عملکرد ضعیف امیر حسین صادقی

آواتار رسول موگویی
عملکرد ضعیف امیر حسین صادقی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۷۶ روز قبل

باز هم با کمک امیر حسین صادقی  یه تیم مقابل استقلال امتیاز گرفت . این بازیکن مغرور که اصلا انتقاد پذیر نیست طبق معمول باعث نتیجه نگرفتن استقلال  اینبار مقابل پدیده شد و استقلال را از تراکتور عقب انداخت . جالب اینه که این بازیکن به تیم ملی دعوت میشه اما سوپر استاری مثل حنیف دعوت نمیشه . ( لطفا نظر دهید ).

آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۷۶ روز قبل
​با نظرت موافقم دوست عزیز.امیرحسین در شان استقلال بازی نمیکند.
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۴۷۶ روز قبل
البته من با بعضی اشتباهاتش که باعث از بین رفتن امتیاز میشه موافقم اما انگار یه مدت از شرایط مطلوبش دور شده شاید اگه حنیف برگرده وضعمون بهتر بشه توی دفاع.... حالا که استقلال همش فدای تیم ملی شده و مدام مصدوم میدیم.خدا یه کمکی بکنه فقط....
آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۴۷۶ روز قبل
نوشته شده توسط: لیلا جوکار
البته من با بعضی اشتباهاتش که باعث از بین رفتن امتیاز میشه موافقم اما انگار یه مدت از شرایط مطلوبش دور شده شاید اگه حنیف برگرده وضعمون بهتر بشه توی دفاع.... حالا که استقلال همش فدای تیم ملی شده و مدام مصدوم میدیم.خدا یه کمکی بکنه فقط....
اره هر بازی داره سوتی میده .بابا کاپتان تیمه نباید انقدر سوتی بده
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۷۵ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد همراه
[quote=009898]البته من با بعضی اشتباهاتش که باعث از بین رفتن امتیاز میشه موافقم اما انگار یه مدت از شرایط مطلوبش دور شده شاید اگه حنیف برگرده وضعمون بهتر بشه توی دفاع.... حالا که استقلال همش فدای تیم ملی شده و مدام مصدوم میدیم.خدا یه کمکی بکنه فقط....
اره هر بازی داره سوتی میده .بابا کاپتان تیمه نباید انقدر سوتی بده
کاپیتانم نبود نباید انقدر سوتی میداد مگه داره تو تیم محلشون بازی میکنه یه ذره به خودش زحمت نمیده .... واقعا به نظرم بود و نبودش الان دیگه فرقی نداره !!!!! دقیقا بیش تر گلایی که خوردیم یه جوری به اشتباه امیر حسین ربط داره ....
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۴۷۵ روز قبل
دقیقا . بازیش اصلا در حد اس اس نیست .
آواتار تقی مهدی بیگی
توسط   تقی مهدی بیگی   ۳۴۷۰ روز قبل
بازیکن وقتی تمرکز نداشته باشه همین می شه دیگه ، قلعه نوعی باید یه روانشناس خوبو واسه تیم بیاره تیم از لحاظ روانی خیلی ناجوره ، بازیکنان خیلی استرس دارن و یه جورهایی با فکر ترس از شکست به میدان میرن.