 9 جدول نبودن.

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۶۲ روز قبل
به نظر من امیرحسین تا حدود زیادی درست میگه کمی رگه های باند بازی و شیطنت از نوع فردوسی پوری پشت این قضیه هست بازیکنی که تو پست خودش بازی نمیکنه بر پایه چه اصولی دعوت میشه منم فکر میکنم بیشتر میخوان به امیر ضربه بزنن و پرسپولیس زمان داشته باشه تیمشو هماهنگ کنه
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۶۲ روز قبل
تو این اسامی که اعلام شده فقط هاشم از اول تو پست تخصصی خودش بازی نکرده،هر مربی به یه سری بازیکن اعتقاد داره کی روش هم به بازی هاشم اعتقاد داره حالا هاشم چه خوب باشه چه بد.تنها بازیکنی هم که ممکنه فیکس نباشه تو جام ملت ها هاشم هستش.تازه به نظرم میلاد فخر الدینی هم باید دعوت میشد.
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۶۲ روز قبل
نقطه تاریک این لیست به نظر من عدم دعوت مهدی شریفی بود اینو به خاطر گلزنی هاش نمیگم اگه بازیشو زیر نظر داشته باشین خیلی باهوشو در خدمت تیمه
اگه تو این اردو ها تجربه ملی کسب کنه میشه ازش یه بازیکن بزرگ ساخت
نکته مثبت لیست هم دعوت جوانان ودادن انگیزه به اوناست
من فکر نمیکنم باند بازی در کار باشه کی روش مربی نیست که از این کارا انجام بده