ی سلام کوتاه

آواتار سعید آقامحمدی
ی سلام کوتاه
توسط   سعید آقامحمدی   ۳۴۸۰ روز قبل
سلام به دوستان . خوب . درسته که الان خیلی هاتون میگین چند وقتیه نیستم. من چون درگیر کنکور هستم و وقت کافی رو ندارم که در خدمت شما عزیزان باشم .به خاطر همین شاید نتونم بهتون سر بزنم و تو نظر سنجی هاتون شرکت کنم . البته من گهگداری تو اینستا گرام هستم .اگه خواستین من اونجا هستم واسم پروفایلم هست :saeed.esteghlal.players   ممنون میشم سربزنید.

برادر کوچک شما سعید
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۸۰ روز قبل

امیدوارم موفق باشی .

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۷۹ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول موگویی

امیدوارم موفق باشی .

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۷۹ روز قبل
سلام سعید جان بهترین تصمیم را گرفتی و شاید همین یک سال تلاش و سختی برای رسیدن به موفقیت تاوان زیادی نباشد پس فقط به موفقیت فکر کن تا به امید خدا سال آینده یک هوادار آبی با رتبه تک رقمی در تالار داشته باشیم
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۷۹ روز قبل
آقا سعید طرفدارای استقلال افرادی باسواد و با کلاس هستند و باعث افتخار هست شما با تلاش وکوششی که از خودتون نشون بدین سال آینده در یکی از بهترین دانشگاههای کشور مشغول به تحصیل باشین  و از خدا برات آرزوی موفقیت در کنکور را دارم
آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۴۷۹ روز قبل
نوشته شده توسط: مهرداد پدرام
آقا سعید طرفدارای استقلال افرادی باسواد و با کلاس هستند و باعث افتخار هست شما با تلاش وکوششی که از خودتون نشون بدین سال آینده در یکی از بهترین دانشگاههای کشور مشغول به تحصیل باشین  و از خدا برات آرزوی موفقیت در کنکور را دارم
من هم برات ارزوی موفقعیت میکنم
ولی اقا سعید هر وقت تونستی یه سر به سایت و تالارها بزن.ممنون
آواتار احسانه رئیس السادات
توسط   احسانه رئیس السادات   ۳۴۷۸ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
سلام سعید جان بهترین تصمیم را گرفتی و شاید همین یک سال تلاش و سختی برای رسیدن به موفقیت تاوان زیادی نباشد پس فقط به موفقیت فکر کن تا به امید خدا سال آینده یک هوادار آبی با رتبه تک رقمی در تالار داشته باشیم
انششششششششششششششششششششششششااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۴۷۵ روز قبل
به به داش سعید خودمون
چه عجب مشرف فرمودین.... موفق باشی سعیدجان
ان شاء الله که با کسب رتبه خوب وارد دانشگاه میشی و از اونجا با وای فای رایگان میای تالار و پست میذاری:D
یاعلی مدد
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۴۷۵ روز قبل
موفق باشی داداش ....