استقلال 1 پرسپولیس2

آواتار حسن یارمحمدی
استقلال 1 پرسپولیس2
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۱۳ روز قبل
استقلال دربی باخت و هوادارارو سکته داد
اعتماد به نفسی که هاشم بیک زاده و فروزان داشتن مگس داشت سلطان جنگل بود
شهباززاده فقط گل زد و دیگه هیچ بود فخرالدینی هم همین طور
نمیدونم چرا این بازی جای خالی جباری حس میشد
بیک زاده واقعا فاجعه است
از هوادارای فهیم استقلال میخوام باخت قبول کنن و مثل موقعی که لنگیا میبازن رفتار نکنن
دنیا به آخر نرسیده و زندگی ادامه داره
شاید اگه جام حذفی صعود کنیم 12 روز دیگه انتقام بگیریم شاید
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۱۳ روز قبل
بازی بدی بود البته نیم فصل بدی برای استقلال بود پر از مصدوم و محروم و نتایج بد البته اینم باید گفت دست امیر خیلی خالی بود و شاید اگر امیر با ریسک بیشتری ارنج میکرد نتیجه بهتزی بدست میامد فقط امیدواریم نیم فصل دوم با چند خرید خوب که یک مهاجم و بازیساز شش دانگ حتما باید جزوش باشه شروع کنیم و یک نیم فصل رویایی داشته باشیم
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۱۳ روز قبل
​عزیزان آبی دوست؛ بایدتیممون رو حمایت کنیم.همچنین ازامیرخان. انشاالله جام حذفی جبران میکنیم.
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۱۲ روز قبل
ببخشید که با تاخیر پست میذارم.اولا که استادیوم بودم و دیر رسیدم منزل و ضمنا اونقدر عصبانی بودم که گذاشتم یه روز بگذره و بعد بیام یه پست غیر احساسی بزارم.
شاید از دوستان قدیمی تر سایت سوال کنید که من موضع ام نسبت به امیرخان چی بوده بی شک جواب بدن همواره حمایت کرده و همیشه مناسب ترین گزینه برای مربی گری استقلال میدونستم.ولی واقعا این بار دیگه جایی برای حمایت باقی نگذاشته.در بازیهای بزرگ اکثرا چه در تهران و چه در زمین رقبا بازنده بوده و فقط با تراکتور مساوی کرده.8 بازی اخیر 6 امتیاز و عدم پیروزی در 5 دربی اخیر و شکست در مقابل ضعیف ترین پرسپولیس سالهای اخیر و البته بحران زده.قلعه نویی همیشه تیمهای تهاجمی رو روانه میادین میکرده از استقلال گرفته تا سپاهان و تراکتور و حتی مس.و حتی در فصلی که برای آخرین بار با استقلال قهرمان شد صاحب خط دفاعی مستحکم بود و همین راز موفقیتش شد.تیم های قلعه نویی همیشه نیمه های دوم عالی بازی میکرد و همیشه بازی باخت یا تساوی رو با برد عوض میکرد.ولی در این فصل خصوصا در مقابل تیمهای بزرگ نه نیمه دوم خوبی داشتیم نه در خط دفاع خوب ظاهر شدیم و نه در خط حمله.و همواره در بعد از گل زدن تیم خیلی عقب میکشه.
در بازی با سپاهان بعد از گلی که زدیم در نیمه اول در عرض 6 دقیقه 2 گل دریافت کردیم و نیمه دوم هم 1-0 باختیم.
در بازی با نفت هر دو نیمه رو 1-0 باختیم.
در بازی با فولاد نیمه دوم رو در آزادی 1-0 باختیم.
در بازی با پدیده نیمه اول 1-0 جلو بودیم و در نیمه دوم گل خوردیم.
در بازی با تراکتور و زمانی که 1-0 جلو بودیم در عرض 11 دقیقه 2 گل خوردیم و نیمه دوم رو 2-1 باختیم.
در بازی با پرسپولیس در عرض 8 دقیقه 2 گل خوردیم و نیمه دوم رو 2-0 باختیم.
در مجموع این 15 بازی در 6 بازی در نیمه دوم بازنده و در 3 بازی مساوی کردیم در نیمه دوم.
یا حتی در بازی با صبا در آزادی در نیمه دوم 5 دقیقه بعد از زدن گل ، گل مساوی رو دریافت کردیم و بازی در مجموع 1-1 شد.
(البته آمارهایی که دادم فقط مختص به نیمه دوم بازی هاست)
فقط در بازی با سایپا و راه آهن بازی باخته در نیمه اول رو با برد در نیمه دوم عوض کردیم و در مجموع پیروز بازی شدیم.
در بازیهای که بالا اشاره کردم و بازیهای مهم ما در طول فصل حساب میشن البته به جز صبا 11 گل دریافت کردیم و فقط 5 گل زدیم.در این 6 بازی مهم در 4 بازی گل اول رو به ثمر رسوندیم ولی نتونستیم برتریمونو حفظ کنیم و در 2 بازی دیگه در آزادی به نفت و فولاد باختیم و اتفاقا در این 2 دیدار گلی نزدیم.یک مساوی و 5 باخت سهم استقلال از این 6 بازی بود.
---------------------------------------
همه ی حرف های بالا رو زدم تا بگم تیم نیاز به یک روح تازه داره.یا امیر خان بره یا چنتا بازیکن خوب بگیریم.چرا که میبینم وقتی نفت با بازیکنای خیلی ضعیف تر از استقلال و فولاد با وجود رفتن خیلی از بازیکنای اصلیش(سوشا،کرمی،پریرا،بختیاری که بازی نمیکنه و ....) در ابتدای فصل ، از استقلال بالاتر هستن میشه گفت این مصدومیت ها و محرومیت ها تا حدودی قابل تاثیر هست و همیشه نمیشه از اون به عنوان توجیهی برای نتیجه نگرفتن مربی مطرح کرد.
در مورد بازیکن های مورد نیاز استقلال هم باید بگم به نظر استقلال در وهله اول باید وینگر های(مهاجم یا بال کنار) جوان و سرعتی جذب کنه.استقلال اصلا از جلو و در زمین حریف پرس لازم رو انجام نمیده و همه دفاع به عهده ی مدافعین است.بالهای استقلال اصلا بال تخصصی نیستند و نه آرش و نه قاضی در سیستم 4-3-3 قلعه نویی عملا کارایی لازم رو ندارن.یعنی نه سرعت و نه تکنیک لازم برای حرکات طولی و ارسال از جناحین رو دارند و نه تاثیر گذاری در دفاع و پرس در زمین حریف.اگر به یعقوب بازی بدهند خیلی خوبه ولی حداقل استقلال یک بال تخصصی جوان رو نیازمنده.در پست هافبک دفاعی یا تخریبی هم مشکل داریم و نه آندو آندوی همیشه بوده و نه نوری مسن به دردمون میخوره.ضمنا بیک زاده دیروز در پست غیر تخصصی خودش نبود ولی به نظرم با وجودش نیازی به دفاع چپ نداریم هر چند دیروز بد کار کرد.دروازه بان هم به نظرم فروزان تا به اینجا نمره قبولی گرفته حداقل از نظر من و دیروز روی گل اول کمی مقصر بود ولی روی گل دوم اصلا مقصر نبود و باتوجه به اینکه دربی اولش بود و این وضع دفاع خراب تیممون ازش ناراحت نیستم.ایشالا سالها خیالمون رو از بابت دروازه بان راحت میکنه.
ببخشید طولانی شد و یا اگر اشتباه تایپی داشتم
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۱۲ روز قبل
اصلاحیه
1-اونجایی که گفتم (البته آمارهایی که دادم فقط مختص به نیمه دوم بازی هاست) منظورم این بوده که فقط نگاهم به نیمه دوم بوده.چرا که  مثلا در بازی با تراکتور نتیجه بازی 2-2 شد ولی فقط نیمه دوم رو 2-1 باختیم.
2-دو خط پایین تر از همین پرانتز نوشتم : ((در بازیهای که بالا اشاره کردم)) منظورم 6 بازی حساسمون مقابل پرسپولیس و نفت و فولاد و سپاهان و پدیده و تراکتور بوده.
3-هاشم در پست غیر تخصصی خودش بود.
4-عملکرد خوب شهباز زاده در نیم فصل اول به عنوان مهاجم نوک و البته اتکای بیش از حد استقلال به کرار رو هم یادم رفت بگم.

