ایران 1 - 0 قطر

آواتار امیر حسین اسلامی
ایران 1 - 0 قطر
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۳۸۲ روز قبل

خدا رو شکر دومین بازی رو هم با پیروزی پشت سر گذاشتیم و به مرحله بعد صعود کردیم.نکته جالب اینه که بعد از کره جنوبی دومین تیمی هستیم که در هر دو بازی کلین شیت داشتیم و این هم مثل مقدماتی جام جهانی نشان دهنده ی اینه که کی روش تیم ملی رو صاحب ساختار دفاعی عالی و بی نظیری کرده.ما در مقدماتی جام جهانی با همین بحرین و قطر و البته اندونزی همگروه بودیم ولی اونجا تو 2 بازی رفت و برگشت با قطر نتونستیم اونا رو ببریم و 3 گل زدیم بهشون و 3 گل دریافت کردیم.و یا با بحرین در خاک بحرین 1-1 مساوی کردیم و در آزادی 6-0 بردیم.اما اینجا هر دو تیم رو شکست دادیم و گلی دریافت نکردیم.
من بازی رو درست و کامل ندیدم و دست و پا شکسته با گوشی نگاه میکردم ولی اون چیزی که دیدم نشون میداد ساختار خیلی خوبی چه قبل و چه بعد از زدن گل داشتیم و حتی الامکان موقعیت به قطر نمیدادیم طوری که فقط یک شوت به چهار چوب داشتن.نکته دیگه ای که معلوم بود این بود که ایران کاملا عمق رو بسته بود و اجازه نمیداد قطری ها خصوصا در محوطه جریمه صاحب فضا و موقعیتی برای گلزنی بشن.
در مورد مرحله یک چهارم هم بگم که به شخصه دوست دارم به ژاپن بخوریم.به هر حال من همیشه از بازیهای سخت و امتحانات دشوار استقبال خیلی بیشتری یکنم.تیمی مثل ایران هم که یکی از شانس های قهرمانی است نباید از ژاپن ترس داشته باشه و خودشو از پیش باخته بدونه.البته منظورم این نیست که بریم جلو امارات مساوی بگیریم یا ببازیم تا به ژاپن بخوریم ، بلکه منظورم اینه که برای پیروزی به میدان بریم ولی اگر مساوی کردیم و یا باختیم بدون ترس و با اشتیاق به مصاف ژاپن بریم.عقل و منطقم میگه عراق ولی دلم ژاپن رو ترجیح میده.همونطوری که تو لیگ قهرمانان دوست داشتم چلسی با یکی از دو تیم یوونتوس یا پی اس جی در مرحله یک هشتم بازی کنه که همیجوری هم شد و واقعا خوشحالم.
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۳۸۲ روز قبل
این که صعودمون قطعی شد و کارمون به روز آخر و اگر و اما نکشید خیلی عالی بود
ولی کارمون به عنوان تیم اول یکم سخت شد
من دوست دارم با عراق بازی کنیم تا راحتتر به نیمه نهایی برسیم و آرزوی رسیدن به فینال......
فوتبال قابل پیش بینی نیست ولی حریف  ژاپن تو یک چهارم نیستیم
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۳۸۲ روز قبل
من نمیدونم این عربها وقتی با هم بازی دارن اصلاً گل رو به هم تعارف میکنن ولی وقتی به ایران میرسن قضیه دفاع از ناموس میشه انگار.کی فکر میکرد قطر 4 تا از امارات بخوره و کی فکر میکرد بحرین با اون بازی ضیف و با گل به خودی امارات رو 6 امتیازی کنه.ولی در کل به نظرم ما به عراق بخوریم بهتره چون ترس از حذف تو مرحله حذفی تو بچه ها هست و یه جورایی واسه ایران زوده که تو این مرحله به یه تیم مدعی مثل ژاپن بخوره.
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۳۸۱ روز قبل

بازی بدی نبود.خوشحالم که صعود کردیم و کارمون به روز آخر و اما و اگر نکشید.اگه بچه ها یه کمی از خود گذشتگی داشتن میتونستیم گل دومم بزنیم.
ایشا.. اماراتم میبریم و به عنوان تیم اول صعود میکنیم.