میلاد میداوودی

آواتار فاطمه اکبری
میلاد میداوودی
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۴۸ روز قبل

من یه سوال دارم این اقای میداوودی فکر میکنه کیه که بعد از بازی تعویض میشه اعتراض میکنه و کفشش رو پرت میکنه مثلا خیلی خوب بازی کردی که انتظار داری تا دقیقه 90تو زمین باشی؟من با اینکه از شریفات زیاد راضی نیستم اما حضور اونو تو زمین به حضور تو ترجیح میدم دیگه کم مونده تو زمین دراز بکشی و بخوابی یه موقع اینقد راه میری خسته نشی اقای میداوودی !!!!!بعد از اون مصدومیت سنگینی که داشتی هوادارا به برگشت پرقدرتت امیدوار بودن اما حالا ...به نظرم اگه همین طوری بخوای ادامه بدی فصل بعد دیگه استقلال نیازی به تو نداره این قدر ها هستن که برای بازی تو اس اس حاضرن هر چی دارن بدن اس اس نیازی به بازیکن بی غیرت که فقط تو زمین راه میره نداره

آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۴۸ روز قبل

من یه سوال دارم این اقای میداوودی فکر میکنه کیه که بعد از بازی تعویض میشه اعتراض میکنه و کفشش رو پرت میکنه مثلا خیلی خوب بازی کردی که انتظار داری تا دقیقه 90تو زمین باشی؟من با اینکه از شریفات زیاد راضی نیستم اما حضور اونو تو زمین به حضور تو ترجیح میدم دیگه کم مونده تو زمین دراز بکشی و بخوابی یه موقع اینقد راه میری خسته نشی اقای میداوودی !!!!!بعد از اون مصدومیت سنگینی که داشتی هوادارا به برگشت پرقدرتت امیدوار بودن اما حالا ...به نظرم اگه همین طوری بخوای ادامه بدی فصل بعد دیگه استقلال نیازی به تو نداره این قدر ها هستن که برای بازی تو اس اس حاضرن هر چی دارن بدن اس اس نیازی به بازیکن بی غیرت که فقط تو زمین راه میره نداره

درمورد میداوودی درست صحبت کن.دراون حد نیستی که بخوای درموردش نظربدی جوجه.افتاد؟

آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۴۶ روز قبل

وای وای ترسیدم قشنگ معلومه طرفدار استقلال هستی یا میلاد میداوودی در ضمن تو درست صحبت کن تو در اون حدی نیستی که بخوای با من اینجوری صحبت کنی این نهایت ادبت رو میرسونه اقای با ادب!!!!!در ضمن  اینجا رو با کوچه و بازار اشتباه گرفتی دفه ی اخرت باشه با من اینطوری صحبت میکنی

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۴۶ روز قبل

میلاد جان ما تعصب عجیبی نسبت به میداوودی داره. زیاد بهش گیر ندید بچه باحالیه.

آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۴۵ روز قبل

تعصب داره که داره به نظر شما این طرز صحبت کردن درسته؟

آواتار اشکان قدیمی
توسط   اشکان قدیمی   ۴۳۴۵ روز قبل

میداوودی بد بازی کرد باید تعویض میشد دیگه چرا کفش پرتاب می کنه!!!!!!!!!! مگه خوب بازی کرد که از تعویضش ناراحت میشه!!!!!!!!!!!!!!

درضمن با هواداران استقلال درست صحبت کن مگه میداوودی کیه

آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۴۵ روز قبل
واقعا حیفه که هوادارایی که مالک واقعی باشگاه هستن درمورد بازیکنی که کلی پول گرفته و کار خاصی هم نکرده با هم درگیر بشن این آقا گل افتخارش اینه که مدل موهاشو مثل رونالدو درست کنه البته از آقا میلاد به خاطر نظری که دادم معذرت میخوام
از آقا میلاد به خاطر نظری که دادم معذرت میخام امیدوارم دیگه به من گیر نده
آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: saeed mohsen zadeh

از آقا میلاد به خاطر نظری که دادم معذرت میخام امیدوارم دیگه به من گیر نده

چی بگم .خودتون بفهمین

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۴۵ روز قبل

میلاد جان عیب نداره خودتو نارحت نکن. بالاخره میلاد هم یه روز میشه همون میلاد رونالدوی خودمون.

آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۴۵ روز قبل
نوشته شده توسط: فرهاد قدیری

میلاد جان عیب نداره خودتو نارحت نکن. بالاخره میلاد هم یه روز میشه همون میلاد رونالدوی خودمون.

خداکنه داداش

آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۴۵ روز قبل
BAHAM DARGIR NASHIN BACHEHA,MA BE KHATERE SHKHSE KHASSI INJA NISTIM MA BE KHATERE SS MIYAYM INJA VAGARNA IN BAZIKONA KE DARIN BE KHATERESH BAHS MIKONIN YERUZ MIRAN BELEKHARE UNI KE MIMONE MA HAVADARAYIM.MILAD BAZIKONE BOZORGIE FAGAT IN MASDUMIYATA KHARABESH KARD VALI BAZAM DARE BE RUZAYE OJESH BARMIGARDE FAGAT TOROKHODA BIYAYN HEMAYAT KONIM FAGAT TIMO,BAZIKONAYE SS HAMASHUN BOZORGAN.BE OMID GAHREMANIE TIME MAHBUBEMUN
از feri patala به خاطر دید مثبت ونشر خوبی که داده تشکر می‌کنم ........کاش همه هوادارای تیم اینطور باشن
آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۳۴۵ روز قبل

میلاد فوق العاده هستش فقط امسال یکم بهش بازی کم میدند نمیدونم چرا ولی به نظر من اگه زیاد بازی کنه بازم میشه همون میلاد سابق با اون شوتهای زیبایش

آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۴۵ روز قبل

من خودم اول که اومده بود اس اس عاشق بازیش بودم حتی وقتی که مصدوم شد کلی ناراحت شدم اما الان مثل اولاش نیست انگار که با ارش دعوا داره نمیتونه اونو ببینه تو بازی با الریان هم توقع داشته که ارش تعویض بشه این درست نیست یه بازیکن که داره پول حرفه ای میگیره باید رفتار حرفه ای هم داشته باشه این چه صیغه ایه که تا مربی میره تعویضش کنه ناراحت میشه و کفش پرتاب میکنه من هم به عنوان یه هوادار واقعی موفقیت تیمم برام مهمتر از موفقیت بازیکنه و ما الان تنها امیدمون به میلاد و ارشه اگه بخواد این اداهارو در بیاره که نمیشه اینطوری کلی حاشیه برای تیم درست میکنه لطفا بیاید واقع بینانه ترنظر بدیم اون بشه همون میلاد قبلی ما با جون و دل میپذیریمش

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۴۴ روز قبل

foloks 206 قلبت تو حلقم.....ایول حال کردم از این عکست

آواتار مجید رامیان
توسط   مجید رامیان   ۴۳۴۰ روز قبل

گل گفتی