یکسال بدون فرهاد

آواتار لیلا جوکار
یکسال بدون فرهاد
توسط   لیلا جوکار   ۳۴۷۵ روز قبل
فردا 7 آبان یکسال از روز خداحافظی کاپیتان محبوب استقلالیها میگذره. من میدونم با همه اینی که شاید بعضی ها فراموش کردن اما بیشتر طرفدارای کاپیتان هنوز یادشون هست بازی با مس کرمان توی ورزشگاه خالی آزادی جایی که خیلی از طرفدارا با تیم قهر بودن و سکوهای خالی ورزشگاه شاهد خدا حافظی 7 محبوب بود.اون موقع بود که شایدتعداد زیادی از نرفتن به ورزشگاه پشیمان شده بودن اما دیگه دیر شد و فرهاد در یک غروب پاییزی با غربت از تیم محبوبش خداحافظی کرد. از همین جا براش آرزوی سلامتی و سربلندی دارم کسی که کابوس شب و روز لنگیها و بقیه تیمها بوده و هست....این چند تا عکس هرچند اشک رو دوباره به چشمامون میاره واسه یادآوری اون روز میزارم...  7 محبوب استقلال یادت بخیر....
آواتار لیلا جوکار

آواتار لیلا جوکار

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۷۵ روز قبل
چون عادت ماست که فقط پهلوان زنده را عشق است و بازیکنا فقط تا زمانی که برای تیم بازی میکنند را عاشقانه دوست داریم امیدوارم استقلالیها سنت شکنی کنند و نه فرهاد بلکه همه بازیکنانی که روزی برای استقلال زحمت کشیدند را همیشه یاد کنند و آنها را همچون گنجی بر دفتر خاطراتشان نگه دارند که زیبایی فوتبال و زندگی همین حاطرات زیباست شاید تکرار شدنی نباشد شعار آی بدو یا آهای فرهاد مجیدی ولی حفظ این خاطرات شاید زیباتر از خود آن باشد به امید بهترینها برای همه اسطوره های آبی بخصوص فرهاد که در قلب هواداران این نسل جایگاهی ویژه دارد و با تشکر خاص از شما به خاطر این یاداوری زیبا
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۴۷۵ روز قبل
لیلا جون یاد آوری خوبی بود البته تلخ بود برای من خیلی زیاد یاد پارسال افتادم که بازی با مس کرمان که فرهاد پیراهنشو وسط زمین در آورد یکی دیگه از دوستای عزیزم تو همین سایت برام اس زد این داره چیکار میکنه؟؟؟؟؟؟؟و واقعا لحظه بدی بود اونطور غریبانه
ماها که خیلی طرفدارش بودیم هنوز از شوک در نیومدیم ولی ای کاش تو برنامه نود نمیرفت....با اینکه دلم واسش خیلی تنگ شده بود ولی دوست نداشتم تو اون برنامه به اون شکل با فردوسی پور صحبت کنه البته جای این بحث اینجا نبود ولی دوست داشتم بگم
در هر صورت برای من فرهاد بهترینه و با این تاپیکت وافعا دلم گرفت
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۷۴ روز قبل
به نظرم خیلی خوب شد رفت تو برنامه نود چون وقتش بود که دیگه جواب پررو بازی های عادلو بده و با اون حرفهاش واسه همیشه عادلو شکست داد....   فرهاد مجیدی دوستت داریم مااااا دوستت داریم ما
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۷۴ روز قبل
​خواهشا این همه فرهاد رو بالا نبرید.بعضی کارهاش تو استقلال خوب نبوده.
آواتار ساحره عصار
توسط   ساحره عصار   ۳۴۷۴ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی
به نظرم خیلی خوب شد رفت تو برنامه نود چون وقتش بود که دیگه جواب پررو بازی های عادلو بده و با اون حرفهاش واسه همیشه عادلو شکست داد....   فرهاد مجیدی دوستت داریم مااااا دوستت داریم ما

این نظر شماست و قابل احترام منظور من یک سری صحبتهای دیگه اش بود ما هم نگفتیم دوسش نداریم اون یکی از اسطوره های استقلاله و برای من دوست داشتنی ترین

آواتار جواد نوبخت هروی
توسط   جواد نوبخت هروی   ۳۴۷۳ روز قبل
نوشته شده توسط: میرودود سیدمحمدی
​خواهشا این همه فرهاد رو بالا نبرید.بعضی کارهاش تو استقلال خوب نبوده.[/quoteبه توچه
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۷۳ روز قبل
​به من چه؟ این فرهادی که سنگشو به سینت میزنی کم ضربه نزده به تیمت.البته اگه استقلالی باشی.
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۷۳ روز قبل
ما سنگ فرهادو به سینه میزنیم چون قاتل لنگیاست،چون کابوس شبهای لنگیاست،چون.....
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۷۳ روز قبل
سنگ فرهادو به سینه نزنیم سنگ کیو به سینه بزنیم دقیقا????
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۷۲ روز قبل
​به من چه؟ این فرهادی که سنگشو به سینت میزنی کم ضربه نزده به تیمت.البته اگه استقلالی باشی.

