سوهان اعصاب

آواتار فرهاد قدیری
سوهان اعصاب
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۸۵ روز قبل

این فوتبال ما هم دیگه شورش دراومده! هنوز لیگ تموم نشده آقایان حرف از موندن یا رفتن می زنن. جمع کنید این ادا و اطواراتونو. این قدر رو مخ مردم راه نرید

آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۸۴ روز قبل

بروبابا تو هم.دخالت الکی.اه

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۸۴ روز قبل
شما احتمالا" سنتون قد نمی ده! توی این 20 سالی که من طرفدار استقلال بودم همیشه آخر فصل از این مسخره بازی ها هست عزیزم! فوتبال یک سیاسته که شما درک نمی کنید!
آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۸۴ روز قبل

برو بابا.ازفوتبال چیزی نمیدونه گنده برمیداره.مواظب کمرت باش

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۸۴ روز قبل
امثال شماها هستین که فقط بلدید برید استادیوم و الکی گلوتون رو پاره کنید. تو مواظب جاهای دیگت باش!!!
آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۸۳ روز قبل
نوشته شده توسط: فرهاد قدیری

امثال شماها هستین که فقط بلدید برید استادیوم و الکی گلوتون رو پاره کنید. تو مواظب جاهای دیگت باش!!!

نظردستم به جاهای دیگت برسه گوتونبه جان

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۸۳ روز قبل

از شما می خوام دیگه جواب پیام های منو ندید چون بحث کردن فرهنگ خاص خودشو می خواد که شما دوست عزیز ندارید! موفق باشید.

آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۸۳ روز قبل
نوشته شده توسط: فرهاد قدیری

از شما می خوام دیگه جواب پیام های منو ندید چون بحث کردن فرهنگ خاص خودشو می خواد که شما دوست عزیز ندارید! موفق باشید.

شماهم درموردمیداوودی و رئال نباید اظهارنظرکنی.افتاد؟

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۸۳ روز قبل

شما فقط مختارید در مورد تیم یا بازیکن مورد علاقه خود بحث کنید. نباید با به کار بردن الفاظی مثل خفه شو و ... شخصیت خودتون را زیر سوال ببرید. گفتن اینگونه کلمات از هر کسی برمیاد. ما توی این تالار گفتگوها میایم که از تیم و بازیکنان مورد علاقه خودمون بگیم و از تیم و بازیکنان مورد علاقه دیگران انتقاد کنیم قرار نیست که به همدیگه توهین کنیم و فحش بدیم دوست عزیز. شما هم می تونی از بارسلونا و یا بازیکن خاصی انتقاد کنی اما این اجازه رو نداری که به من توهین کنی. شما باید جنبه انتقادپذیری خودتون را بالا ببرید. هرکس طرفدار یه تیم و بازیکن خاصیه. من تا اینجا که می تونم و با توجه به نوع بازی که هر کدوم از بازیکنان استقلال می کنن ازشون انتقاد می کنم چون من یه هوادار استقلال هستم و اجازه نمی دم یه عده از بازیکنان استقلال علی رغم پول زیادی که از باشگاه گرفتن با بازی ضعیفشون باعث دلشگستی و سرخوردگی من بشنن. والسلام...

آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۷۵ روز قبل
زنده باد اس اس زنده باد بارسا این که دیگه دعوا نداره دوستان