چرا استقلال تو نیم فصل نتیجه نگرفت؟

آواتار علیرضا طاقتی
چرا استقلال تو نیم فصل نتیجه نگرفت؟
توسط   علیرضا طاقتی   ۳۴۱۰ روز قبل
به این علت که فقط ی دونه بازی ساز داشت
آواتار arezoo 2134
توسط   arezoo 2134   ۳۴۱۰ روز قبل
به این علت که مدافعانی چون هاشم و امیر حسین گند زدن تو تیم  بازیشون در حد تیم های دسته دویی هم نبود ، چه ربطی به بازیساز داره ؟ مثلا کدوم هافبکمون بد بود ؟ لطفا این همه به هافبکایی مثل خسرو و امید و جاسم که با غیرت تمام  واسه استقلال میجنگن توهین نکنید .خواهشا
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۰۹ روز قبل
دروازه بان و دفاعمون افتضاح بود .
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۰۹ روز قبل
​چون مدافعانش(حنیف و صادقی) از اول به میدان نیومدن و وقتی اومدن در شرایط بازی نبودن و همچنین تغییرات نفرات در خط دفاعی به دلیل محرومیت ها و مصدومیت ها و بازی کردن بازیکنا در پست های غیر تخصصی همگی باعث شد استقلال سازمان دفاعی منظمی نداشته باشه.نکته ای که من قبل از آنالیز نود داشتم.
البته استقلال توسط مهاجمانش در زمین حریف اصلا پرس لازم رو انجام نمیدن و دفاع رو در زمین حریف رعایت نمیکنن و وقتی تیم جلو میوفته همه ی بازیکنا در یک سوم دفاعی خودمون به دفاع کردن مشغول میشن.همونطور که قبلا گفتم وقتایی که تیممون جلو میوفته در عرض چند دقیقه بعد از اون گل یا گلهایی رو دریافت میکنیم.
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۴۰۵ روز قبل
کند بودن خط دفاعی که واقعا تیم و مخصوصا هوادارا رو آزار میداد و ششش دانگ نبودن خط حمله که بیشتر موقعیتها رو از دست میدادیم...
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۶۰ روز قبل
این بازیکنان درخیلی از مواقع سر جلوی توپ کذاشتن عمرخود را در استقلال سپری کرده اند توهین کردن به بازیکن استقلال بی انصافیست .یک اس اس متعصب و همیشه ابی هیچموقع به تیمش توهین نمیکنه درنیم فصل اول اولین بازی استقلال با سپاهان فغانی چه بسر استقلال اورد که روزنامه ها نوشتن فغان از دست فغانی . بازی دربی را هم که دیدید خیلی راحت تیم را بازنده کردن مطمِیا باشید که اگر من وشما توی زمین بازی باشیم و این نا داوریها را ببینیم ازدست دادن روحیه که هیچ زمین بازی ترک میکنیم.
آواتار محمد جواد فلکی
توسط   محمد جواد فلکی   ۳۲۴۴ روز قبل
امیر قلعه نوعی خراب کرد باخریدن عنایتی اگر عنایتی نبود موفق می شدیم ..فروزان عالی بود..
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۲۴۴ روز قبل
اولا که هر موضوعی رو در جای خودش مطرح کنید  . دوما نتیجه نگرفتن ما به خاطر محرومیت کرار بود   . چون ما تو نیم فصل اول هم با کرار بیست و دو امتیاز و بدون کرار دو امتیاز گرفته بودیم .
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۰ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول موگویی
اولا که هر موضوعی رو در جای خودش مطرح کنید  . دوما نتیجه نگرفتن ما به خاطر محرومیت کرار بود   . چون ما تو نیم فصل اول هم با کرار بیست و دو امتیاز و بدون کرار دو امتیاز گرفته بودیم .

من هم با نظر شما موافقم.