تیم ملی آلمان

آواتار arezoo 2134
تیم ملی آلمان
توسط   arezoo 2134   ۳۴۱۱ روز قبل
تیم ملی آلمان رو چه جوری ارزیابی میکنید و به نظر شما بهترین بازیکنش کیه؟
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۱۱ روز قبل

گرچه من طرفدار آلمان نیستم ولی تیمشون عااااالیه.بهترین بازیکنشونم نویره.آلمانیا تو این چن سال سرمایه گذاری خوبی انجام دادن.نتیجش رو هم دارن میبینن.
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۱۱ روز قبل
با اینکه عاشق برزیلم اما آلمان بی نظیره ، نویر هم بهترین بازیکنشه . اونا سرمایه گذاری بلند مدت دارن نه مثل ما که پول مفت می دیم به بازیکنا تیم ملی .
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۱۰ روز قبل
​تیم خیلی خوبی دارن.با سرمایه گذاری که داشتند تونستند بازیکنان خیلی خوب و زیادی رو پرورش بدن.بازیکنانی نظیر اوزیل ، رویس ، گوتسه ، کروس ، نویر ، مولر ، شورله و ...... که در پست دروازه بان و هافبک و مهاجم حالا حالا ها احساس کمبود نمیکنند ولی پاشنه آشیل تیم ملی آلمان از نظر من مدافعان کناری آنهاست.با خداحافظی لام از بازیهای ملی آلمان از مدافعین میانی متوسطی نظیر اشملزر ، مصطفی و .... که همگی بازیکنان متوسطی هستند تکرار موفقیت برای آلمان کاری سخت میشود.وقتی اسپانیا 2 بار قهرمانی یورو و  یک بار جام جهانی را پشت سر هم به نام خود ثبت کرد در تمام خطوط از بازیکنان تاپی برخوردار بود.
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۲۸۹ روز قبل
  تیم ملی آلمان حتی اگر بازیکن شاخص نداشته باشه ولی بخاطر نظم و دیسیپلینی که در تیم حاکمه و این نظم به این خاطره که بازیکن آلمان خود را سرباز و تیم ملی را پادگان و سر مربی را فرمانده حساب میکند . که البته این نوع نظم در باشگاه های آلمان هم وجود داره . بهمین خاطر همیشه مثل یک سرباز که در میدان جنگه . در زمین مسابقه هم تا ثانیه های پایانی  مبارزه میکنه . 
آواتار صابر سالاری توسه سرا
توسط   صابر سالاری توسه سرا   ۳۲۱۷ روز قبل
​به نظر من بهترین بازیکن آلمان توماس مولر هر چن بازیش زاد به چشم نمیاد.
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۲۱۱ روز قبل

گوتــســــــــه