به نظر شما مشکلات پرویز مظلومی چیه؟

آواتار آرمین سردار
به نظر شما مشکلات پرویز مظلومی چیه؟
توسط   آرمین سردار   ۴۳۷۸ روز قبل
آواتار آرمین سردار

به نظرتون مشکل پرویز مظلومی چیه؟؟

آواتار آرمین سردار

به نظر من آقای مظلومی بعضی وقتا تیمو افتضا ارنج میکنه!

آواتار اصغر فرخیان
توسط   اصغر فرخیان   ۴۳۷۸ روز قبل

هیچ وقت با دو گل اختلاف از رقبا پیش نیافتادیم که هم تماشاگر فارغ از استرس خوردن گل تساوی با خیال راحت تا پایان  بازی را تماشا کنند وهم مربی فرصت و جرئت بازی گرفتن از بازیکنان ذخیره جوان داشته باشد که عصای دستش باشند در مواقع بحرانی

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۷۸ روز قبل

اصلا" نمیشه به تیمی که مظلومی می بنده و ارنج میکنه اعتماد کرد. به نظر من تیم مظلومی شانسی می بره. اینو نوی این 2 فصل نشون داد.

آواتار danial forouzanfar
توسط   danial forouzanfar   ۴۳۷۳ روز قبل
مظلومی اصلا مربی نیست فقط بازیکناش خوبن
آواتار اشکان قدیمی
توسط   اشکان قدیمی   ۴۳۷۳ روز قبل

ببخشید خانم 25102510  شما میدانید سرمربیگری چه قدر استرس دارد

در ضمن اقای مظلومی بهترین سرمربی است و ارنج خوبی هم میکند ولی هواداران زیادی به ورزشگاه نمی ایند حتی در اسیا اما پرپولیس که خیلی کم هوادار دارد 96 هزار نفر میرن استادیوم تا پرسپولیس را تشویق کنند

ان وقط هواداران استقلال کم به ورزشگاه می ایند

توسط   danial forouzanfar   ۴۳۷۲ روز قبل
فکر کنم آقای a7900اصلان فوتبال نگاه نمی کنن وگر نه این حرف نمی زدن استقلال در بازی هیچ برنامه ای نداره
آواتار اشکان قدیمی
توسط   اشکان قدیمی   ۴۳۷۲ روز قبل

اگه منظورت با من بود من فوتبال نگاه می کنم اما نمیدونم اسم تو هواداره!!!!!!!!!

اگه هوادار بودی از سرمربی تیمت دفاع می کردی

تو هم مثل اون خانم 25102510 هستی و اصلا نمی فهمید فوتبال چیه و فکر می کنید یک تیمی همش باید ببره

در ضمن دفعه اخرت باشه درمورد من حرف می زنی و گرنه مب میدونم با تو 

آواتار حمید قدیمی
توسط   حمید قدیمی   ۴۳۷۲ روز قبل

به نظر من کاربر a790 درست گفته،  من هم معتقدم که اگه  پرویزخان کارش رو بلد نبود نمی تونست 4 بار متوالی پرسپولیس را شکست بده و از خودش یک رکورد تاریخی به جا بگذاره، رفتن فرهاد به دلایلی که حتما برای خودش مهم بوده و همینطور مصدومیت تعداد زیادی از بازیکنان تاثیر گذار ،  برای تیمی که داره تو سه تا عرصه مبارزه می کنه  به تنهایی کافیه که تو کیفیت کارش تاثیر داشته باشه.

ضمن اینکه در لیگ برتر هم هنوز شانس قهرمانی داره و در باشگاه های آسیا می تونه به اینده امیدوار باشه.

توسط   danial forouzanfar   ۴۳۷۱ روز قبل

برای من بردن مهم نیست قشنگ بازی کردن مهمه وفکر نمی کنم در نیم فصل دوم بازی قشنگ از استقلال دیده باشیم و اینم تقصیره مربی تیمه

بعدشم من از بچگی تا الان فوتبال نگاه کردم و بازی کردم و فکر کنم خیلی بیشتر از شما از فوتبال سر در میارم

آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۳۷۱ روز قبل

آقای مظلومی خوبند ولی به نظر من استقلال امسال از بقیه تیم ها بیشتر بازی کردند و خستگی و مصدومیت بازیکنان رو به دنبال داره و این هم تقصیر آقای مظلومی نیست.

آواتار کاویار جعفرپور
توسط   کاویار جعفرپور   ۴۳۷۱ روز قبل

پرویز مظلومی مربی نیس کچل اصلا چیزی از فوتبال نمیفهمه مربی تو ایران فقط امیر ژنرال قدرت کاری داره ترسو نیس اخه تیمی که با اختلاف 9 امتیاز از جوجه های زرد اصفهان صدرو از دس بده تو دربی تو 10 دقیقه 3 گل بخوری تو اسیا باخت الجزیره پیشکش تو ورزشگاه خودت به تیم بسیار ضعیف نسف ازبکستان مساوی کنی ولی امیر هر موقع تو اس اس بوده اس اس همیشه 4 تا 4 تا 6 تا 6 تا میزد ارش گل نزن رو تبدیل میکنه به ارش گلزن فقط امیر قلعه نویی

آواتار sss sssss
توسط   sss sssss   ۴۳۶۲ روز قبل

به نظر من استقلال مظلومی امسال هم بازی های زیادی انجام داد و هم در بعضی مواقع بدشانس بود