نامه به امیر خان

آواتار حسین امیری
نامه به امیر خان
توسط   حسین امیری   ۳۴۲۲ روز قبل
نامه ای از حرفای هواداران راجع به وضعیت کنونی و پیشنهادهای هواداران درمورد بهتر کردن شرایط.

بالاخره هوادار باید با تیم در ارتباط باشه
آواتار arezoo 2134
توسط   arezoo 2134   ۳۴۲۲ روز قبل
امیر خان از تو ممنونم که استقلال را استقلال کردی و هر روز ما بیشتر از دیروز دوستت داریم . تیم خوبی با آوردن کرار و سجاد و امید و حفظ خسرو ساختی فقط امیدوارم خط دفاع رو بهبود ببخشی تا تمام تلاشامون به هدر نره با رفتن آندو هم کاملا موافقم به نظر من باید یه کم با امیر حسین و هاشم برخورد کنی چون هم ملیپوشن و ما ازشون انتظار داریم. یه بدنساز هم لطفا بیار تا بازیکنای کلیدیمون مثل خسرو و کرار مصدوم نشن. ممونم از سیستم های تهاجمیت.
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۴۲۱ روز قبل
با سلام خدمت ژنزال آسیا امیرخان خواستم بگم ما هوادارای استقلال همیشه یار ویاور استقلال در همه لحضات هستیم پس انتظار داریم استقلال واقعی را در نیم فصل دوم به همراه قهرمانی استقلال ببینیم
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۴۱۲ روز قبل
بنده در فکر این نامه هستم و به همین زودی برای باشگاه ارسال میکنم.
از همه دعوت میکنم دیدگاه هاشونو بگن.
ممنونم
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۱۲ روز قبل
​ایده خیلی خوبیه ولی اینکه چجوری میخوای نامه رو برای باشگاه بفرستی و به قلعه نویی برسونی خودش یه بحثه.اصلا وقت اینو ندارن به این مسائل بپردازن.حتی به سایت خودشون هم سری نمیزنن ببینن چه خبره.
ولی با این وجود ایده جالبیه.فقط به نظرم صبر کن همه ی دوستان نظراتشونو بگن بعد صحبت ها رو جمع بندی کن و ارسال کن.یعنی نه خیلی تند باشه و نه خیلی چاپلوسانه.
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۴۱۲ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی
​ایده خیلی خوبیه ولی اینکه چجوری میخوای نامه رو برای باشگاه بفرستی و به قلعه نویی برسونی خودش یه بحثه.اصلا وقت اینو ندارن به این مسائل بپردازن.حتی به سایت خودشون هم سری نمیزنن ببینن چه خبره.
ولی با این وجود ایده جالبیه.فقط به نظرم صبر کن همه ی دوستان نظراتشونو بگن بعد صحبت ها رو جمع بندی کن و ارسال کن.یعنی نه خیلی تند باشه و نه خیلی چاپلوسانه.

فعلا عجله ای نیست.تا بهمن ماه صبر میکنم تا همه نظر،پیشنهاد،انتقاد یا هر صحبت دیگه ای که دارن رو تو همین تایپیک بذارن بعد یه جمع بندی میکنم و هم واسه باشگاه میفرستم هم شخصا به تمرین تیم میرم و به امیرخان میرسونمش.
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۱۲ روز قبل
با سلام به شما 
با اجازه از شما میخواهم نظرات خودم را در مورد تیم محبوبم را به اینگونه که نامه میباشد ابلاغ کنم من از همان نسل شما هستم و بازیهای شما را در شاهین بیاد دارم بعد از انحلال شاهین حضور امیر قلعه نویی در استقلال پر ستاره آن روزها زیاد سرو صدا نکرد ولی آماذگی و هوش بالای شما توانست امیر را به مهره ای کارساز در استقلال تبدیل کند بعد از اتمام دوره بازی به مربی گری روی آوردی که با کناره گیری ناگهانی منصور خان شما مربی استقلال شدی و اولین جام را با استقلال در کسوت مربیگری به استقلال آوردی و با یک اقدام اخلاقی آنرا به منصور پورحیدری تقدیم کردی بعدها حضورت ذر استقلال همراه بود با ذرایت و شجاعت در مربیگری و تعویض نسل کهنه استقلال و جوان و با نشاط کردن تیم که همین امر باعث شد استقلال بهترین آمار را در ادوار لیگ بیاورد من به عنوان یک هوادار ازشما ممنونم ولی چیزی که من و شاید خیلی از هواداران را آزار میدهد حواشی تیم که در سالهای اخیر و پس از گذشت سالهای موفق شما بسیار زیاد و آزار دهنده شده و تمیز دادن آن که حق با شماست یا تغداد زیاد بازیکنان که اکثرا در زمانهای نه چندان دور سوگلی شما بودند و امروز برای شما شمشیر را از روبستن ومن به عنوان یک هوادار بیش از نتیجه گرفتنتیم خواهان روشن شدن این حواشی هستم چون مطمئنم تا این حواشی هست تیم نتیجه نمیگیرد من توقع دارم امیر قلعه نویی پاک بودن خود را به هوادار ثابت کند تا یار دوازدهم مثل همیشه پشت سرش باشد تاخیر در روشن شدن حواشی به تیم و شما ضربه میزند پس مثل گذشته با شجاعت رفتار کن و در صورتی که اشتباهاتی داری به آن اعتراف کن و مسیر را عوض کن چون اعتراف به اشتباه و جبران آن نشانه شجاعت و لازمه یک ژنرال واقعی است 
آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۴۰۱ روز قبل
امیرخان شما یک مربی بزرگ هستی و از شما بعیده ک هی غر بزنی .شما با چندین قهرمانی نشون دادی ک بهترین مربی ایران هستی پس خاهش میکنم تاکتیکهایت رو به روز کن و با قدرت ب کارت ادامه بده .نتایج خوب و عالی و بازی خوب در زمین میتونه دهن منتقدان  و بدخاهان را ببند.با برنامه نود هیچ گونه ارتباطی برقرار نکن چون این برنامه دشمن استقلال و استقلالی هست.شما نیاید بگید اگه بازیکنان اشتباه نکنند ما قهرمانیم .شما باید بگویید ما قهرمانیم چون انقدر اماده و قدرتمندیم که اگه بازیکنی هم اشتباه بکنه با قدرت و تاکتیکی  که داریم جبرانش میکنیم .