سردار آزمون

آواتار محمدحسن ملکی
سردار آزمون
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۳۹۷ روز قبل
منم خوشحالم که یه بازیکن با این سن اومده تو مقطع بزرگسالان گل زده ولی بنظر من رسانه ها دارن خیلی بزرگش میکنن سرعتی نیست تکنیکی هم نیست فقط چهارچوب شناسه و سرزن که همین شهباززاده ی خودمون هم چهارچوب شناس قدریه تازه سرعت و تکنیکش هم از سردار بهتره ولی کی روش نمیدونم چه جوری بهترین گلزن ایرانی لیگ ما رو دعوت نمیکنه ولی نیمکت نشین لیگ روسیه رو دعوت میکنه؟- حریف های ما که حریف های قوی نبودن تا حالا ، درست نیست با دو تا بازی با تیمهای عربی که ما اصلا نباید خودمون رو باهاشون مقایسه کنیم بیایم اینجوری واسه کی روش به به و چه چه کنیم همین بازی با قطر با هزار نذر و نیاز بردیم آخرش هم که نزدیک بود گل رو بخوریم واقعا جایگاه فوتبال ایران اینه؟؟؟؟
خوشحال میشم نظراتتون رو بدونم

آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۳۹۷ روز قبل
به نظر من کی روش باید یه بار هم که شده به بیرانوند اعتماد کنه مطمئنم از حقیقی بهتر جواب میده همین حقیقی اگه تو لیگ بازی کنه کیفیتش رو همه می بینن ولی ما بازیاش رو نمی بینیم و الکی جو گیر میشیم تو این دوتا بازی هم کار خاصی رو انجام نداد چند تا شوت گرفت که از این شوتا سخت تر هم فروزان امسال خیلی گرفته بود بیرانوند هم استیل مناسبی داره و هم سرشار از انگیزه ست-همین جام جهانی که همه میگن حقیقی عالی بود بخدا اگه سید تو این اردوهای قبل از جام حضور داشت حتی ژکو و مسی هم بهش گل نمیزدن افسوس که ما مردم ایران به این بردهای خفیف و شانسی راضی میشیم بازم میگم این جایگاه فوتبال ما نیست که بعد از برد مقابل تیمی مثل بحرین و قطر این همه خوشحالی کنیم
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۳۹۷ روز قبل
من تا حدودی با شما موافقم ولی حقیقی تو این 2 بازی محک جدی نخورده که ببینیم چه جوریه.شاید بیرانوند یا فروزان هم بود فرقی با حقیقی نداشت.چون اتفاق خاصی رو دروازه ایران نیفتاد تو این 2 بازی.میشه گفت حضور حقیقی به خاطر تجربه ای که از جام جهانی داره هستش و از فرصتی که بهش رسید نهایت استفاده رو کرد.یعنی خودشو تو تیم و دل کیروش جا کرد.اون دروازه بانی دیگه رو هم که اسم بردی به نظرم چوب اشتباه خودشو خورد(پشت کردن به تیم ملی) و فکرشو نمیکرد که اینجوری بشه کلاً من فکر میکنم تا جام جهانی بعدی هم دروازه بان تیم ملی از بین حقیقی یا بیرانوند باشه که البته حقیقی شانسش خیلی خیلی بیشتره
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۳۹۶ روز قبل
درباره ی سردار که گفتید زیادی گنده ش کردن خب با این سن کمش در مقایسه با بقیه بازیکنا مثلا نکونام که این همه تجربه داره به نظرتون واقعا بهتر نیس؟
با اینکه از حقیقی خوشم نمیاد ولی به نظرم کارش بد نبوده , امتحانشو قبلا پس داده طبیعیه که کیروش ریسک نمیکنه فروزان یا بیرانوند رو بازی بده.
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۳۹۶ روز قبل
دوستان تاجی بهتون پیشنهاد میکنم برین تو این سایت عضو بشید خیلی شلوغ تر و بهتر از اینجاست البته وقتی ثبت نام کنید حدود یکماه ممکنه طول بکشه تا تایید بشید ولی عالیه حتما برید من یک هفته ست دارم هر کاری میکنم که دوستان نظر بذارن ولی فایده نداره فقط میان می بینن و میرن
Esteghlali.Com

آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۳۹۶ روز قبل
نوشته شده توسط: محمدحسن ملکی
دوستان تاجی بهتون پیشنهاد میکنم برین تو این سایت عضو بشید خیلی شلوغ تر و بهتر از اینجاست البته وقتی ثبت نام کنید حدود یکماه ممکنه طول بکشه تا تایید بشید ولی عالیه حتما برید من یک هفته ست دارم هر کاری میکنم که دوستان نظر بذارن ولی فایده نداره فقط میان می بینن و میرن
Esteghlali.Com

​در مورد خلوتی سایت هرچی بگین درسته من یه سوال از خودتون دارم شما واسه بهتر شدن اوضاع

