حال و روز این روز های سایت

آواتار امیر حسین اسلامی
حال و روز این روز های سایت
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۲۳ روز قبل
اگر در طول روزهای اخیر به سایت زیاد مراجعه کرده باشید با همچین صحنه ای بارها مواجه شده اید.شاید خیلی به ندرت پیش بیاد شاهد حضور و فعالیت دوستان باشیم.
​این عکس مربوط به افراد آنلاین در سایت هست :

و این عکس مربوط به موضوعات فعال :

قضاوت با شما........
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۲۳ روز قبل
حق با شماست . حال این روزای سایت اصن خوب نیست . امیدوارم بچه ها بیش تر سر بزنن به سایت البته خلیاشون دانش اموزن الانم که وقت امتحاناس وقت ندارن زیاد بیان سر بزنن به سایت ....
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۲۳ روز قبل
نوشته شده توسط: shide HR
حق با شماست . حال این روزای سایت اصن خوب نیست . امیدوارم بچه ها بیش تر سر بزنن به سایت البته خلیاشون دانش اموزن الانم که وقت امتحاناس وقت ندارن زیاد بیان سر بزنن به سایت ....

صحبت شما کاملا متین.امیدوارم بعد از ایام امتحانات و با آغاز جام ملتهای آسیا و بعد از اون شروع دوباره لیگ ، شاهد فعالیت بیشتر اعضا باشیم.
بعضی وقتا دلایلی مثل محرم ، ایام امتحانات و تعطیلی لیگ را میشه قبول کرد ولی امیدوارم دوستانی که ایام امتحانات ندارند و یا شاید به خاطر رفتار زشت برخی کاربرا از جمله خودم یا هر دلیل دیگه ای ، با سایت قهر کرده اند کدورتها رو کنار بگذارن و به خونه مجازی خودشون ( انجمن استقلال ) بازگردند و فعالیت خودشونو مثل قبل داشته باشند.
من این سایت رو به خاطر شما و به عشق شما دوستان عزیز میام و همواره خودمو کوچیک شما میدونم و خیلی چیزا از شما یاد گرفتم.اگر نخواید به سایت بیایید یا بیایید و سر بزنید ولی فعالیتی نداشته باشید من نیز از سایت خداحافظی میکنم و میرم.
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۲۳ روز قبل
بله یکی از دلایلشم رفتار های زشت بعضی از کاربرای سایته که الان خدا رو شکر خبری ازشون نیست . من از دوستان استقلالی خواهش میکنم با سایت اشتی کنن و برگردن و به روز های زیبا و پر از شور و نشاط استقلال و اینجا امید وارم .
آواتار علی دوستی
توسط   علی دوستی   ۳۴۲۳ روز قبل
نوشته شده توسط: امیر حسین اسلامی
[quote=shide]حق با شماست . حال این روزای سایت اصن خوب نیست . امیدوارم بچه ها بیش تر سر بزنن به سایت البته خلیاشون دانش اموزن الانم که وقت امتحاناس وقت ندارن زیاد بیان سر بزنن به سایت ....

صحبت شما کاملا متین.امیدوارم بعد از ایام امتحانات و با آغاز جام ملتهای آسیا و بعد از اون شروع دوباره لیگ ، شاهد فعالیت بیشتر اعضا باشیم.
بعضی وقتا دلایلی مثل محرم ، ایام امتحانات و تعطیلی لیگ را میشه قبول کرد ولی امیدوارم دوستانی که ایام امتحانات ندارند و یا شاید به خاطر رفتار زشت برخی کاربرا از جمله خودم یا هر دلیل دیگه ای ، با سایت قهر کرده اند کدورتها رو کنار بگذارن و به خونه مجازی خودشون ( انجمن استقلال ) بازگردند و فعالیت خودشونو مثل قبل داشته باشند.
من این سایت رو به خاطر شما و به عشق شما دوستان عزیز میام و همواره خودمو کوچیک شما میدونم و خیلی چیزا از شما یاد گرفتم.اگر نخواید به سایت بیایید یا بیایید و سر بزنید ولی فعالیتی نداشته باشید من نیز از سایت خداحافظی میکنم و میرم.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۲۲ روز قبل

امتحانا که هنوز شروع نشده!!!!!