استقلال یعنی.....

آواتار امید ارشد
استقلال یعنی.....
توسط   امید ارشد   ۳۴۱۲ روز قبل
​بهترین جمله ای که برازنده بزرگی استقلال رو بنویسید
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۱۲ روز قبل
​استقلال یعنی.​ 

آبی

به وسعت دریا یا آسمان. به امید قهرمانی...

آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۱۲ روز قبل
​مکتب ناصر حجازی
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۱۲ روز قبل
​خدا ناصر خان رورحمت کنه. بلاخره ایشون هم تو مکتب استقلال آوازه پیدا کردن
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۱۲ روز قبل
آبی یعنی غرق در خوش حالیم / عشق می ورزم که استقلالیم / گر سرم را از تنم سازی جدا / باز می گویم که استقلالیم .
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۴۱۰ روز قبل
استقلال یعنی نـــــــــــفـــــــــــس
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۱۰ روز قبل
روی یک پرچم آبی.......... به بزرگی یک دریا........... به قشنگی خلیجی........... که همه بهش میگن فارس.......... روی اون پرچم نوشته............ اسم یک تیم بزرگی.............. اسم اون همیشه بوده........... استقلال همیشه آبی........... پشت اون پرچم خوشرنگ.......... بوده قلب میلیونها................ همه قلبها میتپیدن .............. از برای رنگ آبی.............. روی آن کلی ستاره........... همه بودند یک نشانه........... هر کدام از قهرمانی............. یکی ایران ......... یکی بودش آسیایی............. این ستاره ها زیادن.............. روی این پرچم آبی............. درکنار دیگر این خوشرنگ آبی............. بود اسمهای قشنگی از ستاره های آبی.............. چون ستاره ها زیادن................. من فقط چند تا رو گفتم.............. یکی بود ناصر حجازی.............. بی رقیب در رنگ آبی............. در کنارش بود امیری.............. آن امیر قلعه نویی.............. مردی از جنس شجاعت............ آفرین رنگ آبی.............. برامیر قلعه نویی............ آن علی منصور دیدم.............. جنس او از بی ریایی.............. عدد هفت ستاره................ یک ستاره عجیب است............. اسم او فرهاد مجیدی................ این ستاره بی رقیب است........... این ستاره های زیبا........... روی این خوشرنگ آبی........... عشق را تعریف کردن............ غیرتو مردانگی را ............ یک کلام تعبیر کردن.......... عشق باشد تا به آخر.......... آبی آبی همین رنگ............ علیرضا جوادیان تقدیم به همه آبیها 
آواتار arezoo 2134
توسط   arezoo 2134   ۳۴۱۰ روز قبل

آری تا استقلال هست زندگی باید کرد......
بالا تر از آبی رنگی نیست..... تمام 

آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۰۹ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
روی یک پرچم آبی.......... به بزرگی یک دریا........... به قشنگی خلیجی........... که همه بهش میگن فارس.......... روی اون پرچم نوشته............ اسم یک تیم بزرگی.............. اسم اون همیشه بوده........... استقلال همیشه آبی........... پشت اون پرچم خوشرنگ.......... بوده قلب میلیونها................ همه قلبها میتپیدن .............. از برای رنگ آبی.............. روی آن کلی ستاره........... همه بودند یک نشانه........... هر کدام از قهرمانی............. یکی ایران ......... یکی بودش آسیایی............. این ستاره ها زیادن.............. روی این پرچم آبی............. درکنار دیگر این خوشرنگ آبی............. بود اسمهای قشنگی از ستاره های آبی.............. چون ستاره ها زیادن................. من فقط چند تا رو گفتم.............. یکی بود ناصر حجازی.............. بی رقیب در رنگ آبی............. در کنارش بود امیری.............. آن امیر قلعه نویی.............. مردی از جنس شجاعت............ آفرین رنگ آبی.............. برامیر قلعه نویی............ آن علی منصور دیدم.............. جنس او از بی ریایی.............. عدد هفت ستاره................ یک ستاره عجیب است............. اسم او فرهاد مجیدی................ این ستاره بی رقیب است........... این ستاره های زیبا........... روی این خوشرنگ آبی........... عشق را تعریف کردن............ غیرتو مردانگی را ............ یک کلام تعبیر کردن.......... عشق باشد تا به آخر.......... آبی آبی همین رنگ............ علیرضا جوادیان تقدیم به همه آبیها 

جالب و زیبا بود....مرسی
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۰۹ روز قبل

خیلی قشنگ بود.
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۴۰۷ روز قبل
روی یک پرچم آبی.......... به بزرگی یک دریا........... به قشنگی خلیجی........... که همه بهش میگن فارس.......... روی اون پرچم نوشته............ اسم یک تیم بزرگی.............. اسم اون همیشه بوده........... استقلال همیشه آبی........... پشت اون پرچم خوشرنگ.......... بوده قلب میلیونها................ همه قلبها میتپیدن .............. از برای رنگ آبی.............. روی آن کلی ستاره........... همه بودند یک نشانه........... هر کدام از قهرمانی............. یکی ایران ......... یکی بودش آسیایی............. این ستاره ها زیادن.............. روی این پرچم آبی............. درکنار دیگر این خوشرنگ آبی............. بود اسمهای قشنگی از ستاره های آبی.............. چون ستاره ها زیادن................. من فقط چند تا رو گفتم.............. یکی بود ناصر حجازی.............. بی رقیب در رنگ آبی............. در کنارش بود امیری.............. آن امیر قلعه نویی.............. مردی از جنس شجاعت............ آفرین رنگ آبی.............. برامیر قلعه نویی............ آن علی منصور دیدم.............. جنس او از بی ریایی.............. عدد هفت ستاره................ یک ستاره عجیب است............. اسم او فرهاد مجیدی................ این ستاره بی رقیب است........... این ستاره های زیبا........... روی این خوشرنگ آبی........... عشق را تعریف کردن............ غیرتو مردانگی را ............ یک کلام تعبیر کردن.......... عشق باشد تا به آخر.......... آبی آبی همین رنگ............ علیرضا جوادیان تقدیم به همه آبیها 

