لطفا بخوانید...................

آواتار میرودود سیدمحمدی
لطفا بخوانید...................
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۱۷ روز قبل
آواتار میرودود سیدمحمدی
​هوادارن فهیم ومودب باشگاه استقلال

​همونطور که میدونید؛شخصی معلوم الحال با نام

جوکر یا همون دلغک؛با اهداف مشخص که عبارت است از تفرقه افکنی و سست

کردن هوادارن،مرتب بر علیه قلعه نوعی و بازیکنان مطلب مینویسه.علاوه برآن میخواهد میان بچه های تالار رو هم خراب کنه.اومده واسم پیام تهدید آمیز گذاشته.لطفا تنفر وانزجارتان را از افکار پلید وشیطانی بیان کنید. ممنون

آواتار میرودود سیدمحمدی
​البته اینم بگم. جواب ابلهان و بی ادبانی چون دلغک خاموشی است.

برو آدم شو
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۱۷ روز قبل
ودوود عزیز این کاربر بیماره و قبلا اکثر دوستان زاویه فکری خودشونو با جوکر نشون دادند شما هم مطمئن باش این جوکر قرمز بالاخره خسته میشه و از تالار میره چون اینجا تالار باشگاه استقلال هستش و طرفداران با فرهنگی این تیم را حمایت میکنن و عناصر دونی مثل جوکر قرمز توان ماندگاری در چنین جایی را ندارند البته حضورش برای اتحاد و همدلی هواداران خوب هم هست چون وقتی طرفدار تفاوت سطح فرهنگی و دیالوگهای هواداران استقلال را با جوکر قرمز مقایسه میکند به آبی بودن خودش افتخار میکند
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۱۷ روز قبل
پیام تهدید امیز گذاشته؟؟؟؟؟
خخخخخخخخخخخخخ مردم چه رویی دارن به خدا. خوبه حالا همه میشناسنشا .
آواتار میرودود سیدمحمدی
​ممنون از محبتتان.به خود میبالم که در کنار آدم های بی ادبی چون جوکر، افراد فهیم و دانایی چون علی آقا وشیده خانم حضور دارند. کاش اون حرفای زشتی که واسم نوشته رو تو تالار میذاشت تا به شخصیتش بیشتر پی میردید.
آواتار میرودود سیدمحمدی
​انتهای جمله ام پی میبردید بود.اشتباه تایپی شدو سوءتفاهم نشه.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۱۶ روز قبل
نوشته شده توسط: shide HR
پیام تهدید امیز گذاشته؟؟؟؟؟

فک کنم فیلم پلیسی زیاد میبینه!!!!
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۱۶ روز قبل
نوشته شده توسط: سمانه علیزاده
[quote=shide]پیام تهدید امیز گذاشته؟؟؟؟؟

فک کنم فیلم پلیسی زیاد میبینه!!!!
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۴۱۶ روز قبل
اینجا سایت استقلاله.کسی نمیتونه بین هوادارای تیمی ک آبروی ایرانه تفرقه بندازه.
بذار بمونه شاید به راه راست هدایت شد انشاالله

