پیوستن طالب لو به استقلال

آواتار میرودود سیدمحمدی
پیوستن طالب لو به استقلال
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۱۵ روز قبل
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۱۵ روز قبل
​خیلی خبر خوبیه. انشاالله دروازمون تضمینه.
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۱۴ روز قبل

خرید بسیار خوبیه.بعد از جدایی گلر برزیلی باید یه دروازه بان می خریدیم.با اومدن طالب لو که تعصب خیلی زیادی به استقلال داره میتونیم به نتیجه دلخواهمون نسبت به فروزان برسیم.یا انتهای فصل بهمون ثابت میشه که فروزان به درد استقلال نمیخوره و باید از این تیم بره و جای خودشو به بیرانوند بده یا اینکه فروزان برای تصاحب جایگاهش و گلر یک باقی موندن با طالب لو میجنگه و عملکرد درخشانی از خودش به جا میزاره.مثل همین ماجرای طالب لو و رحمتی که وقتی طالب لو دروازه بان استقلال بود رحمتی به تیم آمد و طالب لو برای حفظ جایگاهش جنگید و بعد از چند بازی حضور رحمتی دوباره تا آخر فصل فیکس شد و فصل بعدشم بعد از عملکرد نه چندان خوب رحمتی و خصوصا خوردن آن گل عجیب از معدنچی در دربی یواش یواش طالب لو فیکس شد و اینقدر خوب بود که رحمتی به مس رفت.
ضمنا اگر طالب لو دروازه بان اول ما بشه با توجه به رابطه خیلی خوبی که با حنیف و خصوصا صادقی داره باعث میشه روحیه این 2 مدافع میانی ما بهتر بشه.
البته نباید از فیزیک بدنی بهتر فروزان نسبت به طالب لو هم غافل بود.
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۱۴ روز قبل
فقط امیدوارم امیر ازش فیکس استفاده کنه .
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۱۴ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول موگویی

خوبه خداروشکر من که راضیم چون داداش وحید یه استقلالی تمام عیاره و ایشالله تو اس اسم موفق میشه

آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۱۴ روز قبل
برگشت طالب لو خبر خیلی خوبی بود چون هم بازکن خوبیه هم اخلاق مداره و فوق العاده نسبت به تیم تعصب داره خیلی دوست دارم با استقلال به اوج برسه دوباره
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۱۳ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
برگشت طالب لو خبر خیلی خوبی بود چون هم بازکن خوبیه هم اخلاق مداره و فوق العاده نسبت به تیم تعصب داره خیلی دوست دارم با استقلال به اوج برسه دوباره
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۱۳ روز قبل
من تو ورزش سه خوندم که چون راه آهن فعلا سر و صاحاب نداره ، هیچ بازیکنی نمی تونه ازش جدا شه .
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۱۳ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول موگویی
من تو ورزش سه خوندم که چون راه آهن فعلا سر و صاحاب نداره ، هیچ بازیکنی نمی تونه ازش جدا شه .

خود باشگاه راه آهن هم اعلام کرده حضور طالب لو تو استقلال غیر قانونیه.یعنی کلا هیچ بازیکنی نمیتونه قراردادشو فسخ کنه.
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۱۲ روز قبل
امیدوارم با پیوستنش به تیم به دوران اوجش برگرده
بازیکن با تعصبی که محبوب همه هواداراس
آواتار امید فلاحتی
توسط   امید فلاحتی   ۳۴۱۱ روز قبل
​وحید بزرگ شده مکتب استقلاله با برگشتن مجددش به استقلال نشون داد تعصب استقلالی یعنی همین اگه بازی با ذوب اهن تو دروازه مابود الان ما فینال تموم استقلالی داشتیم حیف شد ولی اینده انشاالله
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۴۱۱ روز قبل
​یکی از بهترین خریدای استقلال همین بود،خیلی خوشحالم از حضورش..امیدوارم مثل قبل لحظات خوب و ب یادموندنی رو برای ما و تیم محبوبمون رقم بزنه.
آواتار امید محمدی
توسط   امید محمدی   ۳۴۱۱ روز قبل
به امید خدا میاد وتیم رو کمک میکنه فقط امیدوارم مثل پرسپولیس مشکل گلر پیدا نکنیم
آواتار امید ارشد
توسط   امید ارشد   ۳۴۱۱ روز قبل
امید وارم مثل همیشه موفق باشه دروازه استقلال همیشه قهرمان بسته نگه داره
آواتار علی دوستی
توسط   علی دوستی   ۳۴۱۰ روز قبل
ای خدا کنه بیاد در کنارش بزرگترین ارزومه رضاعنایتی برگرده خدا کنه این دو تا بیان وای چی میشه