نظر تون در مورد فروزان

آواتار امید ارشد
نظر تون در مورد فروزان
توسط   امید ارشد   ۳۳۹۴ روز قبل
​به نظر شما فروزان میتونه تو دروازه به ما کمک بکنه یا نه
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۹۴ روز قبل
بد نیست
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۳۹۳ روز قبل
فروزان دروازه بان خوبیه فقط ی مشکل داره.اونم اینکه رقیب نداره.
شما ببینید زمان ناصر خان و منصور رشیدی،هر دوشون ستاره بی چون و چرای فوتبال ایران بودند.رقابتی شدید بینشون بود.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۳۹۳ روز قبل

هنوز به اون سطحی که باید نرسیده.
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۳۹۳ روز قبل
باید بره تو کوچه شون دروازه بانی کنه . رحمتی رفته کی جاش اومده ؟؟؟؟؟
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۳۹۳ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول موگویی

از همون اول که اومد نظرمو در موردش گفتم  دروازه بان بدی نیست فقط متاسفانه مث خیلی از بازیکنای دیگمون در حد اس اس نیست...همون گسترش فولاد میموند بهتر بود تا اینکه اومد اس اس....کاش رحمتی بود

آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۳۹۳ روز قبل
سلام به دوستان عزیز استقلالی خودم.راستش نمیخواستم کامنت بذارم ولی دیدم یه سری انتقادات ناجوانمردانه میشه از فروزان و یه سری تعصبات الکی نسبت به رحمتی.اومدم یه کامنت بذارم کل حرفامو بزنم و برم.... ببینید دوستان فروزان از یه تیم به مراتب کوچکتر و کم حاشیه تر اومده تو استقلال و هنوز یه سال نشده تو استقلال هستش اون به تیمی اومده که مدافعاش به هیچ عنوان تو شرایط آرمانی چند سال اخیر خودشون نبودن و نیستن و ضعیف ترین بازیهاشونو تو این چند سال به نمایش گذاشتن.جدا از این،چند هفته ابتدایی لیگ که اصلا مدافع تخصصی نداشتیم.اگه منطقی فکر کنید زمان رحمتی از این خبر ها نبود.ببینید دوستان سوشا فصل قبل تو فولاد بهترین بود آیا امسال تو لنگ بهترینه؟خودش میگه من تو عمرم اینقدر اذیت نشدم و حاشیه نداشتم که تو این نیم فصل تو لنگ اذیت شدم محسن و سوشا از یه تیم بی حاشیه اومدن، با این اوصاف تا نیم فصل آیا فروزان امسال از سوشا صد برابر بهتر نبوده؟ این هجمه ای که خبرنگاران تو کنفرانس مطبوعاتی ایجاد میکنن و هر بعد هر بازی و نبود رحمتی رو عامل باخت استقلال میدونن به خاطر اینه که یه اهرمی باشه واسه فشار رو قلعه نوعی.نه به خاطر مسائل فنی. آیا فصل قبل رحمتی سوتی نمیداد؟ آیا فصل قبل تو خروج از دروازه مارو دق مرگ نمیکرد؟آیا انواع و اقسام گل هارو نخورد؟چرا اون موقع کسی یاد دروازه بان دیگه نبود؟ناگفته نماند رحمتی بازی خوب هم داشت و بازی بد هم داشت مثل فروزان چرا اون موقع کسی حرف نمیزد.چرا اون موقع کسی ضعف استقلال رو دروازهبان نمیدونست؟من از شما میخوام فقط یه بازی رو نام ببرید که رحمتی رو توپ های ارسالی از دروازه خروج کرده باشه شما همین فروزان رو ببینید رو توپ های ارسالی خیلی خیلی از رحمتی مسلط تره با اینکه 10 سانت کوتاه تره.من خودم میگم فروزان اشتباه داشته ولی نه اینکه این رو اینجوری بکوبین و به این شکل انتقاد کنید ازش.یه بحث دیگه غیرت و تعصب رحمتی هست که نمیخوام راجب حواشی که تو استقلال بود و سر بازوبند(یه تیکه پارچه) به وجود آورد حرف بزنم و همینطور حواشی که بعد از رفتنش .... ببخشید طولانی شد.خداحافظ دوستان ...    
آواتار arezoo 2134
توسط   arezoo 2134   ۳۳۹۲ روز قبل
بد نیست باید بهتر شه امیدوارم بعد از تعطیلات لیگ عملکرد بهتری داشته باشه.
آواتار نبی افشار محبی
توسط   نبی افشار محبی   ۳۳۴۳ روز قبل
بازیکنان تیم خوب تلاش میکنند و صد البته باید بیشتر از اینها سعی و تلاش داشته باشند ،مهمتر از این باید بگویم روحیه تیم باید حفظ شود و امیر خان با قدرت به کارش ادامه بده ،ممنون از بازی خوب بچه ها جلوی سپاهان مخصوصا" عنایتی، برهانی ]شهباززاده، ابراهیمی و امیدوارم صادقی با بدست آوردن اعتماد ب نفسش مثل قبل بازی کنه بهش  روحیه بدید ،ممنون
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۴۳ روز قبل
​مقابل سپاهان عالی بود
آواتار نبی افشار محبی
توسط   نبی افشار محبی   ۳۳۴۳ روز قبل
بازیکنان تیم خوب تلاش میکنند و صد البته باید بیشتر از اینها سعی و تلاش داشته باشند ،مهمتر از این باید بگویم روحیه تیم باید حفظ شود و امیر خان با قدرت به کارش ادامه بده ،ممنون از بازی خوب بچه ها جلوی سپاهان مخصوصا" عنایتی، برهانی،شهباززاده، ابراهیمی و امیدوارم صادقی با بدست آوردن اعتماد ب نفسش مثل قبل بازی کنه بهش  روحیه بدید ،ممنون
آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۲۷۳ روز قبل
​به نظر شما فروزان میتونه تو دروازه به ما کمک بکنه یا نه

اره

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۶۴ روز قبل
با آمدن طالب لو و ترس فروزان بخاطر از دست داد پیرهن شماره یک استقلال اوایل خیلی خوب درخشید ولی وقتی مطما شد که تحت هیچ شرایطی عوض نمیشه حتی اگر گلهای کیلویی هم  بخوره و فهمید که ششدانگ سند دروازه بانی استقلال به نام او خورده کم کم ضعفهایش نمایان شد ولی باز هم گلر شماره یک استقلال باقی ماند . 
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۱۸۳ روز قبل

در حد تیم بزرگی مثل استقلال نیست..

آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۱۸۳ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
با آمدن طالب لو و ترس فروزان بخاطر از دست داد پیرهن شماره یک استقلال اوایل خیلی خوب درخشید ولی وقتی مطما شد که تحت هیچ شرایطی عوض نمیشه حتی اگر گلهای کیلویی هم  بخوره و فهمید که ششدانگ سند دروازه بانی استقلال به نام او خورده کم کم ضعفهایش نمایان شد ولی باز هم گلر شماره یک استقلال باقی ماند . 

منم موافقم.