آواتار آکو نوبری
توسط   آکو نوبری   ۳۴۱۶ روز قبل
نترس بچه جان من هرچه باشم یک رو و طرفدار 1000 اتشه اس اسم ولی من تو رو خوب شناختم چرا به این عزیزان نمیگی خود تو چند بار توهین کردی نامه توهین امیز نوشتی یا چیزای میزاشتی که کفر منو در بیاری من و عصابانی کنی که من با لحن تند جوابه تو بدم واقعا منافق و دورو که میگن تویی بابا روتو برم حالا اومدی مثل بچه ها ...... جالب اینجاس ادعات میشه توهین نکنید ما باید این جور و انجور باشیم ولی خیییییییییلییییییییییییی جالب انگیز برام چرا؟ نه واقعا اگر یک رنگی دلیل این کارت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آواتار آکو نوبری
توسط   آکو نوبری   ۳۴۱۶ روز قبل
هواداران عزیز و همه کسانی که با دلو جون طرفدار واقعیه استقلال هستند که من مخلص همشونم خودتون قضاوت کنید تو همین کامنتش این بچه چه توهینایی رو میکنه و برید ببینید من هر جا کامنت گذاشتم پشت سرش این بچه چی نوشته و قضاوت به عهده شما ....با تشکر
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۱۶ روز قبل
​ودوود عزیز 
جوکر قرمز که وضغیت و نوع دیالوگش برای همه مشخص شده و فکر نمیکنم در بین اعضا تالار جایگاهی داشته باشه چون همگان از بی ادبی و هنجار شکنیهای او بیزارند و در تاپیکهای گذشته نشان داده شده ولی شخصا از داشتن دوستی فرهیخته و دارای پایه های فکری قوی مثل شما مفتخرم و حضور امثال شما در سایت نشان دهنده همین واقعیت است که قشر تحصیلکرده و خوش فکر اکثرا استقلالی هستند به امید موفقیت برای تمام آبیها مخصوصا بچه های تالار 
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۱۶ روز قبل
​در ضمن جوکر قرمز به تاپیک وای بر من خودش اگر رجوع کنه میفهمه سایر کاربران چه دید گاهی نسبت به اون و ادبیاتش دارن 
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۱۵ روز قبل
خطاب به جوکر : آخه لنگی بد بخت تیم رده نهمی که آخرین قهرمانیش تو لیگ زمانی بود که تلویزیون ال سی دی نبوده ، چرا باید با پر افتخار ترین تیم ایرانی تو آسیا که آخرین قهرمانیش تو لیگ پارسال بوده کری بخونه.
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۱۵ روز قبل
​من هیچ گاه اهل توهین و فحاشی نبوده ونیستم.این جوکر قرمز بعدازباخت تیممون 

به پرسپولیس خیلی زیاد به امیرخان توهین کردو همچنین به طرفداران امیر از جمله 

من وعلی آقا.تنها حرفی که من به این جوکر زدم.دلغک بوده.چون خیلی تند رفته و 

ادب نداشته اش را رعایت نکرده. به علی آقا که رزمنده وجانباز جنگ هست 

بی احترامی کرده وخدا شاهده من به خاطر قدرنشناسی این دلغک بوده که 

بهش دلغک گفتم.حالا هم اومده مظلوم نمایی میکنه.اما به لطف خدا من دلم به 

اندازه ای بزرگ هست که ازکسی ناراحت نباشم.وبرای این جوکرهم دعا میکنم.
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۱۵ روز قبل
​در ضمن وقتی کسی میاد اسم خودش رو جوکر معرفی میکنه.نباید ناراحت شه اگه کسی بهش دلغک بگه. چون خیلی تفاوت معنایی ندارن
آواتار آکو نوبری
توسط   آکو نوبری   ۳۴۱۴ روز قبل
اخه بچه خر چه داند مزه نق و نبات تو فعلا برو معنی یاد بگیر بعد تو تالار بیا بذار علی اقا قشنگ خر سواریشو بکنه شاید باور نکنید ولی بخدا خیلی از  هوادارها  تو تالار بهم میل دادن که شما هارو ول کنم شما طرفدار اس اس نیستید شما طرفدار امیرید و طرفدار بدبختی اس اس چون امیر فعلا جز بدبختی واسه استقلال چیزی نمیخواد حالا شما ها کی بودینو کی هستین خیلی خنده داره ولی هشدار اخرو بهت میدم بچه بار اخرت باشه
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۱۴ روز قبل
​آدم شدن که زوری نمیشه.باشه نشو. همونطور که هستی بمون. همونطوری که شبیه همه کس وچیز هستی به غیر ازآدم...
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۱۴ روز قبل
نوشته شده توسط: آکو نوبری
اخه بچه خر چه داند مزه نق و نبات تو فعلا برو معنی یاد بگیر بعد تو تالار بیا بذار علی اقا قشنگ خر سواریشو بکنه شاید باور نکنید ولی بخدا خیلی از  هوادارها  تو تالار بهم میل دادن که شما هارو ول کنم شما طرفدار اس اس نیستید شما طرفدار امیرید و طرفدار بدبختی اس اس چون امیر فعلا جز بدبختی واسه استقلال چیزی نمیخواد حالا شما ها کی بودینو کی هستین خیلی خنده داره ولی هشدار اخرو بهت میدم بچه بار اخرت باشه

