به چه منظوری اندو تیموریان هنگام وارد شدن به فرودگاه کابشن قرمز پوشیده بود

آواتار امید فلاحتی
به چه منظوری اندو تیموریان هنگام وارد شدن به فرودگاه کابشن قرمز پوشیده بود
توسط   امید فلاحتی   ۳۴۰۸ روز قبل
خود من اعتقادم اینه که با این کار چهره واقعی خودش روپشت ماسکی که رو صورتش گذاشته بود نشان داد امثال اندو تیموریان که همه چیزش رو از استقلال داره به خاطر پول حاضره تن به هر کاری بده حتی بازی کردن با احساسات هواداران ازت ممنونم امیرخان که به هوادار استقلال فهموندی که تعصب وغیرت رو چه کسانی دارن
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۰۸ روز قبل
بله دیگه تا تو استقلال بود ، هی پول پول میکرد . حالا بره اونجا پول بریزن به حلقش تا بالا بیاره . این فوتبالیستا رو باید تو شرایط سخت شناخت . مگه جباری نبود سر یه دعوا با مسئولان تیم ، رفت سپاهان که اون وقت اصلی ترین رقیب ما بود . آندو هم که دیگه نشون داد اگه پول بهش بدن تو گهر درود هم بازی میکنه. یه مثال دیگه ی پیرهن فروشا ، نیکبخته که در شرایط سخت گذاشت رفت لنگ . حالا پارسال بعد اون همه زخم زبونی که زمان رفتنش زده بود ، اومده بود عذر خواهی . تعصب فقط خسرو که اول فصل از هرتابرلین و هوفنهایم پیشنهاد داشت ولی موند تا به تیمی که توش بزرگ شده کمک کنه . 
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۴۰۸ روز قبل
​همین که رفت واسمون بسه. پدر تراکتور را با بازی 

های بچگانه در میاره
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۴۰۸ روز قبل

از لحاظ حرفه ای هیچ اشکالی نداره.ولی با توجه به اینکه رنگ دشمن سنتی استقلال یعنی پرسپولیس ، قرمز هست برای همین هواداران استقلال عصبانی شدن.مثلا اگر میرفت سپاهان و زرد میپوشید خیلی مشکلی پیش نمیومد.در واقع این قرمز پوشیدن به خاطر خرد کردن اعصاب استقلالی ها نیست بلکه به احترام هواداران تراکتوره.
در مورد پولکی بودن هم باید بگید شما فرض کنید برای یک شرکتی کار میکنید و قرار میزارید مثلا 100 میلیون حقوق دریافت کنید حالا اون شرکت به شما حقوقتونو خیلی کم میده و چون به مشکل مالی برمیخورید مجبور میشید برید یه جای دیگه کار کنید.ولی وقتی بهتون باید لقب پولکی داد که شرکت اول حقوق شما رو کامل پرداخت میکنه و شما هیچ مشکل مالی ندارید و با این وجود به پیشنهاد شرکتی دوم که بهتره مثلا 110 میلیونه پاسخ مثبت میدید.
آواتار رسول موگویی
آخه اونا که فوتبال سرشون نمیشه . اونا وقتی علی کریمی رفت تیمشون ، خبر نداشتن فقط می گفتن به عشق آذربایجان .
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۴۰۸ روز قبل
خسرو حیدری خیلی دوست دارم از بازیکنای مورد علاقمه ولی اونم بدتر از سایرین بد موقعی استقلال ول کرد رفت سپاهان

دیگه گذشت اون زمان بازیکنا رنگ لباسشونو با هیچ چیز عوض نمیکردن

آندو هم مثل بقیه ولی به جز این فصل واسه استقلال باتعصب بازی میکرد و ستون تیم بود و بحث رنگ لباسشم چیز مهمی نیست
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۴۰۸ روز قبل
نوشته شده توسط: میرودود سیدمحمدی
​همین که رفت واسمون بسه. پدر تراکتور را با بازی 

