نطرتون راجع به آندن مسلمان چیست؟؟

آواتار میرودود سیدمحمدی
نطرتون راجع به آندن مسلمان چیست؟؟
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۹۸ روز قبل
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۹۸ روز قبل
​مسلمان عالیه.......
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۳۹۷ روز قبل
​مسلمان رسما استقلالی شد.
تبریک میگم این خرید خوب رو.واقعا نیاز تیم بود.در پستی که واقعا استقلال بهش احتیاج داره تونستیم یک بازیکن خوب و جوان و با کیفیت بگیریم.مسلمان شخصا استقلالی است و حالا به هر دلیلی مدتی برای پرسپولیس بازی کرد رو خودش میدونه ولی طرفدار استقلاله و میتونه خیلی زود محبوب آبی های پایتخت بشه.
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۳۹۷ روز قبل
امیدوارم که بتونه به کار تیم بیاد. چون معمولا بازیکنای خوب وقتی میان استقلال از کیفیت بازیشون بشیار زیاد کاسته میشه.
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۳۹۶ روز قبل
نوشته شده توسط: میثم محمدی قراسویی

خیــــــــــــلی خوبه...درسته زمانی تو لنگم بازی کرده ولی خب خودش اس اسیه....از اومدنش خوشحالم

آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۳۹۶ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777

خیــــــــــــلی خوبه...درسته زمانی تو لنگم بازی کرده ولی خب خودش اس اسیه....از اومدنش خوشحالم

آواتار امید ارشد
توسط   امید ارشد   ۳۳۹۴ روز قبل
​خدا کنه به درد بخوره
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۳۹۴ روز قبل
مسلمان با استقلال به اروپا میره.مطمئن باشید.
این خرید خیلی خوبه.نتیجه مثبتی داره.
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۳۹۳ روز قبل
قرضیه 
آواتار امید قادری
توسط   امید قادری   ۳۳۹۱ روز قبل
ایشالله استقلال قهرمان میشه البته اگه بازیکنا  هم دل بشن خدا کنه مسلمان جواب بده تا صورت 4تایی ها بیوفته پایین
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۳۸۲ روز قبل
آذری: احتمالا با توصیه قلعه‌نویی، مسلمان را در ذوب‌آهن نگه می‌ دارم

سعید آذری بعد از جلسه‌اش با بهرام افشارزاده در باشگاه استقلال گفت:" بحث ما با استقلال برای انتقال محسن مسلمان هنوز به جایی نرسیده و هنوز به نقطه نظر مشترک نرسیده‌ایم. با شرایطی که به وجود آمده به احتمال فراوان به توصیه برادرانه امیر قلعه‌نویی عمل می‌کنم و محسن مسلمان را در ذوب‌آهن حفظ می‌کنم. قلعه‌نویی به من توصیه کرد با شرایطی که وجود دارد مسلمان را در تیم خود حفظ کنیم و اگر هم کمکی از دستم برمی‌آید بگویید انجام دهم که من احتمالا به توصیه او عمل خواهم کرد. مسلمان بازیکن توانمندی است که می‌تواند به ما کمک کند."وی در مورد جدایی تیموریان از استقلال و منتفی شدن مبادله مسلمان و تیموریان گفت:" با توجه به جدایی تیموریان از استقلال بحث ما با باشگاه استقلال فرق کرده و ما پیشنهاد جدیدی به تیموریان داده‌ایم و منتظر اعلام نظر او هستیم. اگر او نظر قطعی‌اش را به ما بگوید تصمیمی که می‌خواهیم بگیریم تاثیرگذار خواهد بود."

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۳۷۷ روز قبل
​اینطور که پیداست مسلمان در ذوب آهن ماندنی شد
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۳۷۷ روز قبل
​مسلمان اتخاب خوبیه و آحرش هم میاد فقط چون یک فصل برای پرسپولیس بازی کرده کمی دارن پروژه انتقالش را پیچیده میکنن تا بگن خودش خیلی استقلالی بوده و با شرایط سخت مالی اومده تا هوادارا باهاش خوب رفتار کنن
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۳۷۷ روز قبل
چون صادقی موندگار شد ، لیست پره و دیگه مسلمانی در کار نیست .
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۷۷ روز قبل
​خدا هرچی آدم دو رو هست رو هدایت کنه وگرنه 

به زمین گرم بزندش. آذری هفت رنگی کرد
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۲۷ روز قبل
 هرکه بیشتر پول بده بازیکن همونجا میره 
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۲۷ روز قبل
 هرکه بیشتر پول بده بازیکن همونجا میره