​​عاااااااااااالــی بود

آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۴۰۶ روز قبل
معنی واقعی تمدن و اصالت
آواتار علی محمدی
توسط   علی محمدی   ۳۴۰۳ روز قبل
استقلالیم عاشق استقلال عاشق امیرخان دوست دارم
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۰۲ روز قبل

استقلال کلبه ی عشق است و پرسپولیس دودکش آن است.
آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۳۹۳ روز قبل
استقلال یعنی عشق .یعنی زندگی .استقلال یعنی سرور
آواتار محسن جلایی
توسط   محسن جلایی   ۳۳۶۷ روز قبل
​استقلال ینی آبی...آبی 

ینی ضرباااان قلب یه 

استقلالی با تعصب.مثل 

فرهاد مون.....
آواتار mehdi hoseini
توسط   mehdi hoseini   ۳۳۵۹ روز قبل
استقلال ینی زندگییییییییییییییییی

آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۳۰۷ روز قبل
بسیار زیبا و کامل.واقعا استقلال یعنی نفس.
آواتار سایه شیدایی
توسط   سایه شیدایی   ۳۲۹۲ روز قبل

استقلال یعنی عشق تمام مردم  و فوتبال دوستا
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۶ روز قبل
استقلال یعنق از اول فصل تقریبا تا پایان فصل عالی و مدعی . با شروع نیم فصل دوم خسته . آشفته و شروع حاشیه ها. هنوز فصل تمام نشده . وداع با جام حذفی . از دست دادن قهرمانی و با نا امیدی در پی کسب سهمیه . 
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۰۷ روز قبل
​ این مایه سرور و خوشبختیست که فلک از رنگ قرمز خالیست.
تلاءلو آسمان را می بینی؟
گویند که خدا هم استقلالیست! 

استقلال یعنی عشق تمام هوادارانش.  

آواتار امید ارشد
توسط   امید ارشد   ۳۱۸۱ روز قبل
​استقلال یعنی تمام جمله های خوب خدا در یک کلمه 
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۱۴۰ روز قبل
استقلال یعنی ، خود استقلال آخه کلمه ای بالاتر از این در شان استقلال پیدا نکردم
آواتار مهرداد پدرام
توسط   مهرداد پدرام   ۳۱۲۱ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
استقلال یعنق از اول فصل تقریبا تا پایان فصل عالی و مدعی . با شروع نیم فصل دوم خسته . آشفته و شروع حاشیه ها. هنوز فصل تمام نشده . وداع با جام حذفی . از دست دادن قهرمانی و با نا امیدی در پی کسب سهمیه . 

دقیقا
آواتار علی یوسفی چمنی
توسط   علی یوسفی چمنی   ۳۱۱۸ روز قبل
                                                                                                       استقلال یعنی بزرگی
آواتار رز ساسانی
توسط   رز ساسانی   ۲۹۶۲ روز قبل
استقلال یعنی زندگی عشق محبت غیرت مردانگی الان که دارم فکر میکنم میبینم اگه استقلال نبود چقدر این دنیا چرت میشد استقلال تموم هستی منه با غماش واقعا بغض میکنم و گریه و با خوشحالیشون بخدا ازته دلم شاد میشم خداجونم یه خواهش استقلال من همیشه خوشحال باشه نزار هیچ کدومشون حتی واسه یه لحظه ام که شده تاراحتی داشته باشن باشه خدا جونم استقلال تو تموم دنیای منی چرا نگم عاشقتم
آواتار علیرضا(کورش) پرافکنده حقیقی
توسط   علیرضا(کورش) پرافکنده حقیقی   ۲۹۵۸ روز قبل
استقلال یعنی " تاج فوتبال آسیا "
آواتار ولی اله بخشنده
توسط   ولی اله بخشنده   ۲۹۳۱ روز قبل
عشق
آواتار محمد رودباری
توسط   محمد رودباری   ۲۹۲۳ روز قبل
زندگی❤️
آواتار دنیا اریانسب
توسط   دنیا اریانسب   ۲۹۱۱ روز قبل

هروقت میخوام ازاستقلال حرف بزنم نمیدونم ولی یهویی فلبم شروع میکنه به تالاپ تولوپ زدن واقعانمیدونم راجب این عشق بی پایان چی بگم ...........................استقلال استقلال استقلال ...استقلال یه زندگی قشنگه یه نفس کشیدن ازروی عاشقیه یه پرواز یه ماشدن ...............استقلال تموم هستی منه تموم سهم من ازاین زندگی ........................

تورومنمن تورو توروخودخدا میدونه که من تورو تورومنمن تورو تورومنمن تورودوست دارمت​.....................استقلال بهترین حس زمان به حس ارامش حس حس حس حس حس ...حس خوب عاشقی