سایپا 0 - 1 استقلال

آواتار امیر حسین اسلامی
سایپا 0 - 1 استقلال
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۳۶۶ روز قبل
​خیلی برد دلچسبی بود.واقعا خدا رو شاکرم.هم نمایش خیلی خوبی دیدیم و بدون گل خورده به پیروزی رسیدیم و هم سپاهان با نفت تهران 10 نفره به نتیجه مساوی رضایت داد تا هر دو تیم مدعی زرد پوش ، 2 امتیاز حساس رو از دست بدن و حالا استقلال بالاتر از سپاهان و با اختلاف 1 امتیازی نسبت به نفت در جدول قرار دارد.
نیمه اول فوق العاده بودیم و در چندین صحنه شاهد پاس های متوالی و کارهای ترکیبی بین بازیکنان بودیم.چیزی که در فوتبال ایران خیلی کم پیدا میشه.یعقوب در جریان بازی استارت های خیلی خوبی زد و پاس های قطری بلند خوب و دقیقی میفرستاد و در یکی از همین نفوذهاش پاس گل بازی رو داد.در نیمه دوم هم تیم طبیعتا کمی به عقب اومد و دل به ضد حملات بسته بود.در دفاع هم خیلی خوب عمل کردیم و موقعیت های زیادی به سایپا ندادیم و تونستیم 2 بازی سخت بعد از تعطیلات 50 روزه رو با برد پشت سر بگذاریم و با روحیه مناسب به استقبال بازی با پیکان با بازیکنای سابق استقلال مثل رحمتی ، ساموئل ، جمشیدیان و سیاوش اکبرپور بریم که همگی با ناراحتی از باشگاه جدا شدند و دل خوشی از قلعه نویی ندارن.
ضمنا یه نکته ای که هست اینکه استقلال کمی در نیمکت دچار فقر بازیکن خوب هست.ترکیب اصلی خوبه ولی برای تعویض باید به بازیکنانی مثل خرسند نیا ، هاشم ، میلاد نوری و سلیمان فلاح دل خوش کنیم.
در مورد فغانی هم دیگه واقعا نمیدونم چی باید بگم.همیشه کاری میکنه بره روی مخ بازیکنا بعد بازیکنا که بهش اعتراض میکنن بهشون کارت میده.واقعا حیف اون فینال که به تو دادن.بازیکن سایپا کرار رو میزنه و کاری به کارش نداره بعد به اعتراض کرار کارت زرد اول رو میده و به فاصله 2 ثانیه کارت زرد دوم رو میده و این بازیکن رو اخراج میکنه.( هر چند کرار با یک کارت زرد هم از بازی بعدی محروم میشد ولی اگر خطای بازیکن سایپا اعلام میشد دیگه کرار اعتراض نمیکرد و کارتی هم نمیگرفت )
یه بحث هم مطرح کنم و اون اینکه من چند روزی به علت بیماری حضور فعالی نداشتم و تونستم این موضوع رو مطرح کنم.وقتی که بیمار بودم یکی دو شب قبل بازی با سپاهان خواب دیدم استقلال این فصل قهرمان میشه.یه نشونه هایی دیدم که مطمئنم این اتفاق میوفته و حاظرم با همتون شرط ببندم.اگر استقلال قهرمان نشد من دیگه سایت نمیام.
آواتار میرودود سیدمحمدی
توسط   میرودود سیدمحمدی   ۳۳۶۶ روز قبل
​خدا روشکر.آرزوی شفا برای شما دوست عزیز  