آواتار تقی مهدی بیگی
توسط   تقی مهدی بیگی   ۳۴۱۱ روز قبل
به نظر شما این استقلال بود؟؟؟!!!!! اصلا این استقلال من نیست دو فصل است که استقلال وجود نداره !! نه کار ترکیبی ، نه بازیکن تکنیکی، نه بار فنی ..... هیجی بخدا هیچی نیست این تیم الان. همش الکی دارند حرف می زنن یه فکری باید کرد استقلال جای ترسوها نیست امیر باید دوباره استقلالو بسازه . فقط نترس امیر جان هر کی دوست داری نترس استقلال فقط بازیکن تکنیکی میخواد و باغیرت . مکتب استقلال تکنیک و تاکتیکه و غیرت امسال هیچکدامونو نداره .

من استقلالیم

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۱۱ روز قبل
استقلال دربی باخت و هوادارارو سکته داد
اعتماد به نفسی که هاشم بیک زاده و فروزان داشتن مگس داشت سلطان جنگل بود
شهباززاده فقط گل زد و دیگه هیچ بود فخرالدینی هم همین طور
نمیدونم چرا این بازی جای خالی جباری حس میشد
بیک زاده واقعا فاجعه است
از هوادارای فهیم استقلال میخوام باخت قبول کنن و مثل موقعی که لنگیا میبازن رفتار نکنن
دنیا به آخر نرسیده و زندگی ادامه داره
شاید اگه جام حذفی صعود کنیم 12 روز دیگه انتقام بگیریم شاید

کــــــــاملا موافقم