عذر خواهی

آواتار رسول موگویی
عذر خواهی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۴۴ روز قبل
من از تمام آبی دلان عزیز که دنیایی برایم ارزش دارید عذر خواهی می کنم که آن گونه به مربی تیم توهین کردم . انسان ها موقع عصبانیت هر کاری می کنند . از جناب آقای قلعه نویی هم عذر خواهی می کنم و امیدوارم مسئولان سایت بی ادبی من را ببخشند . من متقاعد شدم که نباید تقصیر را گردن یک نفر انداخت .

دوستتون دارم . سراپا آبی .
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۴۴ روز قبل
​انسانهای بزرگ توانایی عذر خواهی دارند خوشحالم که یک انسان با روحی بزرگ در کنارم هست موفق باشی
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۴۴۳ روز قبل
بیخیال منم فصل پیش بازی آخر رو که به تراکتور باختیم اومدم تو سایت هر چقدر که تونستم به پدر و مادر کریم انصاریفرد و محمدنصرتی فحش دادم بعدش که آروم شدم اومدم عذرخواهی کردم چن تا از دوستان هم عذرخواهی من رو نپذیرفتن و با پیام برام شاخ و شونه کشیدن که منم باز عصبی شدم و جوابشون رو دادم به همین سادگی
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۴۳ روز قبل
​از بزرگواری شما درس یاد گرفتم. آفرین برشما. انشاالله با دعای شما امیر استقلال را به اوج برمیگرداند....
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۴۳ روز قبل
مهم منش وروح بزرگ شما در قبول اشتباه هست و من به عنوان یه استقلالی به خود می بالم که دوستی به خوبی شما دارم
آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۴۴۱ روز قبل
نوشته شده توسط: میرودود سیدمحمدی
​از بزرگواری شما درس یاد گرفتم. آفرین برشما. انشاالله با دعای شما امیر استقلال را به اوج برمیگرداند....
افرین 
آواتار سید محسن رئیس السادات
توسط   سید محسن رئیس السادات   ۳۴۴۱ روز قبل
نوشته شده توسط: میرودود سیدمحمدی
افرین 
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۳۷ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
انسانهای بزرگ توانایی عذر خواهی دارند خوشحالم که یک انسان با روحی بزرگ در کنارم هست موفق باشی