خیلی بی ادب و بی فرهنگی کاربران تالار را به چیزی که لیاقت خودت هست تشبیه میکنی بی شعور تو که توان ارتباط و  رابطه دو سویه سالم را نداری چرا در فضای مجازی که غالبا برای دوست یابی و بالابردن اطلاعات هستش تردد میکنی تو آدم بیمار و خود شیفته ای هستی که موفقیتهای دیگران آزارت میدهد خودت را با ودوود که یک جوان مذهبی و دارای تحصیلات عالی و یک وکیل مجرب است مقایسه میکنی که توان این در تو نیست بیش از این نه خودت نه دیگران را آذار نده و به جمع همفکران خودت برو اینجا کسی با تو همراه نیست اکثر این دوستان انسانهای فکور و فهمید ه ای هستند و تو یک نفر اینجا تنهایی برو و سعی کن خودت را بسازی تا توانایی حضور در جمع را داشته باشی و هرگز در یک جمع از مثال خر سواری استفاده نکن این را یاد بگیر چون این توهین به تمام آن جمع است خودت را اصلاح کن بعد به فکر اصلاح وآنالیز استقلال باش مرحله اول ورود به انسانیت خودسازیست
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۱۴ روز قبل
​کاش یک هزارم معرفت ولیاقت علی آقا ودیگر دوستان 

فرهیخته در دلغک هم پیدا میشد. علی آق خیلی خوب 

شناخته این مریض رو.امیدوارم درست شه.
آواتار تقی مهدی بیگی
توسط   تقی مهدی بیگی   ۳۴۰۶ روز قبل
نترس بچه جان من هرچه باشم یک رو و طرفدار 1000 اتشه اس اسم ولی من تو رو خوب شناختم چرا به این عزیزان نمیگی خود تو چند بار توهین کردی نامه توهین امیز نوشتی یا چیزای میزاشتی که کفر منو در بیاری من و عصابانی کنی که من با لحن تند جوابه تو بدم واقعا منافق و دورو که میگن تویی بابا روتو برم حالا اومدی مثل بچه ها ...... جالب اینجاس ادعات میشه توهین نکنید ما باید این جور و انجور باشیم ولی خیییییییییلییییییییییییی جالب انگیز برام چرا؟ نه واقعا اگر یک رنگی دلیل این کارت چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه تو طرفدار استقلالی بهتره این اسم ...... را عوض کنی.
آواتار رسول باقری
توسط   رسول باقری   ۳۲۹۳ روز قبل
جوکر آبی با لیدرهای قلعه نویی کار نداشته باش که الان که واسه هم نوشابه باز کنند . این مودب ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۵ روز قبل

من قبلا گفتم و اینجا هم میگم . از بودن جوکر در این سایت ناراحت نشین .

همانطور که کنار هر مسجدی یک مستراح است . کنار این سایت هم یک مستراح بنام 

جوکر است . 
آواتار حسین کلاته بابایی
توسط   حسین کلاته بابایی   ۳۲۵۵ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
 واقعا برای همه وخودم بیشتر از همه متاسفم...!

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۵۳ روز قبل
 2293 از کسی مایه نذار دوست داری متاسف باشی همان بهتر که برای خودت متاسف باشی . لطفا کاری بکار دیگران نداشته باش . موفق باشی . 
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۲۵۲ روز قبل
 2293 از کسی مایه نذار دوست داری متاسف باشی همان بهتر که برای خودت متاسف باشی . لطفا کاری بکار دیگران نداشته باش . موفق باشی . 
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۵۰ روز قبل
 خاک تو سر لنگیا که آبروی هر چه تیم توآسیا بردن اینها فکر کردن داورای آسیا هم مثل داورای داخلی هستن که یک طرفه قضاوت کنن و در برد و باخت تیم موثر باشن . 
آواتار آرش اصلان
توسط   آرش اصلان   ۳۰۸۰ روز قبل
سلام برباشگاه عشق -سلام بر فرهاد-سلام بر آرش برهانی و ....
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۰۷۴ روز قبل
آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۰۳۹ روز قبل
نوشته شده توسط: میرودود سیدمحمدی
​ممنون از محبتتان.به خود میبالم که در کنار آدم های بی ادبی چون جوکر، افراد فهیم و دانایی چون علی آقا وشیده خانم حضور دارند. کاش اون حرفای زشتی که واسم نوشته رو تو تالار میذاشت تا به شخصیتش بیشتر پی میردید.[/
خخخخخخخ جه غلطا
quote]