بدبخت اونای هستن که بعد مرگ سلطان مظلومی میرن جشن تولد میگیرن و رستوران میزنند و...

آواتار آکو نوبری
بدبخت اونای هستن که بعد مرگ سلطان مظلومی میرن جشن تولد میگیرن و رستوران میزنند و...
توسط   آکو نوبری   ۳۴۱۲ روز قبل
بدبخت اونهای هستن که بعد باخت به لنگی ها خوشحالی میکنن، لعنت به اونهایی که استقلال رو با این همه عیبو ایراد میشینن تعریف میکنن واسه هم و خوششون میاد لعنت به هر چی لنگی تو سایته
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۱۲ روز قبل
​به توچه بیچاره؟؟ بسوزتا.....
آواتار آکو نوبری
توسط   آکو نوبری   ۳۴۱۲ روز قبل
بیچاره خودتی با هفت جدو ابادت خفه نشی بازم اون سوراخ قرمز تو اسم میبرم بیچاره مشنگ امساله شماس که نمیدونه اسطوره چیه
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۱۲ روز قبل
​تو با این ادبیاتت میفهمی اسطوره چیه خجالت بکش با همه دعوا میکنی بی احترامی میکنی هدفت چیه برای چی فوتبال میبینی مگر غیر از اینکه اوغات فراغتت پر بشه و تو این دنیای شلوغ بتونی به یک حس خوب برسی اگر بطور حرفه ای میخوای فوتبال را پیگیری کنی و از اون درامد داشته باشی اینجا اشتباه اومدی اینجا پاتوق ادمهایی است که به فوتبال بعنوان دغدغه فکری و یک التیام برای روحشان نگاه میکنند اینجا همه با هر سن و سال و هر نوع از سطح فرهنگی فقط یک مشخصه بارز مشترک دارند همه عاشق فوتبال و استقلالن پس شما هم این لذت را برای دیگران خراب نکن ما به دنبال لذت بردن از فوتبالیم نه دعواهایی که این لذت را از بین میبرند شما هم که تفکراتت با دیگران همخوانی ندارد به تالارهایی برو که هم فکرهایت باشند وبه خودت و دیگران عذاب نده
آواتار میرودود سیدمحمدی
جواب ابلهان خاموشی

است...

افسوس مفهوم آدم که 

مصداقش تو باشی.
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۴۱۲ روز قبل
بی خیال داداش همون جواب ابلهان خاموشیست بهترین جوابه واسه این ابله
آواتار محمد مهدی قادری
توسط   محمد مهدی قادری   ۳۴۱۲ روز قبل
برای بعضی ها متاسفم.......................
آواتار میرودود سیدمحمدی
​ممنون نویان...
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۴۱۲ روز قبل
نوشته شده توسط: میرودود سیدمحمدی
​ممنون نویان...
مخلصم
آواتار آکو نوبری
توسط   آکو نوبری   ۳۴۱۱ روز قبل
اقای علی جالب اینجاست تا حالا ندیدم شما یه بار یه انتقاد سازنده بکنی با بدترین شرایط داری رضایت نشون می دی نمی دونم واقعا شما متعصبید یا هوادار بی خیال تازه با این ابرو ریزی که قبل از دربی سر مربی انجام داد
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۱۱ روز قبل
جوکر آبی شما که خودتو خیلی دانا میدونی بگو وظیفه هوادار تو فوتبال حرفه ای چیه و وظیفه تیم آنالیز یا کمیته فنی باشگاه و پیشکسوتها کجا قرار داره من عقیده ام اینه
وظیفه یک هوادار فقط حمایت از تیمه و اگر هر هواداری بخواد نظر و رای خودشو به تیم القا کنه تیمی مثل استقلال با هوادارهای میلیونی چه اتفاقی خواهد افتاد پس به نظر من تو یک سیستم موفق هر کدام از اجزا باید وظیفه و کارکرد خود را داشته باشند من یک هوادارم و وظیفه من تعین مربی و مدیر عامل نیست وظیفه من حمایت از تیم محبوبم هست
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۴۱۱ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
جوکر آبی شما که خودتو خیلی دانا میدونی بگو وظیفه هوادار تو فوتبال حرفه ای چیه و وظیفه تیم آنالیز یا کمیته فنی باشگاه و پیشکسوتها کجا قرار داره من عقیده ام اینه
وظیفه یک هوادار فقط حمایت از تیمه و اگر هر هواداری بخواد نظر و رای خودشو به تیم القا کنه تیمی مثل استقلال با هوادارهای میلیونی چه اتفاقی خواهد افتاد پس به نظر من تو یک سیستم موفق هر کدام از اجزا باید وظیفه و کارکرد خود را داشته باشند من یک هوادارم و وظیفه من تعین مربی و مدیر عامل نیست وظیفه من حمایت از تیم محبوبم هست