استقلال 2 سپاهان1

آواتار حسن یارمحمدی
استقلال 2 سپاهان1
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۳۶۴ روز قبل
خداروشکر تو روزی که سه مدعی دیگه نتیجه نگرفتن بازی بردیم
هر دو تیم خوب بودن انصافا بازی قشنگی بود
فقط تعداد خطاهای زیاد دو تیم باعث متوقف شدن پیاپی بازی بود
اگه بازی نمیبردیم دیگه تقریبا قهرمانی محال بود
خیلیا خوب بودن ولی بهترین بازیکن از نظر من یعقوب کریمی بود که داره یواش یواش به روزای اوجش برمیگرده
آواتار محسن جلایی
توسط   محسن جلایی   ۳۳۶۴ روز قبل
​الحمدلله ک بردیم.ولی بازم از امیر حسین ضربه خوردیم....
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۳۶۳ روز قبل
​بازی خیلی خوبی رو از استقلال دیدیم.خیلی تیجه خوبی بود و وقتی فرکی قبل بازی گفت ما 5 امتیاز از استقلال جلوتریم مطمئن شدم بازی رو میبریم.مدافعین کناری استقلال عالی بودن.امیر حسین فاجعه بود.حنیف خوب بود و فروزان درسته که اکثر توپ ها رو دفع کرد ما مطمئن این کارو انجام میداد.امید خیلی روز سختی داشت ولی تا حدود زیادی تونست هافبک های سپاهانو از کار بندازه.بازی آرش و سجاد هم به دلیل تقابل با ووریا و حاج صفی خیلی به چشم نیومد و عنایتی شروعی عالی داشت.خسرو و کرار هم خیلی خوب برای فاز حمله طراحی موقعیت میکردن.
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۳۶۳ روز قبل
بازی خوبی بود فقط امیدوارم این روندادامه دار باشد چون استقلال دیگه جای هیچ اشتباهی نداره  بچه ها خوب بودن احساس میکنم هنوز هم هماهنگی کاملی ندارن و تیم هنوز هم ترکیب اصلی خودشو پیدا نکرده صادقی که طبق معمول امسال ضعیف بود حضور کریمی یک خط جلوتر خیلی مفید بود به نظرم آرش خیلی کارایی نداشت کرار هم مثل همیشه دلهره اور بود وهمش باید ترس از کارت بی مورد داشته باشیم به نظرم با این بازیکنانی که الان استقلال داره 442 بازی کنه خیلی بهتره خوب در کل بازی مهمی را بردیم و شروع خوبی بود به امید بردهای مکرر استقلال
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۳۶۳ روز قبل
بازی خوبی بود سپاهان روونتر بازی کرد ولی بچه های ما مردونه تر. و موقعیتهای بهتری داشتیم که مزدش روهم گرفتیم. جدای از صحنه ای که پنالتی بود و داور نگرفت....
امیدوارم که بیشتر ازاین شاهد بازیهای خوب از تیم محبوبمون باشیم
آواتار noyan gh
توسط   noyan gh   ۳۳۶۳ روز قبل
بازی خوب بود در کل اگه امیر حسینو بزاریم کنار بقیه همه عالی کار کردن ...انشالله تو بازی های اینده بهتر هم میشن .
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۳۶۳ روز قبل
بازی خوب بود خدا رو شکر که بردیم ولی به نظر من امیرخان باید از حسینی هم تو دفاع استفاده کنه میتونه امیرحسین رو بذاره دفاع چپ چن تا بازی هم تو اون پست انجام داد بد نبود از هاشم که بهتر بود
آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۳۶۳ روز قبل

خدا رو شکر. بالاخره یه تیم مدعی رو هم بردیم.گل امید خییییلییی چسبید.دستشون درد نکنه.
آواتار arezoo 2134
توسط   arezoo 2134   ۳۳۶۳ روز قبل

بازی عالی بود همه در کل خوب بودن ملیپوشا هم که ستاره بودن جاسم هم واقعا مردونه بازی کرد درباره صادقی هم بهتره اینجوری حرف نزنیم نیمه  دوم واقعا با غیرت تموم بازی کرد مخصوصا تو اون صحنه برخورد با خلعتبری که حالش بد شد دلم واسش سوخت . خسرو و  جاسم هم از دل و جون مایه گذاشتن و ارنج امیر خان هم مثل همیشه عالی بود این برد شیرین رو مقابل سپاهان پر ادعا با اون بازیکنای ... به همه ی طرفدارای اس اس تبریک میگم .

آواتار امید ارشد
توسط   امید ارشد   ۳۳۶۳ روز قبل
​ما بردیم چون حقمون برد بود همه خوب بازی کردن حتی امیر حسین فقط رو صحنه گل فروزان نباید به خودش اجازه بده که با امیر حسین در گیر بشه چون هر چی باشه احترامش واجبه یادمون نره چقدر برامون زحمت کشیده
آواتار محسن جلایی
توسط   محسن جلایی   ۳۳۶۱ روز قبل
امیر حسین این اولین ضربه ای نیس میخوریم ازش!؟بعد هر گلری حق دار سر دفاع خودش داد بزن......