نظرتون راجع به آمدن طالب لو چیست؟

آواتار میرودود سیدمحمدی
نظرتون راجع به آمدن طالب لو چیست؟
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۹۲ روز قبل
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۹۲ روز قبل
​گلر خوبی هست.هرچی باشه از فروزان بهتره
آواتار امیرحسین اکبری
توسط   امیرحسین اکبری   ۳۳۷۸ روز قبل
به جایه این که طالب لو را بیارید رحمتی رو بیارید
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۳۷۸ روز قبل
رحمتیو بیارن؟؟؟؟؟؟؟ اصن امکان داره چنین چیزی؟
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۳۷۸ روز قبل
تا وقتی امیر هست ، سید مهدی نمیاد . طالب لو هم بی نظیره . دستکشاش به کل هیکل فروزان می ارزه .
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۳۷۸ روز قبل
به نظر من وحید طالب لوی حال حاظر دروازه بانی در سطح فروزان هستش و نمیشه گفت بالاتر از فروزان هست چون وحید هم این فصل فراز و نشیب داشته.ولی به نظر من محسن از وحید آماده تره و در حال حاضر تو ایران جزء 3 دروازه بان برتر هستش بیرانوند،فروزان و رحمتی و کیروش هم رو این حساب دعوتش کرده قبلاً هم گفتم محسن نیم فصل اشتباه داشته ولی نه اشتباه فاحش.اما احساس میکنم با اومدن وحید یه جورایی مشکلاتی که تو این پست واسه لنگیا پیش اومد ممکنه واسه ما هم پیش بیاد یعنی افت همزمان هر دو دروازه بان و این خوب نیست،چون هر دو انتظار فیکس بودن دارن و نیمکت نشینی هر کدوم میتونه باعث ایجاد حاشیه بشه واسه تیم.تجربه ثابت کرده تو ایران حضور دو دروازه بان خوب و همسطح تو یک تیم نمیتونه باعث بالا رفتن سطح فنی اونها بشه و حاشیه ایجاد شده بیشتر از متن (ارتقاء عملکرد فنی) بوده.تنها قضیه ای که میمونه این هستش که حضور هرکدوم میتونه یه اولتیماتوم واسه اون یکی باشه و کسی از فیکس بودنش مطمئن نباشه.البته فکر نمیکنم این ایده جواب بده.
آواتار علی اجاقی محب
توسط   علی اجاقی محب   ۳۳۷۷ روز قبل
فکر کنم اومدن اون بتونه به تیممون کمک کنه.
آواتار علی اسلامی
توسط   علی اسلامی   ۳۳۷۵ روز قبل
از فروزان خیییییییییلی بهتره
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۳۷۴ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا موسوی
به نظر من وحید طالب لوی حال حاظر دروازه بانی در سطح فروزان هستش و نمیشه گفت بالاتر از فروزان هست چون وحید هم این فصل فراز و نشیب داشته.ولی به نظر من محسن از وحید آماده تره و در حال حاضر تو ایران جزء 3 دروازه بان برتر هستش بیرانوند،فروزان و رحمتی و کیروش هم رو این حساب دعوتش کرده قبلاً هم گفتم محسن نیم فصل اشتباه داشته ولی نه اشتباه فاحش.اما احساس میکنم با اومدن وحید یه جورایی مشکلاتی که تو این پست واسه لنگیا پیش اومد ممکنه واسه ما هم پیش بیاد یعنی افت همزمان هر دو دروازه بان و این خوب نیست،چون هر دو انتظار فیکس بودن دارن و نیمکت نشینی هر کدوم میتونه باعث ایجاد حاشیه بشه واسه تیم.تجربه ثابت کرده تو ایران حضور دو دروازه بان خوب و همسطح تو یک تیم نمیتونه باعث بالا رفتن سطح فنی اونها بشه و حاشیه ایجاد شده بیشتر از متن (ارتقاء عملکرد فنی) بوده.تنها قضیه ای که میمونه این هستش که حضور هرکدوم میتونه یه اولتیماتوم واسه اون یکی باشه و کسی از فیکس بودنش مطمئن نباشه.البته فکر نمیکنم این ایده جواب بده.
آواتار محمد تقی ولی
توسط   محمد تقی ولی   ۳۳۵۷ روز قبل
خیلی خوشحال هستم طالب لو دروازه بان خوبیه -با اومدن طالب لو میتونیم قهرمان لیگ امسال بشیم
آواتار محسن جلایی
توسط   محسن جلایی   ۳۳۴۵ روز قبل
وحید گلر خوبی.محسن فروزان هم خیلی گلر خوبی.ولی اول باید جلو اشتباه خط دفاعی گرفته بشه.اگ سوتی امیر حسین نده گلر هامون حرف نداره.با این دفاع نویر هم گلر باش گل میخوره....
آواتار mehdi hoseini
توسط   mehdi hoseini   ۳۳۳۸ روز قبل

عشقه سالاره سالار

آواتار سارا جونیور
توسط   سارا جونیور   ۳۳۳۴ روز قبل
اگه مثه پرسپولیس نشه که یه روز سوشا تو دروازه بود یه روز نیلسون اومدن وحید میتونه به نفعه اس اس باشه
آواتار yasin khan
توسط   yasin khan   ۳۳۳۱ روز قبل
شماهایی ک به طالب لو مینازین:لازمه بگم طالب لو یه دورانی طالب لو بود ولی الن دیگ نیس..الان باید ب همون فروزان فرست داد تا یکی مث طالب لو بشه...بنظرم اوردن طالب لو واسه تیم خوب نبود...اصلن اگ نویر هم بیاد استقلال بی فایدس چون واقعا اقای قلعه نویی تیمو بدبست....
آواتار مرتضی صفوی
توسط   مرتضی صفوی   ۳۳۲۲ روز قبل
20هسث.خوبه
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۶۶ روز قبل
اگر این سوال و از خود وحید بپرسین حتما میگفت . اگر میدونستم به نیمکت ذخیره دوخته میشدم به استقلال نمیامدم . 
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۳۶ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول موگویی
تا وقتی امیر هست ، سید مهدی نمیاد . طالب لو هم بی نظیره . دستکشاش به کل هیکل فروزان می ارزه .
آواتار علیرضا میرزاپور
توسط   علیرضا میرزاپور   ۳۲۳۶ روز قبل
اقا وحید همیشه تو قلب من و پسرامه.اون فوقالعاده هستش.از اومدش به استقلال خیلی خوشحال شدم.امیدوار وقتی داش علی منصوریان مابی استقلال میشه اقا وحید باشه و دل ما هوادارا از بودن توی تور ابی راحت باش.با تمام وجود دوست رم استقلال.حیف که بعضیا نمیدون کی استقلال چه جواهری هستش​
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۲۸ روز قبل
 بازیکنی که همش ذخیره باشه آمدن یا نیامدنش به تیم هیچ خاصیتی نداره . چون کم کم روحیه اش را از دست میده و میشه یک دروازه بان در حد لیگ دو . 
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۱۸۴ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد

بازیکنی که همش ذخیره باشه آمدن یا نیامدنش به تیم هیچ خاصیتی نداره . چون کم کم روحیه اش را از دست میده و میشه یک دروازه بان در حد لیگ دو . 

بازیکنی ک عاشق تیمش باشه سعی میکنه همه مشکلاتشم ب جون بخره و براش فرقی نمیکنه رو نیمکت ذخیره ها بشینه یا تو زمین بازی کنه !