نظرتون راجع به موندن امیرخان چیه؟؟ خواهشا موافق باشید.....

آواتار میرودود سیدمحمدی
نظرتون راجع به موندن امیرخان چیه؟؟ خواهشا موافق باشید.....
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۴۱ روز قبل
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۴۱ روز قبل
الان وقت مطرح کردن این سوال نیست
در ضمن نیاز نیست هوادارو به سمت گزینه ای سوق بدین
آواتار میرودود سیدمحمدی
​عزیز من؛ هدفم حمایت از تیم هست واینکه روحیه ی مان به هم نریزه.افشارزاده ی بزرگوار از امیرخان حمایت کرده؛حالا شما میخاین امیرخان بره؟؟
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۴۱ روز قبل
امیر در حال حاضر هیچ گزینه جانشینی ندارد و مطمئنا با درایت امیر نیم فصل دوم طوفانی خواهد شد البته شاید بعضی عناصر نفوذی تو سایت شروع به هیچان سازی کنند ولی به هیچ وجه نمیتوانند به اهدافشان برسند من دقیقا از چند دقیقه مانده بود بازی تموم بشه تو تالار بودم و به نظرم می آمد این کاربران شروع به فعالیت کنند که جوکر آبی طبق معمول بعد از باخت اومد و یک نظر منفی داد تا ببیند جو تالار چگونه است و میتواند ادامه دهد که وددود بلافاصله جوابش را داد از همه دوستان میخواهم این نیم فصل را فراموش و مطمئن باشند تیم درست میشود و اتحاد و همدلی را از دست ندهند یک موضوع مهم هم این است که زیبایی فوتبال به همین برد و باخت هاست پس به امید روزهای خوب برای استقلال و استقلالیها
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۴۱ روز قبل
دقیقا الان وقت حمایته تیم 5 شنبه جام حذفی بازی داره
شما چرا انقد زود قضاوت میکنی
کی گفت امیر بره
شما الان نوشتین نظرتون راجع به موندن امیر چیه خواهشا موافق باشید خب این یعنی چی مگه قرار بود بره
آواتار میرودود سیدمحمدی
​ارادتمند علی آقای گل.
آواتار میرودود سیدمحمدی
​عزیزhhh777 ببخشید.
آواتار آکو نوبری
توسط   آکو نوبری   ۳۴۴۱ روز قبل
هیییییییییییییییییییییی علی به جای اینکه بشینی ببینی من کی میام برو امار مربیتو نگاه کن چرا قبول نمیکنید قلعه نوعی دانشش تو 5 ساله گذشته جا گذاشته نمیخاد به روز باشه بابا بخدا نمی دونم شما طرفداره امیرید یا استقلال اگه امیرید برید جلوی درب منزلشون بشینید تو سایت استقلال نیاید
آواتار میرودود سیدمحمدی
​حرف دهنتو بفهم وبگو.نادان ازصدقه سری امثال علی هست که اینطوری داری قدقد میکنی.برو آدم شو
آواتار مرتضی اسقلال
توسط   مرتضی اسقلال   ۳۴۴۱ روز قبل

اگه بعده 8 بازی 6 امتیاز گرفته و بخواد بمونه باید فصل بعد تو دسته یک ببینیم خجالت بکش بزار برواون از ترکیب تیم ک همش رفیق بازی هس اون از اقای بیک زاده و نوری چرا کریمی رو بازی ندادی چرا زود تر تعویض نکردی میخواستی گل بخوری بعد ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همه مردم ایران فهمیدن تیم نیاز به تعویض داره تو نفهمیدی البته بهت حق میدم چون تو فکر رستوران جدیدت و جشن تولدت و سفر به امریکا وووووووووووو حیا کن بده به اهلش ن که تو ،تو فکر حفظ رکوردتی

آواتار مرتضی اسقلال
توسط   مرتضی اسقلال   ۳۴۴۱ روز قبل

اگه بعده 8 بازی 6 امتیاز گرفته و بخواد بمونه باید فصل بعد تو دسته یک ببینیم خجالت بکش بزار برواون از ترکیب تیم ک همش رفیق بازی هس اون از اقای بیک زاده و نوری چرا کریمی رو بازی ندادی چرا زود تر تعویض نکردی میخواستی گل بخوری بعد ها ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟همه مردم ایران فهمیدن تیم نیاز به تعویض داره تو نفهمیدی البته بهت حق میدم چون تو فکر رستوران جدیدت و جشن تولدت و سفر به امریکا وووووووووووو حیا کن بده به اهلش ن که تو ،تو فکر حفظ رکوردتی

آواتار میرودود سیدمحمدی
​بر خود لازم میبینم امربه معروف ونهی ازمنکرت کنم.از خدا بترس .پشت سرمردم حرف زدن گناه هست.دست از لجبازیت در بیار.
آواتار آکو نوبری
توسط   آکو نوبری   ۳۴۴۱ روز قبل
یه بار اومد اتوبوسی بازی نکنه باخت
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۳۵ روز قبل
فقط امیر و بس
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۱۹ روز قبل
عالیه مربی از این بهتر نیست
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۱۹ روز قبل
نوشته شده توسط: آکو نوبری
هیییییییییییییییییییییی علی به جای اینکه بشینی ببینی من کی میام برو امار مربیتو نگاه کن چرا قبول نمیکنید قلعه نوعی دانشش تو 5 ساله گذشته جا گذاشته نمیخاد به روز باشه بابا بخدا نمی دونم شما طرفداره امیرید یا استقلال اگه امیرید برید جلوی درب منزلشون بشینید تو سایت استقلال نیاید

از کی تا حالا امیر خان فقط مربی علی آقا شده پس معلومه لنگی هستی
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۱۹ روز قبل
امیر بره وضع بدتر میشه .
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۵۵ روز قبل
 اگه نظر میخوای پس لطفا تحمیل نکن . دلیل نمیشه که اگه من از فلان مربی خوشم میاد باید بقییه هم خوششون بیاد . اظهار نظر آزاد و عقیده ها محترمه . 
آواتار مرتضی علیزاده
توسط   مرتضی علیزاده   ۳۲۳۳ روز قبل
بنظر منم دگ موندن قلعه نویی فایده نداره ، لااقل برای سال بعد
منم از بچگی استقلالی بودم اما قلعه نویی وقتی تونسته قهرمان بشه که چندتا از بازیکنهای طراز اول مملکت تو تیمش بودن دقیقا مث 10 15 سال پیش که تمام بازیکنان تیم ملی توی پرسپولیس بازی میکردن و پرسپولیس چند هفته مونده به پایان لیگ قهرمان میشد
اصولا مربیان ایرانی خیلی سواد بروزی ندارن برای همین هم وقتی میرن مسابقات آسیایی با اینکه چندتا بازیکن تیم ملی دارن اما زود حذف میشن. اون سالی هم که استقلال تا 4 تا تیم بالا رفت خدایی بخاطر بازیکنانی بود که داشت مث آندو، فرهاد، نکونام منتظری و ....
آواتار مرتضی علیزاده
توسط   مرتضی علیزاده   ۳۲۳۳ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول موگویی
امیر بره وضع بدتر میشه .

قلعه نویی امسال فقط دنبال جواب دادن به این و اون بود، برید ببینید امسال با چند نفر جنگ رسانه ایی داشت؟ اگر بمونه سال بعد هم همین رواله
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۱۱ روز قبل

خداروشکر ک رفت..دیگ بدتر از اینا نمیتونستیم تحقیر شیم..