های بچگانه در میاره

ولی مطمئن باشید واسه اونا خوب بازی میکنه.بازیهای بچگانشون فقط واسه امیرخانه.اینم شانس استقلاله دیگه.
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۴۰۸ روز قبل
بی خیال بابا خودتونو ناراحت نکنید آندو،امیرحسین و هاشم هر جا برن وضعشون از نیم فصل اول هم بدتر میشه.تا شروع نیم فصل دوم درگیر مسابقات جام ملت ها هستن کی میخوان اینها با تیم های جدیدشون تمرین کنن.تازه بعد جام ملت ها که معلوم هم نیست ایران چه نتیجه ای میگیره دیگه رمق و انگیزه ای نمیمونه واسه ادامه مسابقات لیگ.در مورد لباسی که اندو پوشید یه ضرب المثل هست میگه خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو.فوتبالست ها خوب قلق هوادار ها دستشونه میدونن چه جوری یه شبه محبوب هوادار ها بشن.مظلومی یادتونه؟ رفت با تراکتور قرارداد ببنده حرف از استقلال و شال آبی و این چیزا اومد وسط بیرونش کردن از تبریز.به امید روزهای خوب برای پر افتخار ترین تیم تاریخ فوتبال ایران ....  
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۴۰۸ روز قبل
​امیر خیلی شرایط سختی داره و با کم شدن از نفرات باند نکونام شاید ما قهرمان نشیم ولی تیم ثبات پیدا میکنه امروز در بین بازیکنای فوتبال دیگر تعصب و غیرت بی مفهومه و فقط منافع شخصی حرف اول را میزنه ما هواداران هم فقط از اونا این خواست رو داریم که زمانی که با تیم قرارداد دارن کم فروشی نکنن 
آواتار رسول موگویی
بله دیگه وقتی انقدر کند و بی عرضه عمل می کنن همینه . حاتمی که پرید ، مسلمان و رضایی هم که دارن از دست میرن . جالب اینه مقصد دو تا شون احتمالا لنگه . اونوقت کادر فنی ما اول رفته کلیک کرده رو عنایتی که سن بابای من رو داره . 
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۴۰۷ روز قبل
رفت که رفت .لیاقت استقلالو نداشت . حالا تا بود چه گلی به سر استقلال زده که نباشه بد شه برامون تازه این اخریا هم که تو هر بازی سوتی میداد .
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۴۰۷ روز قبل
نوشته شده توسط: noyan gh
​درسته رفت ولی من از رفتنش ناراحت نشدم کار خوبی کرد و رفت چون هم به نفع خودش بود هم به نفع اس اس....امسال در اون حدی که باید خودشو نشون میداد متاسفانه نداد...ولی بچه ها با تعصب بازی کردنا و شوتا و عملکرد  فوق العاده ی قبلشو تو اس اس از یاد نبریم و ازش ناراحت نباشیم..بالاخره هر بازیکنی تو ی مقطعی افت میکنه و آندو هم همینطور ....رفت که رفت فدای سرمون ایشالله با بازیکنای فعلی جام قهرمانی رو بالای سرمون می بریم
آواتار maryam 7
توسط   maryam 7   ۳۴۰۷ روز قبل

​​​درسته ک شاید این حرکتش ب خاطر هوادارای تراکتور بوده اما ب نظرم خیلی بچگانه بود؛سر تا پا قرمز پوشیده!لابد اگه موهاشم بلند بود با کش قرمز می بستشون..