سایت چیکار کردین شما هم جز اون افرادی هستین که مطالب میخونید و میرید
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۳۹۶ روز قبل
اگه اینجارو ول کنیم بریم حال سایت از اینی هم که هس بدتر میشه به نظرم بهتره همین جا بمونیم چون اینجا سایت اصلی استقلاله ....
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۳۹۶ روز قبل
نوشته شده توسط: حسن یارمحمدی
[quote=Hassan Abi7]دوستان تاجی بهتون پیشنهاد میکنم برین تو این سایت عضو بشید خیلی شلوغ تر و بهتر از اینجاست البته وقتی ثبت نام کنید حدود یکماه ممکنه طول بکشه تا تایید بشید ولی عالیه حتما برید من یک هفته ست دارم هر کاری میکنم که دوستان نظر بذارن ولی فایده نداره فقط میان می بینن و میرن
Esteghlali.Com

​در مورد خلوتی سایت هرچی بگین درسته من یه سوال از خودتون دارم شما واسه بهتر شدن اوضاع

سایت چیکار کردین شما هم جز اون افرادی هستین که مطالب میخونید و میرید
اگه دقت کرده باشین آخرین نظرات و تایپک رو من نوشتم
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۳۹۵ روز قبل
دوست عزیزمنظورم متوجه نشدی
شما فقط تو  تالار گفت و گو آزاد موضوع مطرح میکنی و به موضوعات دیگه که سایر کاربرا ایجاد کردن  به ندرت جواب میدی
آواتار رسول موگویی
توسط   رسول موگویی   ۳۳۹۵ روز قبل
به نظر من آینده داره
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۳۹۴ روز قبل
سردار هم سرعتش خوبه هم تکنیکش .
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۳۹۳ روز قبل
درسته که خیلی فعال نیستم ولی از این تالار تکون نمیخورم....
اینجا سایت تیم محبوبمه واین وظیفه ماست که رونقش بدیم همه اونایی م که توی سایتها و تالارهای دیگه که با اسم استقلالی دارن فعالیت میکنند باید بیان و اول تالار باشگاه شونو رونق ببخشن....
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۳۹۳ روز قبل
آفرین آقا میثم دقیقاً همینه ....
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۳۹۳ روز قبل
باسلام به همه دوستان چند وقتی اوضاع مساعدی نداشتم برای همین تو تالار نبودم  ولی در مورد سردار باید بگم گلش به قطر فوق العاده بود انصافا جزو معدود گلهای زیبای جام بود ولی حضور در این تاپیک این یک عزم همگانی میخواد تا تالارها رونق خوبی داشته باشه البته به نظر من کیفیت تالار مهمتر از شلوغی آن است پس اگر همگی سعی بر بالا بردن کیفیت تالار بکنیم مطمئنا به نتیجه میرسیم ولی شهباززاده امیدوارم روند خوبشو ادامه بده و به حقش در تیم ملی برسه

آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۳۹۳ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان
باسلام به همه دوستان چند وقتی اوضاع مساعدی نداشتم برای همین تو تالار نبودم  ولی در مورد سردار باید بگم گلش به قطر فوق العاده بود انصافا جزو معدود گلهای زیبای جام بود ولی حضور در این تاپیک این یک عزم همگانی میخواد تا تالارها رونق خوبی داشته باشه البته به نظر من کیفیت تالار مهمتر از شلوغی آن است پس اگر همگی سعی بر بالا بردن کیفیت تالار بکنیم مطمئنا به نتیجه میرسیم ولی شهباززاده امیدوارم روند خوبشو ادامه بده و به حقش در تیم ملی برسه

سلام علی جان
با آرزوی سلامتی شما
با پست شما هم کاملا موافقم
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۳۹۰ روز قبل
نوشته شده توسط: علیرضا جوادیان

خوش برگشتی سالار
آواتار وهاب نظری نژاد
توسط   وهاب نظری نژاد   ۳۳۲۴ روز قبل
Hassan Abi7 عزیزکاملا با نظر شما موافقم . قبلا هم گفته ام که نمیدانم چرا دوستان اکثرا مطالب را میخوانند و شاید هم نمیخوانند و فقط یک نگاه سطجی به موضوع میاندازند و رد میشوند . . ترکیب تیم نفت را یادتان است . کسی توجه نکرد یا اهمیت نداد. در حالی که من گفتم کسی که این ترکیب نغت را پیش بینی کرده و اتفاقا درست هم بود . برای اینکار زحمت کشیده و میشود کلی در باره اش صحبت کرد . ولی افسوس . من قبل از اینکه وارد تالار بشم در صفحه نخست و در اظهار نظرها تمام موضوعات را میخوانم و نظر خود را میدهم و بعد وارد تالار میشوم . و تمام موضوعات  مطرح شده توسط دوستان را میخوانم و حتما نظر خودم را میدهم زیرا نوشته های دوستان برای من ارزش دارند . همگی خسته نباشین .