استقلال از پرسپولیس بهتره چون.....

آواتار محمد مهدی قادری
استقلال از پرسپولیس بهتره چون.....
توسط   محمد مهدی قادری   ۳۴۳۷ روز قبل
لطفا دلیل های خودتان را برای این موضوع بیان کنید
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۳۷ روز قبل
انتخاب یک تیم یا باشگاه برای هر فردی شاید از دوران نوجوانی یکی از دعدعه های ایرانیهاست چون به قول معروف در ایران هر نوزادی که به دنیا می آید یا باید آبی باشد یا قرمز ولی سوال شما چرا استقلال را بهتر دیدم و آبی شدم من از سالهای دور با استقلال همراه بودم از زمان امجدیه و عاشق فوتبال بودم در حدود یکی دو سال قبل از انقلاب ما به عروسی پسر خاله مادرم دعوت شدیم رضا عادلخانی که آن زمان یکی از بهترین سانتر فورواردهای ایران و تاج بود در آنجا با خیلی از فوتبالیستهای مطرح آشنا شدم مرحوم حجازی و پروین در آن زمان معروفترین بودند شخصیت و کلاس بالای حجازی چیزی بود که در تمام خانواده ما بعد از آن شب در موردش صحبت میشد و به نوعی مرا هم جذب کرده بود تا کمی که بزرگتر شدم و متوجه این تمایزها بیشتر شدم فهمیدم باشگاه دوچرخه سواران را چه کسانی تاسیس کردند بعد شد تاج و بهترین و با اخلاقترینها جذب آن شدند و سپس به استقلال تعقیر نام داد ولی اهداف همان بود اخلاق مداری و اکثرا بازیکنان با اخلاق به آن جذب میشدند در کنار اخلاق نگرشی که رایکوف در نوع فوتبال آبیها گذاشت آنها را به جذب بازیکنان تکنیکی و خلاق سوق میداد و فوتبال زیبا هم از دل این تفکر بیرون می آمد قهرمانیهای آبیها به داخل ختم نمیشد و آنان توان قهرمانی در آسیا را هم داشتند و اینگونه بود که من آبیها را انتخاب کردم تیمی که هم برد داشت هم اخلاق 
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۳۷ روز قبل
افتخارات که اصلا لنگ در حد ما نیست . استقلال اولین تیم تاریخ ایرانه که به خارج از کشور سفر کرده . قبل از انقلاب استقلال بعد رئال مادرید دومین تیم ثروتمند دنیا بوده . اولین لژیونر تاریخ فوتبال ایران از استقلال بوده که به بوندس لیگا رفته . استقلال دومین تیم برتر تاریخ آسیاست . استقلال اولین تیم تاریخ فوتبال ایرانه که بازیکن اروپایی جذب کرده . استقلال تنها تیم ایرانی است که توانسته رتبه ی جهانی خود را دو رقمی کند و به رده ۵۵ جهان برسد . در یکی از فینال های لیگ قهرمانان آسیا در آزادی ، ۱۲۰ هزار تماشا گر حاضر شدند که باعث شد این بازی پر تماشاگر ترین بازی لیگ قهرمانان تاکنون لقب بگیرد . در یکی از بازی های لیگ بین برق شیراز و استقلال ۱۱۰ هزارنفر در ورزشگاه حاضر شدند وباعث شد این بازی پر تماشا گر ترین بازی تاریخ لیگ برتر لقب بگیرد . استقلال تا سال ۲۰۱۰ در رده ی اول بهترین تیم آسیا بوده اما بعد از قهرمانی الهلال در این سال به رده ی دوم سقوط کرده است . حالا هی لنگیا لاف بزنن تا خسته شن .
آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۴۳۵ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول موگویی
افتخارات که اصلا لنگ در حد ما نیست . استقلال اولین تیم تاریخ ایرانه که به خارج از کشور سفر کرده . قبل از انقلاب استقلال بعد رئال مادرید دومین تیم ثروتمند دنیا بوده . اولین لژیونر تاریخ فوتبال ایران از استقلال بوده که به بوندس لیگا رفته . استقلال دومین تیم برتر تاریخ آسیاست . استقلال اولین تیم تاریخ فوتبال ایرانه که بازیکن اروپایی جذب کرده . استقلال تنها تیم ایرانی است که توانسته رتبه ی جهانی خود را دو رقمی کند و به رده ۵۵ جهان برسد . در یکی از فینال های لیگ قهرمانان آسیا در آزادی ، ۱۲۰ هزار تماشا گر حاضر شدند که باعث شد این بازی پر تماشاگر ترین بازی لیگ قهرمانان تاکنون لقب بگیرد . در یکی از بازی های لیگ بین برق شیراز و استقلال ۱۱۰ هزارنفر در ورزشگاه حاضر شدند وباعث شد این بازی پر تماشا گر ترین بازی تاریخ لیگ برتر لقب بگیرد . استقلال تا سال ۲۰۱۰ در رده ی اول بهترین تیم آسیا بوده اما بعد از قهرمانی الهلال در این سال به رده ی دوم سقوط کرده است . حالا هی لنگیا لاف بزنن تا خسته شن .

درسته که استقلالی هتیم و افتخارت مون هم بیشتره ولی پرسپولیم تیم خوبیه