وتمام مریضان.عالی بود بردمون.به لطف خدا حتما قهرمان میشیم.
آواتار zahra*ss*7777 4444*777
توسط   zahra*ss*7777 4444*777   ۳۳۶۶ روز قبل
نوشته شده توسط: میرودود سیدمحمدی
​برد دلچسبی رو بدست آوردیم و تو خوب موقعیتیم این بردو کسب کردیم ..از همه کسایی کا واسه این برد زحمت کشیدن ممنونم....گل سجاد هم زیبابود...اخراج کرارم بچگانه بود....ایشالله قهرمان میشیم  راستی اقای امیر حسین امیدوارم سلامتی کاملت رو بدست بیاری و خوابتم تعبیر شه و قهرمان شیم
آواتار محمدحسن ملکی
توسط   محمدحسن ملکی   ۳۳۶۶ روز قبل
تبررررررررررررررررریک
آواتار shide HR
توسط   shide HR   ۳۳۶۶ روز قبل
وای عالیییییییییییییی بود . من تو یه جمع لنگی بودم یعنی صداشون دیگه در نمیومدااااااااا ......تبریک میگم .
آواتار محسن جلایی
توسط   محسن جلایی   ۳۳۶۶ روز قبل
بازی قشنگی بود الحمدلله 3امتیاز و گرفتیم.منم این برد و از صمیمم قلبم ب تیم محبوبم و تمومم آبی دلهای عزیز تبریک میگم.واس اخراج کرار هم خب چیز طبیعی هستش هر موقع اقای فغانی سوت زد واس استقلال یا پنالتی علیه اس اس گرفت یا این ک مثل امروز الکی اخراج کرده!!!!!
آواتار علیرضا جوادیان
توسط   علیرضا جوادیان   ۳۳۶۶ روز قبل
​با سلام به همگی خصوصا امیرحسین اول امیدوارم حالت خوب باشد و بیماری گذرا بوده باشد در ضمن از توضیحات کاملت ممنون واقعا این دو بازی خیلی عالی بود فقط من تو تاپیک سپاهانم گفتم دلهره از کرار دارم که امیدوارم دیگران انقدر خوب کار کنند که کرار اکثرا به عنوان بازیکن تعویضی بیاد تو زمین چون کرار با اینکه بازیکن با کلاسی هست ولی قابل اتکا برای تیم نیست و حرکاتش پیش بینی نشدست به هر حال استارت عالی بود و 5 امتیاز اختلاف کم شد ه و باید بازیهای بعدی هم انجام بشه تا نتیجه نهایی معلوم بشه و به امید برد استقلال اهواز و پدیده 
آواتار حسن یارمحمدی
توسط   حسن یارمحمدی   ۳۳۶۵ روز قبل
با آرزوی سلامتی برای امیرحسین عزیز و علی آقای دوست داشتنی
با این برد به صف اصلی مدعیان برگشتیم و  تساوی نفت و سپاهان فاصله امتیازیمون کم کرد
بازی زیاد قشنگی نبود مخصوصا نیمه دوم
اگر مشکلاتمونو با فغانی فراموش کنیم انصافا اخراج کرار درست بود دیگه نه تنها داور رو اعصاب همه هواداراس
با هر خطایی اعتراض میکنه و انگار نباید روی این بازیکن خطا بشه امیدوارم انتهای فصل یه جایگزین خیلی خوب واسش پیدا کنیم چون کرار درست بشو نیست
خرسند نیا با انگیزه و جنگنده بود و خیلی به تیم کمک کرد
نیمه دوم وقتی دیگه حمله همه جانبه انجام نمی دادیم و عقب نشسته بودیم سایپا ابزار لازم نداشت تا به گل برسه وگرنه تیم منظم و با برنامه ای نشون داد
وقتی عقب میشینیم دیگه عنایتی به کار نمیاد چون سرعت بالایی نداره که تو ضد حمله ها مفید باشه
عنایتی زمانی خوبه که تیم با تعداد زیاد حمله میکنه تا از چارچوب شناسیش استفاده شه

آواتار سمانه علیزاده
توسط   سمانه علیزاده   ۳۳۶۵ روز قبل

برد خیلی خوبی بود.دیگه میتونیم از دیدن بازیهای تیم لذت ببریم.خدا رو شکر همه دارن هماهنگ و منظم کار میکنن. ایشاا... قهرمانی.
آواتار علیرضا موسوی
توسط   علیرضا موسوی   ۳۳۶۵ روز قبل
صادقی واقعاً افتضاحه.همه ملی پوشامون بعد جام ملت ها تغییر کردن جز این.بهتره راجبش حرف نزنم ولی زیاد هم از فغانی گله نکنید
آواتار میثم محمدی قراسویی
توسط   میثم محمدی قراسویی   ۳۳۶۵ روز قبل
با عرض سلام خدمت همه دوستان
وتبریک صمیمانه بابت برد شیرین که بازهم امیدوارم تداوم داشته باشه. متاسفانه بازی و ندیدم ولی نتیجه شو پیگیر بودم. بخاطر همین نمیتونم نظری درمورد بازی بدم.
و برای همه عزیزان خصوصا علیرضای عزیز( که تازه بهبود پیدا کردند) و امیرحسین عزیز آرزوی سلامتی میکنم.....
ودر آخر برای تیم محبوبم آرزوی موفقیت روزافزون دارم
آواتار امیر حسین اسلامی
توسط   امیر حسین اسلامی   ۳۳۶۴ روز قبل
​از همه دوستان بابت احساس همدردی و لطفی که به من دارند ممنونم.نگران نباشین یه مریضی مختصر بود.از این ویروس جدیدا.الانم حالم کاملا خوبه و مشکلی ندارم و اصلا نگران نباشید.
آواتار حسین امیری
توسط   حسین امیری   ۳۳۶۴ روز قبل
برد خیلی خوبی بود.
به همه تبریک میگم.
امیرحسین خان خوشحالم که خوب شدی داداش.ایشالا همیشه شاد و تندرست و موفق باشی