سایت خیلی سوت و کور شده

آواتار محمدحسن ملکی
سایت خیلی سوت و کور شده
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۳۹۸ روز قبل
من چهار روزه هرچی میام تو سایت حتی یک نظر جدید ندیدم چه برسه به تایپک بیاید سایت رو از این حالت خارج کنیم
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۳۹۸ روز قبل
بله این مدت به دلیل رفتار زشت برخی کاربران ، ایام امتحانات ،قهر برخی کاربران قدیمی از سایت ، تعطیلی لیگ و زمان بد برگزاری بازیهای جام ملتها همگی باعث این شده که سایت از رونق همیشگی خودش بیوفته.
امتحانات که تموم شده برای اکثر کاربران.کاربران بی اخلاق هم که نمیان به اون صورت به سایت.امیدوارم دوستانی هم که به نوعی قهر کردند به خانه مجازی خودشون بیان و شاهد اتحاد هواداران باشیم.فصل قهر و جدایی و این بحث ها گذشته الان فصل فصل اتحاده.
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۳۹۷ روز قبل
کی بی احترامی کرده
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۳۹۷ روز قبل
سایت یه چیز از سوت وکورم اونور تره .....
هیشکی نیس...
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۳۹۷ روز قبل
نوشته شده توسط: رسول موگویی
کی بی احترامی کرده

​اخیرا که جوکر آبی و قبلا افرادی مثل سفیر سپاهان و .....
[quote=shide]سایت یه چیز از سوت وکورم اونور تره .....
هیشکی نیس...

دقیقا.من انتظار داشتم بعد از برد و صعود ایران تالار فعالی رو شاهد باشیم ولی اصلا انگار نه انگار
آواتار shide HR
نوشته شده توسط: رسول موگویی
کی بی احترامی کرده
چند تا نفوذی لنگی داشتیم اینجا هی جو رو خراب میکردن , به اعضای اینجا بی احترامی میکردن و تهمت میزدن . کلا یه مدت جو بد بود از اون به بعد دیگه خیلیا نیومدن.
آواتار shide HR
امیدوارم که بهتر شه . تاچند وقت پیش هر موقع از شبانه روز میومدی حداقل دو سه نفر انلاین بودن الان بعد از دو روز میای اب از اب تکون نخورده ...
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۳۹۷ روز قبل
سایت از اولم تعریفی نبود حالا یه موقع هایی مثل الان.......
چند روزه دو سه نفری واسه هم نظر میدیم خوشیم
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۳۹۷ روز قبل
انشالا همگی با هم سایت رو از این حال و هوا در میاریم کم کم به لیگ هم نزدیکتر بشیم سایتم شلوغ تر میشه از دوستان اگه کسی هست عکسهای اردوی کیش رو داشته باشه ممنون میشم اگه تو یه تایپک بذاره واسه بقیه
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۳۹۷ روز قبل
شما درست میگید ولی خوب کم کاری اعضاء همش بر میگرده به خودمون.درسته عده ای به نام هوادار استقلال اومدن و به بقیه (مثل خودم) توهین کردن ولی این دلیل نمیشه که بقیه قهر کنن و دیگه اینجا فعالیت نکنن.بی احترامی اکثراً تو  فضای مجازی هست چون کسی،کسی رو نمیشناسه و اونهایی که دنبال آلوده کردن فضا هستن دیر یا زود طرد میشن که شدن.ولی ما نباید این بی احترامی هارو به پای بقیه اعضاء بگذاریم و ارتباطات و تبادل نظراتمون رو با بقیه کات کنیم.در کل بهتره یه تلنگری به خودمون بزنیم واسه فعالیت بیشتر   
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۲۴ روز قبل
اگر قرار باشه چندتا نفوذی بخوان جو را به هم بزنن . پس هیچی . لنگیها خر کی باشن که بخوان توی این جمع نفوذ کنن . من که اصلا اینها را آدم حساب نمیکنم . ضمنا چند روز قبل از عید برادر خانمم فوت کردن اینه که دو هفته ای در خدمت دوستان نبودم و الان حدود 24 ساعته که رسیدم منزل و همینطور در حال خوندن و جواب دادن پیامها هستم . انشاله خداوند به همه شما سلامتی و طول عمر عطا بفرماید . و سال خوبی داشته باشین . 
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۳۲۳ روز قبل
نوشته شده توسط: وهاب نظری نژاد
اگر قرار باشه چندتا نفوذی بخوان جو را به هم بزنن . پس هیچی . لنگیها خر کی باشن که بخوان توی این جمع نفوذ کنن . من که اصلا اینها را آدم حساب نمیکنم . ضمنا چند روز قبل از عید برادر خانمم فوت کردن اینه که دو هفته ای در خدمت دوستان نبودم و الان حدود 24 ساعته که رسیدم منزل و همینطور در حال خوندن و جواب دادن پیامها هستم . انشاله خداوند به همه شما سلامتی و طول عمر عطا بفرماید . و سال خوبی داشته باشین . 
خدا رحمتشون کنه . 
ایشالله بعد از تعطیلات نوروزی دوباره بچه بر میگردن .
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۲۳ روز قبل
با عرض معذرت . نبایددر این تالار باعث ناراحتی دوستان آبی میشدم . فقط میخواستم علت غیبت دو هفته ای من را دوستان بدانند . من بعنوان یک استقلالی چند آتیشه به رنگ آبی و تیم اس اس آبی تعصب دارم  ( مانند خودتان ) و عقیده دارم که هیچ چیزی نباید باعث رکود و کم رونق شدن تالار شود . استقلال و رنگ آبی زیبایش عشق من است و با هیچ تیم و هیچ رنگی عوضش نمیکنم و میدانم که شما هم همین تعصب را دارید . چون در تالار فعال هستین .  برای تمامی شماها آرزوی تندرستی و سلامت و برای اس اس همیشه قهرمان موفقیت و پیروزی را از درگاه  خداوند منان  خواستارم .