بازیکنان برتر استقلال

آواتار arezoo 2134
بازیکنان برتر استقلال
توسط   arezoo 2134   ۳۴۱۴ روز قبل
به نظر شما عملکرد کدام یک از بازیکنان استقلال بهتر از بقیه بود؟
1.خسرو حیدری 
2.سجاد شهپاز زاده
3. جاسم کرار
4.امید ابراهیمی
5. میلاد فخر الدینی
6.حنیف عمران زاده
7. آرش برهانی
8. محسن فروزان
9. امیر حسین صادقی
10.سایر بازیکنان 
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۱۴ روز قبل
گزینه ی شش و گزینه های بعد از شش افتضاح بودن .
آواتار arezoo 2134
توسط   arezoo 2134   ۳۴۱۴ روز قبل

منم باهات موافقم ولی به خاطر علاقه شدید برخی هوادارای اس اس به گزینه های 6 به بعد مجبور به گذاشتن اسماشون شدم کلن از 1 تا 5 رو عشقه.

آواتار امید ارشد
توسط   امید ارشد   ۳۴۱۳ روز قبل
​ارش حنیف سجاد جاسم خسرو خوب بودن فروزان هم که...........خودتون میدونید 
آواتار farhad amiri
توسط   farhad amiri   ۳۳۹۲ روز قبل

به نظرمن جاسم بهترین بازیکن استقلاله

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۳۹۰ روز قبل

کرار  و تا حدودی هم امید و سجاد.
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۳۹۰ روز قبل
دوستان من نمیدونم چرا شما اینقدر نسبت به فروزان حساسیت دارین؟ البته نظر همه دوستان محترم هستش و هر کی یه نظری داره.ولی واقعاً فروزان اینقدر بد بود؟من که فکر نمیکنم، اگه این همه تنفر دلیل خاصی داره به منم بگید.
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۳۹۰ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول موگویی

خسرو و کرار و امید و سجاد

آواتار arezoo 2134
توسط   arezoo 2134   ۳۳۹۰ روز قبل
ما که نمیگیم بد بود اصلا هیشکی بد نبود ولی هیشکی درحد خودش نبود فروزان هم مثل بقیه انتظارات رو تا حدودی برآورده نکرد
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۳۷۴ روز قبل
فقط 2
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۳۷۴ روز قبل
3 و 4
آواتار مهلا صالحی
توسط   مهلا صالحی   ۳۲۹۵ روز قبل
1.خسرو حیدری 
2.سجاد شهپاز زاده
4.امید ابراهیمی
5. میلاد فخر الدینی
7. آرش برهانی
8. محسن فروزان

آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۷ روز قبل
من به سایر بازیکنان رای میدهم چون فکر میکنم سایر بازیکنان باید همانهایی باشن که اصلا بازی نکردن و کسی ضعفهایشان را ندید . 
آواتار arezoo 2134
توسط   arezoo 2134   ۳۲۸۷ روز قبل
میشه دقیقا بگین ضعف بازیکنای حرفه ای و بی حاشیه ای مثل خسرو و ابراهیمی شهباز زاده چیه ؟
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۵ روز قبل
بایدبا واقعیت زندگی کرد. تعصب خوبه ولی من ضعف این بازیکنان را برای شما میگم و شما کلاه خدرا قاضی کنید . خسرو حیدری مدتهاست که از دوران اوج خودش دوره . آیا از اون سانترهای معروف خسرو که هرکدامش بوی گل میداد دیگه خبری هست . ابراهیمی وقتی به استقلال آمد از اینکه یک شوتزن قهار و حرفه ای در  استقلال ظهور کرده خیالمان راحت شد ولی دیدین خیلی زود نزول کرد . شهباز زاده چند هفته است که گل نزده و الان مدتهاست که روی یازده گل مونده . ما خوشحال بودیم که لااقل شهباز زاده آقای گل میشه ولی دیدین که ادینهو خیلی زود باو رسید . ازش گذشت و الان هفده گله است . چرا فروزان میترسه از دروازه بیرون بیاد . این همه گل و که ما نخوردیم بلکه فروزان خورده . با بودن صادقی و حنیف بعنوان دفاع . تیم  اینقدر گل خورده .آیا آرش همان آرش آقای گله که توپ و از دو قدمی به بیرون میزنه . منم یک استقلالی هستم و وقتی میبینم صدر جدول و چقدر راحت از دست دادیم و همه عناوین این فصل هم از دست استقلال پرید ناراحت میشم . خوب این مجموعه باعث  سیر نزولی تیم  شده و همه در این شکستها .مساویها و از دست دادن دو جام قهرمانی و حذفی مقصرندو با بودن چند مدعی بالای سر تیم وعده سهمیه را به هوادارمیدن .  
آواتار arezoo 2134
توسط   arezoo 2134   ۳۲۸۵ روز قبل
درست می فرمایین چند وقتیه افت داشتن اما انشاالله باز هم همونی میشن که ما توقع داریم
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۴ روز قبل
فقط خدا میدونه تو این دل من چه خبره . فکر میکنی دوست دارم در باره تیم استقلال که خدایی از جانم بیشتر دوستش دارم اینطور قضاوت کنم . من و میدانم شما و سایر هوادارا یک شبه عاشق استقلال نشدیم که حالا در عرض چند ساعت بهش پشت بکنیم . باور کنید وقتی استقلال بازی داره اگر پای تلویزیون باشم حتی یک جرعه آب هم نمیخورم . متاسفانه نمیدانم چرا بازیکن ترسو شده . سرمربی همیشه نیمه مربیها را باخته . اصلا تیم سر جای خودش نیست . در نیم فصل دوم کلا همه چی بهم خورده . بازیکن بجای اینکه در بازیهای پایانی با دل و جون تو زمین بره متاسفانه بی تفاوتر میشه . شما ببینید دوست عزیز  Abi 7 جقدر راحت ارنج تیم را یک روز قبل از بازی تشخیص میدهد . ببین چقدر خوب فوتبال را میفهمد و حتی دست سر مربی را هم میخواند . خوب مسلما سرمربی های تیمهایی کخ با استقلال بازی دارن از قبل افکار امیر خان را خونده و حتی میدونه که چه تعویضهایی را انجام میدهد . ختم کلام . باید در کار سرمربی تنوع اونهم از نوع بسیارش باشه .