علیرضا بیرانوند

آواتار رسول موگویی
علیرضا بیرانوند
توسط   رسول موگویی   ۳۴۲۸ روز قبل
علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم نفت تهران اعلام کرد تیم استقلال به من پیشنهاد داده . آیا شما با خرید این بازیکن موافقید . من که موافقم . آخه فروزان لیگ دسته سه هم بره باز هم زیادشه .
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۲۸ روز قبل
​فروزان به اندازه ای هم که شما میفرمایید بد نیست. اما مسلما بیرانوند بهتره
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۲۸ روز قبل
به درستی این خبر اعتماد ندارم ولی به نظرم بیرانوند بهترین دروازه بان حال حاضره  و چون استقلالی هستش بالاخره جذب استقلال میشه اینم از افتخارات تیم ماست که همیشه دروازه بانهای بزرگ استقلالیند
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۴۲۸ روز قبل
نباید این پیشنهاد الان مطرح میشد چون نفت بیرانوند رو به ما نمیده فروزانم روحیه اش میاد پایین
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۴۲۸ روز قبل
اگه بیاد و فروزان هم بمونه عالی میشه.یه رقابت تنگا تنگ بینشون ایجاد میشه ک باعث پیشرفت هردوتاشون میشه.
من از این خرید به شرط موندن فروزان حمایت میکنم.
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۲۷ روز قبل
بیرانوند دروازه بان خوبی هست وآینده تیم ملی هستش
آواتار علی دوستی
توسط   علی دوستی   ۳۴۲۲ روز قبل
علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم نفت تهران اعلام کرد تیم استقلال به من پیشنهاد داده . آیا شما با خرید این بازیکن موافقید . من که موافقم . آخه فروزان لیگ دسته سه هم بره باز هم زیادشه .
آواتار محمود اشوری
توسط   محمود اشوری   ۳۲۸۹ روز قبل
دروازه بانه خوبی میتونه باشه اگه قدر خودشو بدونه واسیر حواشی نشه.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۹ روز قبل

مگر دروازه بان نفت خدا نکرده عقلشو از دست داده که حلوای نقد نفت و بزاره و بیاد استقلال چک 

نسیه بگیره . از حرف من ناراحت نشین که این عین واقعیته . ضمنان تو این بی پولی فروزان و طالب لو 

مگر چشونه . بنده های خدا صداشون در نمیاد . 
آواتار محمود اشوری
توسط   محمود اشوری   ۳۲۸۸ روز قبل
باسلام.اقا وهاب بیرانوند وامثال بیرانوند وبزرگتر از بیرانوند باید افتخار کنن که بیان استقلال وپیرهن استقلالو لمس کنن چه برسه به این که بپوشن همیشه استقلال سکوی پرتاب خیلیها بوده شاید وضع مالی خراب باشه ولی وقتی باتیم به ورزشگاه میان واین همه هوادارو میبینن باید افتخار کنن که تو چی تیمی هستن بخصوص بیرانوند که باید لباس اسطورمون ناصر خان حجازی رو بپوشه.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۷ روز قبل

دوست عزیز بزرگترین افتخارم استقلالی بودنمه . از حرف من ناراحت نشو من واقعیت را گفتم 

خیلی از بازیکنان بزرگ هم تا دیدن پول دیر میرسه و برق اسکناسهای دیگر باشگاه ها را دیدن 

تعصب یادشون رفت و به تیمهای دیگر رفتن . بحث سراینه که الان درفوتبال حرف اول و پول میزنه 

ضمنا همه که ناصر خان و فرهاد مجیدی نمیشن . بیخودی که بعضی بازیکنان اسطوره نمیشن .