نظر شما راجع به اسماعیل شریفات چیه؟

آواتار danial forouzanfar
نظر شما راجع به اسماعیل شریفات چیه؟
توسط   danial forouzanfar   ۴۳۸۷ روز قبل
آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۸۰ روز قبل

امسال شده سوهان اعصاب استقلالی ها. خدا کنه از استقلال بره

آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۸۰ روز قبل
نوشته شده توسط: فرهاد قدیری

امسال شده سوهان اعصاب استقلالی ها. خدا کنه از استقلال بره

ب تو چه

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۸۰ روز قبل

معلومه بچه جنوبی که ایتقدر سنگ این دو رو به سینت می زنی. همچنان گستاخی کن تا به موقش نوبت منم برسه. با امثال تو سر و کله زدن وقت تلف کردن عشق مییییییییییییییییییییییییییییییییلاد!!!

آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۸۰ روز قبل

معلومه بچه جنوبی که ایتقدر سنگ این دو رو به سینت می زنی. همچنان گستاخی کن تا به موقش نوبت منم برسه. با امثال تو سر و کله زدن وقت تلف کردن عشق مییییییییییییییییییییییییییییییییلاد!!!

مشهدی ام

آواتار آرمین سردار
توسط   آرمین سردار   ۴۳۷۹ روز قبل

اصلا شریفات بازیکن نیست!توپ بر میداره بعدشم خرابش میکنه همین!

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۷۹ روز قبل

خداییش میلاد 10 ببین آرمین هم با نظر من موافقه چرا همش به من گیر می دی! از تو که بچه مشهد مقدس هستی بعیده اینقدر بد دهن باشی و توهین کنی. توی این سایت هر کس می تونه از هر بازیکنی که خواست انتقاد کنه. فقط انتقاد نه توهین و فحش دوست عزیز. یه خورده منطقی باش. تمام این بازیکنان یکی یکی میان و میرن.

آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۷۹ روز قبل

خداییش میلاد 10 ببین آرمین هم با نظر من موافقه چرا همش به من گیر می دی! از تو که بچه مشهد مقدس هستی بعیده اینقدر بد دهن باشی و توهین کنی. توی این سایت هر کس می تونه از هر بازیکنی که خواست انتقاد کنه. فقط انتقاد نه توهین و فحش دوست عزیز. یه خورده منطقی باش. تمام این بازیکنان یکی یکی میان و میرن.

غیر از میداوودی

آواتار danial forouzanfar
توسط   danial forouzanfar   ۴۳۷۹ روز قبل

طرفدارای استقلال باید متحد باشن نه مثل خروس جنگی به هم بپرن

بعدشم آقا میلاد قبول کن میداودی و شریفات به درد استقلال نمی خورن

آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۳۷۹ روز قبل

به نظر من همه بازیکنان استقلال خوبند فقط بعضی وقتها بدشانسند و توپ هاشون تو دروازه نمیره شاید ما خودمونم اون موقع جای اونا باشیم همینطوری عمل کنیم اسماعیل شریفاتم خوبه به نظر من طرفدار واقعی همیشه پشت تیمش و ازش حمایت می کنه چه ببره چه ببازه

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۷۹ روز قبل

ما طرفداران استقلال عاشقان واقعی استقلالیم که با بردشون خوشحال و با باختشون ناراحت می شیم. زنده باد استقلال قهرمان

آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۷۹ روز قبل

ما طرفداران استقلال عاشقان واقعی استقلالیم که با بردشون خوشحال و با باختشون ناراحت می شیم. زنده باد استقلال قهرمان

ایول