فرق فوتبال ما با جهان

آواتار فرهاد قدیری
فرق فوتبال ما با جهان
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۷۳ روز قبل

امروز وقتی مراسم خداحفظی سرمربی بارسلونا رو دیدم و با فوتبال خودمون مقایسه کردم فهممیدم که فوتبال ما مشکل تاکتیکی یا تکنیکی نداره. فوتبال ما مشکل فرهنگی داره. اونجا به بازیکنان و مربیانشون که عمری زحمت کشیدن و می خوان از تیم برن با عزت و احترام رفتار می کنن اما اینجا بازیکنان ما هنوز فصل تموم نشده میگه می خوام برم و یا برای مربی فرصت تعیین می کنن که اگه 2 تا بازی نتیجه نگیری میری. اینجاست که وقتی وسط های فصل میشه بازیکن ما وسط زمین راه میره و مربی ما هم هیچ کاری نمی کنه. و اینچنین است که داستان این فصل استقلال هم با سومی تموم می شه!!!

آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۷۳ روز قبل

اووووووووووووووووووووووووووغ

آواتار فرهاد قدیری

فصل بعد بعضی از بازیکنان که استقلال رو با خونه خالشون اشتباه گرفتن باید از استقلال برن. م-م . ع-ح . ا-ش . م-ا ازون بازیکنان هستن. اینجوری نوشتم که به بعضی ها برنخوره. خودشون می دون کیا رو گفتم!!!

آواتار فرهاد قدیری

فصل بعد بعضی از بازیکنان که استقلال رو با خونه خالشون اشتباه گرفتن باید از استقلال برن. م-م . ع-ح . ا-ش . م-ا ازون بازیکنان هستن. اینجوری نوشتم که به بعضی ها برنخوره. خودشون می دون کیا رو گفتم!!!

آواتار فرهاد قدیری

آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۷۳ روز قبل

باز پررو شدی.

آواتار danial forouzanfar
توسط   danial forouzanfar   ۴۳۷۳ روز قبل
حقیقت تلخه ولی باید قبول کنی آقا میلاد
آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۷۲ روز قبل

دمت گرم. به این میلاد خان بگیید که آقای میداوودی دیگه تو استقلال کارایی نداره. به نفع خودش و فوتبالشه که از استقلال بره تا دوباره زنده بشه.

آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۶۷ روز قبل
تفاوت که والا چه عرض کنم باید دنبال شباهت های فوتبال ایران و جهان باشیم اما از دوستان هوادار خواهش میکنم با همدیگه درگیر نشن تا تفاوت ها بیشتر آشکار نشه دمتون گرم
آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۳۶۷ روز قبل

به نظر من تمام این بازیکنانی که اول اسمشون رو نوشتید خوبند من نمیدونم  ولی اینا یکم بدشانسند که بعضی وقتها توپا شون نمیره تو گل

آواتار اشکان قدیمی
توسط   اشکان قدیمی   ۴۳۵۸ روز قبل

لیگ های خارجی فدراسیون خوب و موفق دارن و به لیگشون بها می دن و تلاش می کنند تا لیگی خوب داشته باشند

آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۵۵ روز قبل

وقتی ما یک هزارم امکانات فوتبال جهان رو نداریم برای چی باید خودمون رو با اونا مقایسه کنیم؟

آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۳۵۵ روز قبل

تفاوت از زمین تا آسمان است فرق فوتبال ما با جهان خیلی زیاده اونا تیماشون همه رو برنامه ریزی دقیق کار میکنن زمین های چمن درست و حسابی دارند همه تیماشون واسه خودشون ورزشگاه جداگانه دارند ووووو....در ایران کدوم یکی از اینا هست.

آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۴۶ روز قبل
mozuro gozashtin farge ma ba donya,bad bazia daran harfaye dige mizanan.akhe duste aziz mibini in dustemun az meydavudi khoshesh miyad chera hey dari aziyat mikoni mage bacheyi?fek konam az hameye ma bozorgtar bashin,in kara khub nis.saligeha farg dare shayad azun chizi ke shoma besh alage dari bazia khosheshun nayad bayad hey aziyatet konan?inja ye mozu dige matrah shode vali shoma dari ekhteshash mikoni aziz
آواتار alireza alkhamis
توسط   alireza alkhamis   ۴۱۹۴ روز قبل
میلاد میداوودی رو کی بدبخت کر ها؟؟؟همین قلعه نویی بدبختش کرده اصلا بهش بازی نمیده>بدنش افت کرده فص قبل هیچ کس مثل اسماعیل شریفات دوندگی نداشت...کی مثل شریفات با غیرت بازی میکرد؟ واقعا نمیدونم بعضی هوادارا فوتبال و تو چی میبینن>همین شمایی که اسم چندتااز بازیکنارو اوردی اگه دقت کنی همینا از باختا اس اس ناراحت میشدن...واقعا دلشون با اس اس بود.فصل قبل بعضی از بازیکنا استقلال تیمشون باخته نیششون بازه دارن میخندن.بازیکنا زحمت کشیدن تا به اینجا رسیدن.شدن بازیکن حرفه ای...ایتو که نمیشه تا حالا هیچ پولی نگرفتن...وقتی تیم حریفشون{پرسپولیسو}میبینن که بازیکناش از حمون اول فصل کل پولشونو گرفتن خوب معلومه از خود بی خود میشن و روحیه شون رو از دست میدن...به نظرمن اگه پولشونو بدن تیم درست میشه الا همه حاشیه استقلال از بیپولیه...تیمی که حاشیه داشته باشه به جایی نمیرسه.امیدوارم با بردهای پی در پی به صدر جدول نزدیک یشه وقهرمان لیگ بشه با کمک هوادارا..................................به امید قهرمانی با بازگشت فرهاد به اس اس که میخوات برگرده و بیادتو کادر فنی و 1روحیه + باشه واسه کل تیم و همه ی هوادارا
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۱۹۱ روز قبل
اولا که همه ما دوست داریم تیممون قهرمان بشه و تمام بازیکنای تیم رو دوست داریم اما دوست عزیز شما در مورد میلاد و شریفات ی آمار بگیر ببین چند تا گل و پاس گل داشتن امسال هم که آقا میلاد توی 330 دقیقه ی گل بیشتر نزده درمورد پول هم وقتی آقایان میگن پولی نگرفتن منظورشون اینه که ی چندمیلیونی گرفتن
آواتار alireza alkhamis
توسط   alireza alkhamis   ۴۱۸۶ روز قبل
هر چی باشه شریفات پارسال باغیرت بازی میکرد دلش با تیم بودهروقتم میومد تو زمین + بازی میکرد:تیم هجومی میشد پشت 18خطا میگرفت پنالت میگرفت.مثل جباری نبودکه هربازی با1کی بحس میکرد درسته بازیکنه خوبیه ولی همش حااااششششیییییههه . در مورد میلادهم:::::::ببخشیدها وقتی آقای امیرقلعه نویی هر2تا بازی دقیقه 80 میارش تو زمین انتظار داری چکارکنه...1 بازیکن وقتی میاد تو زمین 10 دقیقه طول میکشه که تو جریان بازی قرار بگیره
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۱۸۴ روز قبل
اولا که درمورد جباری حق با شماست درمورد باغیرت بودن هم حق باشماست اما مگه میشه کسی بیغیرت باشه و تو تیم بازی کنه اما فقط داشتن غیرت و تعصب کافی نیست و بازیکن باید کارایی داشته باشه همین شریفات با تعصب مگه چند تا گل زد آقا میلاد هم باید توی همین وقتی که بهش داده میشه خودشو ثابت کنه والا تو نود دقیقه هم نمیتونه کاری بکنه
آواتار محمدرضا چنگیزی
توسط   محمدرضا چنگیزی   ۴۰۴۳ روز قبل
نوشته شده توسط: saeed mohsen zadeh
فوتبال ایران در حد اسپانیاست ولی مدیریت نداره ما سال هاست ارزو داریم بریم جام جهانی کره جنوبی رو نگاه کنید ما از اون ها چی کم داریم دیدید که تو ازادی بردیمشون کره مدیریت داره اما ما نه
آواتار امید زین آبادی
توسط   امید زین آبادی   ۳۹۱۸ روز قبل

فوتبال ایران رو اصلا نمیشه با اسپانیا مقایسه کرد.مخصوصا از لحاظ فرهنگی.