تراکتور 2 -2 استقلال

آواتار امیر حسین اسلامی
تراکتور 2 -2 استقلال
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۲۹ روز قبل
استقلال هم قبل از دربی مثل پرسپولیس نتونست نماینده ای از تبریز رو شکست بده تا سرخابی ها با نتیجه تساوی به استقبال دربی برن.
بازی خیلی بازی زیبایی نبود.دلیلشم این بود که زور دو تیم به هم نمیچربید و بازیکنان استقلال به خاطر ترس از محرومیت از دربی خیلی محتاط بازی میکردند.البته بعد از گل آرش تراکتور به لطف حمایت تماشاچیانش تونست به بازی برگرده.
چند نکته داشت این بازی که بد نیست بهش اشاره کنم :
1. 5 بازیکن استقلال 2 کارته بودن و این کارو برای اونا سخت میکرد.
2. نیمکت تراکتور خیلی قوق تر بود و طبیعی هم بود خطیبی راحت تر از امیر خان تعویض کنه.
3. داور فغانی بود که کرار رو محروم کرد ولی به ادینیو به خاطر وحشی گری و اعتراض هاش کاری نداشت چون لنگیه.بهروان هم دیروز  در آخرین لحظات حکم به بازی با تماشاگر داد تا کار استقلال رو سخت کنه چون لنگیه.
4. تعویض های قلعه نویی هم به نوعی جواب داد و با اومدن خرسند نیا و مگویان و رفتنشون به دفاع و اومدن صادقی و حنیف به خط حمله باعث شد گل تساوی روی همکاری حنیف و صادقی به ثمر برسه.
5. استقلال واقعا به یک مهاجم شش دانگ و یک وینگر خوب نیاز داره و نیم فصل باید به فکر جذب بازیکن باشه.(آرش و سجاد مهاجمان نوک تخصصی هستن ولی دارن به عنوان مهاجمان کنار بازی میکنن.)
6.با برگشتن حنیف دفاع استقلال خیلی بهتر شده و با اضافه شدن میلاد و هاشم تیمی قدرتمند رو برای دربی خواهیم داشت.

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۲۹ روز قبل
دقیقا همینطوره،استرس ناشی از محرومیت در دربی باعث شد بعضی از بازیکن ها نتونن بازی خودشونو به نمایش بذارن،فکر کنم مساوی عادلانه بود،اگه بعد گل اول ضربه حنیف گل میشد شرایط بازی فرق میکرد.ولی کلاً گله دقیقه 94 یه جورایی خیلی چسبید.... 65هزار نفر یهو ساکت شدن. این صحنه هم باید لوسیانو از تبریزیها عکس میگرفت...
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۲۹ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی
​بازی بدی نبود به همه  بچه ها خسته نباشید میگم که زحمتهای خودشونو کشیدن ....یکی از بزرگترین مشکل این بازی اقای فغانی بود با اون قضاوت یه طرفش بازم دشمنی خودشو با اس اس ثابت کرد.....بازیکن تراکتور اومده کرار رو زده به اون بازیکن خاطی نه کارتی نه تذکری اونوقت میاد و به کرار سر اعتراضش کارت میده....یا ادینیو چجوری از خجالت خسرو در اومده تازه اعتراضم میکنن چرا خسرو رو اخراج نکرده ....یا خطا روی قاضی رو چرا نگرفت که همون توپم منجر به گل تراکتور شد....ای کاش این بازیم پخش نمیشد تا اینننننقدر از دست این فغانی حرص نمیخوردیم...یا شعارهای هوداران تراکتور  که مترسم فردا از اس اس یه امتیاز کم کنن!!!!....واقعا حییییییف کرار که تو دربی نیس ولی اشکال نداره ایشالله با سوراخ کردن لنگ همه این اتفاقات فراموش میشه
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۴۲۹ روز قبل
بازی اونم توی تبریز خیلی سخته.بچه ها زحمت کشیدن اما بردمون دست خودمون بود یه کم محتاطانه بازی کردیم.فغانی هم که دیگه سنگ تموم گذاشت واسه استقلال!!!سه تا کارت زرد به تراکتوریها نداد تازه کرار هم سه کارته شد واقعا متاسفم واسش.تا کی میخواد این بلاها رو سر استقلال بیاره؟؟؟؟
از مدیر عامل و کادر فنی استقلال هم انتظار بیشتری میرفت واقعا چرا استقلال به محرومیت تماشاگرای تبریزی اعتراض نکرد؟؟؟من موندم چرا بخشیدنشون قبل این بازی و گفتن حکم رو بعد این بازی اجرا میکنن؟؟؟؟؟؟؟این نهایت بی عدالتیه در حق استقلال....کسی هم پیگیری نمیکنه و ما باید حرص بخوریم...

