شک نکنید غیبت امسال استقلال سلطان فوتبال اسیا باعث بی روح شدن جام باشگاههای اسیا میشه

آواتار امید فلاحتی
شک نکنید غیبت امسال استقلال سلطان فوتبال اسیا باعث بی روح شدن جام باشگاههای اسیا میشه
توسط   امید فلاحتی   ۳۴۰۸ روز قبل
استقلال ابروی فوتبال اسیا در دنیاست وامسال خلإ این تیم بزرگ بین المللی در جام باشگاههای اسیا احساس میشه چون افتخار بین المللی کم نداره به نظر من لنگپلیس که تابحال از مرحله گروهی بالا نرفته امثال هم با این اوضاع انصراف بده بهتره لااقل ابروی فوتبال ایران حفظ میشه البته علی منصور هست که تا حدودی این خلإ رو پر میکنه
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۰۸ روز قبل
همشون میرن آبرو ایرانو میبرن و میان . لنگی که تو آزادی با نفت مسجد سلیمان مساوی کنه انتظار داری بره قهرمان هم بشه .
آواتار امید فلاحتی
توسط   امید فلاحتی   ۳۴۰۶ روز قبل
سلام من میخوام مشخصات شخصیمو ویرایش بدم ولی نمیشه میشه بگین باید به کدوم قسمت مراجعه کنم
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۴۰۶ روز قبل
وقتی شناسه کاربری و رمز ورود میدی و وارد سایت میشی ، نوشته فروشگاه ، ویرایش مشخصات ، تالار های گفتگو و یه چیز دیگه . به ویرایش مشخصات مراجعه کنید .
آواتار حسن همراه
توسط   حسن همراه   ۳۴۰۱ روز قبل
صد در صد همینطوره .حالا که در جام باشگاههای اسیا نیستیم حداقل حداقل باید به راحتی قهرمان لیگ بشیم .چون بازیکنان تیم هایی که در جام باشگاهها هستند خسته تر میشن و مصدوم میشن .استقلال اگه خوب بازی کنه به راحتی میتونه قهرمان لیگ بشه .