استقلال تهران 4 استقلال خوزستان 4

آواتار حسن یارمحمدی
استقلال تهران 4 استقلال خوزستان 4
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۱۶ روز قبل
بازی بدی نبود و تماشاگرا از تعداد گل زیاد لذت بردن
دفاع فاجعه دو تیم یکی از دلایل این نتیجه بود. از نظر فنی بازی عالی نبود
بد موقعی دو امتیاز از دست دادیم همه 4 تا تیم صدر جدولی بازیاشونو بردن
سلیمان فلاح تو اون 20 دقیقه هیچ کار مثبتی نکرد و  نای دویدن هم نداشت  همون طور که قبلا هم گفتم یکی از خریدای افتضاح تاریخ باشگاه رقم خورده
خدارو شکر که پارسال سهمیه نگرفتیم با این دفاع جلو عربا کیسه گل شیم
به نظرم صادقی درست به شو نیست و باید به فکر خرید یه دفاع باشم کاش امروز از عمران زاده استفاده میشد
تعویض برهانی هم به نظر من اشتباه بود
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۱۶ روز قبل
​من از نتیجه بدست اومده راضی هستم.استقلال خوزستان و یا اهواز همواره ضررشون به استقلال تهران یرسه.همیشه جلوی آبی های اهواز امتیاز از دست میدیم و معمولا میبازیم.بازی رفت هم تا دقایق پایانی در آزادی مساوی بودیم و در نهایت 1-0 بردیم.
سید صالحی از انگیزه بالایی برخوردار بود و 2 گل زد و یک پاس گل داد.همانطوری که قبلا گفتم سازمان دفاعی استقلال مشکل داره.دقیقه 3 گل میزنیم و دقیقه 6 گل میخوریم.یا گل دوم و سوم رو در 5 دقیقه دریافت میکنیم.در یارگیری در ضربات آزاد تیم مشکل داره.ولی همین که تونستیم 4 گل بزنیم جای خوشحالی داره.خرسندنیا فوق العاده بود امروز.سلیمان فلاحی که تو نیم در تیم ته جدولی یک گل زده نباید بیشتر از این ازش انتظار داشت.نبود خسرو به ما ضربه زد.فقط کاش حنیف رو بعد از زدن چهارم تیم می آورد و با 3 مدافع میانی بازی میکردیمو حنیف ، مامور مهار سید صالحی خصوصا روی توپهای هوایی میشد تا برتریمون حفظ شه.
آواتار آکو نوبری
توسط   آکو نوبری   ۳۴۱۶ روز قبل
با نظرتون کاملا موافقم ولی با وجود دفاع خیلی بد هجومی بودن استقلال جای امید واری داره
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۱۶ روز قبل
​این بازی بیشتر ضعف دفاع هر دو تیم بود تا قدرت هجومی تیمها فقط خدا کنه تو تعطیلات تیم درست بشه و چند بازیکن موثر بگیره چند تا هم خروجی داشته باشه
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۴۱۶ روز قبل
فارغ از نتیجه بازی قشنگی رو دیدیم. ولی خب موافق با نظر دوستان خط دفاع خیلی ضایعتر از اونیکه باید عمل کرد....
ولی برای مهار سیدصالحی فرصت طلب نباید از امیرحسین که از لاکپشت کندتره استفاده میکرد
اهوازیا کاملا به این نتیجه راضی بودن ولی کاش با دقت بیشتر نتیجه رو حفظ میکردیم..
بهرحال خوب و بد این نتیجه رقم خورده
بلکه تا پایان اردوی تیموملی به اون ترکیب دلخواه با بازیکنای لازم برسیم
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۴۱۵ روز قبل
بازی جذابی بود.
نظرای دوستان نظر منم هست.ما مدافعان خوبی داریم اما چون بینشون رقابتی وجود نداره پیشرفت نمیکنن.
هافبک ها عالین.مهاجم ها هر کدوم خودشون به تنهایی یه تیم هستن فقط باید از لحاظ روحی ساخته بشن.
از لحاظ حرفه ای هر بازیکنی باید 14 کیلومتر بدود.هر بازیکنی که این مقدار رو بتونه بدوه قطعا فوق العاده میشه.
آواتار علیرضا پاپی
توسط   علیرضا پاپی   ۳۴۱۵ روز قبل
خدا رو شکر نباختیم امیر خان تیم رو جمع میکنه حداقل سهمیه آسیا رو میگیره من اول هر بازی از قیافه امیر خان متوجه میشم که بازی رو میبره یا نه
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۱۵ روز قبل
حالا دفاع اونا ناشناسه . ما که همه تیم ملی دعوت شدن
آواتار arezoo 2134
توسط   arezoo 2134   ۳۴۱۳ روز قبل
نبود خسرو واقعا حس شد و کرار واقعا درخشید