آواتار امید فلاحتی
توسط   امید فلاحتی   ۳۴۰۵ روز قبل
ازهمه دوستان عزیزم ممنونم که با این تحلیلهای زیباتون نشون دادید که استقلال چه طرفدارای فهیم وبا تعصب وبافرهنگی داره من تازه وارد سایت شدم واز اینکه اینقدر تعصب ویکدلی رو میبینم به خودم میبالم که استقلالی ام  حالا اگه این لنگپلیس بود که یه بازیکن مطرحش جدا میشد ومیرفت به بدترین وضعیت نابودش میکردن مخصوصا دوست عزیزم سراپا ابی که فعایت مستمر وگسترده ای داره ازتون ممنونم وبراتون ارزوی روزهای سراسر خوش وپربار دارم مخصوصا قهرمانی تیم قهرمانمون
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۰۵ روز قبل
ممنون . لطف دارید
آواتار لیلا جوکار
توسط   لیلا جوکار   ۳۴۰۳ روز قبل
منم نپسندیدم این رفتارشو.حالا حتی اگه دلیلش طرفدارای تراکتور بود.اون میدونه استقلالیها چقدر روی این رفتارها حساسند. کارش زیبا نبود.درسته بازیکن خوبیه و به استقلال خیلی کمک کرد اما هر چی داره از تیم محبوب ماست....
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۰۳ روز قبل
یادش به خیر یه زمانی میگفت تو ایران فقط استقلال.......
آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۴۰۲ روز قبل
نوشته شده توسط: zahra*ss*7777 4444*777
​درسته رفت ولی من از رفتنش ناراحت نشدم کار خوبی کرد و رفت چون هم به نفع خودش بود هم به نفع اس اس....امسال در اون حدی که باید خودشو نشون میداد متاسفانه نداد...ولی بچه ها با تعصب بازی کردنا و شوتا و عملکرد  فوق العاده ی قبلشو تو اس اس از یاد نبریم و ازش ناراحت نباشیم..بالاخره هر بازیکنی تو ی مقطعی افت میکنه و آندو هم همینطور ....رفت که رفت فدای سرمون ایشالله با بازیکنای فعلی جام قهرمانی رو بالای سرمون می بریم
آواتار محمد همراه
توسط   محمد همراه   ۳۴۰۲ روز قبل
نوشته شده توسط: shide HR
یادش به خیر یه زمانی میگفت تو ایران فقط استقلال.......
بازم دمش گرم بالای چهار سال برای اس اس بازی کرد مث بازیکنای لنگ نبود که باتعصبشون یک فصل بازی میکنه براشون .
خدا رو شکر همیشه باید بازی  سه بازیکن لنگی رو بزاریم روی هم تا به اندازه بازی یک اس اسی بشه
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۴۰۲ روز قبل
نوشته شده توسط: محمد همراه
[quote=shide]یادش به خیر یه زمانی میگفت تو ایران فقط استقلال.......
بازم دمش گرم بالای چهار سال برای اس اس بازی کرد مث بازیکنای لنگ نبود که باتعصبشون یک فصل بازی میکنه براشون .
خدا رو شکر همیشه باید بازی  سه بازیکن لنگی رو بزاریم روی هم تا به اندازه بازی یک اس اسی بشه
لنگ که کلا بحثش جداس . بیچاره هوادارشون فکر کنم اصن ندونن بازیکن با تعصبم هس . بدبختا بهترین بازیکنش(از نظر خودشون) شیشه رختکن میاره پایین ینی عاشق اخلاق ورزشکاریشمااااااااا......
آواتار مرضیه باب غاری
توسط   مرضیه باب غاری   ۳۴۰۲ روز قبل
من که رو هیچ بازیکنی تعصب ندارم فقط و فقط استقلال
برای من فقط استقلال مهمه نه بازیکن .از این بازیکنها خیلی امدن و رفتن پس عشق است فقط استقلال سرور لنگ سوراخ
آواتار امید محمدی
توسط   امید محمدی   ۳۴۰۱ روز قبل
آقا بهش پول خوب وسر موقع دادن باید ذاتش رو نشون بده خدا رو شکر که رفت تیم راهش رو ادامه می ده وبه امید خدا قهرمان می شه
آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۳۹۸ روز قبل
بزار بره بابا نیم فصل قبل اصلن بازی نکرد برا استقلال .یه بازیکن دسته یکی از این بهتر بازی میکرد اگه تو استقلال بود .
حالا چند وقت دیگه میاد میگه فلانی بهم چی گفت که من رفتم .خب رفتی برو دیگه این کارات چیه ؟هر چند اصلن برا م مهم نیست ولی کار خوبی نکرد .
برای من فقط استقلال مهمه