شما لازم نیست به خودت زحمت بدی و در مورد کاپـــــــــــیــــــــتان فرهـــــــــــــادمون اینطوری حرف بزنی....یک استقلالی واقعی هیـــــــــــچ وقت در مورد کسانی که واسه تیمش زحمت کشیدن اینطوری حرف نمیزنه....گیریم که ضربه زده باشه که مطمئنم نزده ولی با این وجودم خوبی هاش و سود هایی که بهمون رسونده بیشتر از ضررشه...پس حق داریم سنگشو به سینه بزنیم
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۷۲ روز قبل
​هرجور که راحتید.... خواستید سنگو به دست وپاهاتون هم بزنید................
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۷۲ روز قبل

حتما
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۷۲ روز قبل
ما این سنگو به دست و پا مون نمیزنیم تو سر لنگیا میزنیم ....
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۴۷۱ روز قبل
​خواهشا این همه فرهاد رو بالا نبرید.بعضی کارهاش تو استقلال خوب نبوده.
داداش تو نیمه خالی لیوان زندگی میکنی , خوش میگذره ؟؟؟؟
الان میخوای چیو ثابت کنی اینجا ?یعنی فرهاد بدی هاش بیش تر از خوبی هاش بوده ؟؟؟؟؟
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۷۱ روز قبل
نویان راست میگه.من نمیدونم چرا بعضی ها اصرار دارن بحثی رو که هیچ اعتباری نداره رو هی کشش بدن.حالا فرهاد گذاشت رفت.تازه یه مقطعی از فصل رفت که استقلال میتونست جایگزین پیدا کنه واسش(البته هیچکی فرهاد نمیشه)ولی به هر دلایلی که بود رفت.جدا از این حرفها فرهاد واقعا واسه استقلال زحمت کشید،تو این چند سال تو تمام موفقیت های استقلال مهره اصلی بود.خاطرات بسیار شیرین و جاودانه ای واسه استقلالی ها به جا گذاشت.کم لطفیه اگه بخوایم راجب فرهاد از این بحث ها کنیم....     زنده باد 7 مقدس
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۴۷۰ روز قبل
همه بازیکنایی که حتی یک روز برای استقلال زحمت کشیدن قابل احترامن کاپیتان فرهاد که دیگه جای خودشو داره ...بهتر همیشه رفتارها و کارای بقیه رو منفی نگاه نکنیم....
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۴۷۰ روز قبل
از ساحره جوون یا دوستان دیگه بابت ناراحتیشون عذر خواهی میکنم قصدم یادآوری قصه کاپیتان فرهاد بود. بازم ببخشید
آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۴۶۹ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777
[quote=1660234174]​به من چه؟ این فرهادی که سنگشو به سینت میزنی کم ضربه نزده به تیمت.البته اگه استقلالی باشی.

شما لازم نیست به خودت زحمت بدی و در مورد کاپـــــــــــیــــــــتان فرهـــــــــــــادمون اینطوری حرف بزنی....یک استقلالی واقعی هیـــــــــــچ وقت در مورد کسانی که واسه تیمش زحمت کشیدن اینطوری حرف نمیزنه....گیریم که ضربه زده باشه که مطمئنم نزده ولی با این وجودم خوبی هاش و سود هایی که بهمون رسونده بیشتر از ضررشه...پس حق داریم سنگشو به سینه بزنیم

درسته هرکس که برای تیم زحمت کشیده قابل احترام هست .
سید هم یک استقلالی هستش و فرهاد رو هم دوست داره و حرفشون اینه که میگن نباید فرهاد اونموقع که استقلال بهش نیاز داشت میرفت.
زنده باد استقلال و استقلالی 

آواتار محمد میلاد خراسانی
توسط   محمد میلاد خراسانی   ۳۴۶۹ روز قبل
دوست عزیز من هم از دست فرهاد ناراحت شدم بابت رفتن هایش از استقلال  ولی  بابت لحظه های شادی که برایم خلق کرد در بازی هایی که برای استقلال کرد ازش
ممنونم و عاشقانه دوستش دارم و به عشق فرهاد و کریس نام پرو فایلم رو   سون  7777 گذاشتم و بهش احترام میذارم .البته بنظر شما هم ا