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۴۲۹ روز قبل
باهات موافقم علی رضا  عکس از تماشاگران توی دقیقه 95 خیلی با حال میشد....
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۴۲۹ روز قبل
فقط یه چیز خیلی ناراحتم میکنه والبته لنگیارو خوشحال،،،،،، که اونم محرومیت کراره...!!!؟بقیه ش دیگه دست ما نیست و میشه گفت  قهرمانی تراختور پیشاپیش مبارک.... یاحداقل قهرمان نشدن استقلال...!
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۲۸ روز قبل
بازی خوبی بود مخصوصا گل امیر حسین من با میثم مخالفم این بازی منو امیدوار کرد برای قهرمانی چون این اولین بازی بود که ما تقریبا بازیکنای موثرمون را داشتیم وتازه استقلال داره نیمشو میشناسه یک نکته مهم هم اینه بازی تو تبریز خیلی سخته و تساوی گرفتن هم مهمه بعد هم اینو بدونید امیر همیشه نیم فصل دوم تیمش خیلی بهتره به امید قهرمانی استقلال با ژنرال
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۲۸ روز قبل

حیف شد نتونستم بازی رو ببینم.ولی خوشحالم که تو تبریز نباختیم.به نظرم این نتیجه تو تبریز جلوی اونهمه تماشاگر اونم با داوری فغانی خوب بوده.به امید برد تو دربی...
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۲۸ روز قبل
مساوی در لحظات آخر شیرین بود ولی باید میبردیم و فاصلمون با صدر کم میکردیم
نبود کرار واس بازی بعد خیلی به ضررمون شد
وقتی بازی یک یک بود اومد مگویان اشتباه بود قلعه نوعی خواست نتیجه حفظ کنه که نشد به نظر من نباید دفاع اضافه میکرد
امیدوارم با درایت امیرخان قلعه نوعی دربی ببریم
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۴۲۸ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
بازی خوبی بود مخصوصا گل امیر حسین من با میثم مخالفم این بازی منو امیدوار کرد برای قهرمانی چون این اولین بازی بود که ما تقریبا بازیکنای موثرمون را داشتیم وتازه استقلال داره نیمشو میشناسه یک نکته مهم هم اینه بازی تو تبریز خیلی سخته و تساوی گرفتن هم مهمه بعد هم اینو بدونید امیر همیشه نیم فصل دوم تیمش خیلی بهتره به امید قهرمانی استقلال با ژنرال
علی جان منظور من خود تیم نیست!!!؟ متاسفانه غرض ورزی هایی که فدراسیون یا سازمان لیگ درمورد استقلال انجام میدن!!! وتقربیا به نفع تیمهای دیگه ای ازجمله تراکتور...
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۴۲۶ روز قبل
به نظر من ما واقعا بهتر از تراکتور بودیم . مساوی , تو تبریز , با اون همه هوادار نتیجه ی بدی نیست . تراکتور فقط تو رودربایستی هواداراش بود که این دو تا گلم زد و البته به لطف داور .....