علت ممنوع شدن ورود دختران به ورزشگاه ازادی

آواتار فاطمه اکبری
علت ممنوع شدن ورود دختران به ورزشگاه ازادی
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۶۸ روز قبل

به نظر شما دلیل قانع کننده برای ممنوع شدن ورود دختران به ورزشگاه چیه؟چرا ما نمیتونیم بیایم به ورزشگاه و تیم مورد علاقمون رو تشویق کنیم/

آواتار danial forouzanfar
توسط   danial forouzanfar   ۴۳۶۸ روز قبل
خیلی دوست دارین فوش بشنوین
آواتار اشکان قدیمی
توسط   اشکان قدیمی   ۴۳۶۸ روز قبل

چون در ورزشگاه ها حرف های زشتی زده می شود به خاطر همید نمی گذارند دختر ها به ورزشگاه بروند اما در ورزشگاه های خارج چنین رفتاری دیده نمی شود چون هوادار تیم خود را تشویق می کند و حرف زشت نمی زنند و دختر ها می توانند به ورزشگاه بروند.

آواتار ملیکا محمدخانلو
توسط   ملیکا محمدخانلو   ۴۳۶۷ روز قبل

ببخشید که من این و می گم ولی ازآدم هایی که تو ورزشگاه هستند خیلی بی شعورن و بد به دخترا نگاه می کنن.البته همچنین ممنوع ممنوع هم نیست.چون تو بازی استقلال که هفته ی پیش بود یک لحظه یک دختر4  یا 5 ساله رو نشون دادن

آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۶۷ روز قبل
فرهنگ این کار هنوز جا نیفتاده
آواتار مجید رامیان
توسط   مجید رامیان   ۴۳۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: ملیکا محمدخانلو

ببخشید که من این و می گم ولی ازآدم هایی که تو ورزشگاه هستند خیلی بی شعورن و بد به دخترا نگاه می کنن.البته همچنین ممنوع ممنوع هم نیست.چون تو بازی استقلال که هفته ی پیش بود یک لحظه یک دختر4  یا 5 ساله رو نشون دادن

بهتریکم فکر کنی بعد حرف بزنی دوست عزیز نیمه پرلیوان را ببینی  بهترنیست؟؟؟؟

آواتار آرمین سردار
توسط   آرمین سردار   ۴۳۶۷ روز قبل

به قول دوستمون بعضی از پسرا بیجنبه هستن ام اگه بشه یه جای مخصوصیرو برا دخترا پیدا کرد خوب میشه !

آواتار ملیکا محمدخانلو
توسط   ملیکا محمدخانلو   ۴۳۶۷ روز قبل
نوشته شده توسط: مجید رامیان

اتفاقا فکر کردم و دارم حرف می زنم شماهایی که شخصیتتون رو تو ورزشگاه نشون می دید  همش دنبال دخترید که بهشون تیکه بندازید و پشمشون رو در میارید

[quote=melika78]

آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۶۷ روز قبل
akhe onmoge kasi timo tashvig nemikone
آواتار ساحل ابدی
توسط   ساحل ابدی   ۴۳۶۶ روز قبل

آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۶۶ روز قبل

بله متوجه شدم این فرهنگ مثل خیلی از فرهنگ های دیگه توی ایران جا نیوفتاده اما ای کاش...

آواتار مجید رامیان
توسط   مجید رامیان   ۴۳۶۶ روز قبل

اتفاقا فکر کردم و دارم حرف می زنم شماهایی که شخصیتتون رو تو ورزشگاه نشون می دید  همش دنبال دخترید که بهشون تیکه بندازید و پشمشون رو در میارید[quote=6255]

بازهم فکرنکردی حرف زدی چی بگم پنج انگشت دست مثل هم اند؟؟؟؟

آواتار ملیکا محمدخانلو
توسط   ملیکا محمدخانلو   ۴۳۶۵ روز قبل

باز به هر حال خیلی از شما ها بی شعورید و جنبه ی دیدن دخترا رو ندارین

[quote=melika78]

اتفاقا فکر کردم و دارم حرف می زنم شماهایی که شخصیتتون رو تو ورزشگاه نشون می دید  همش دنبال دخترید که بهشون تیکه بندازید و پشمشون رو در میارید

[quote=melika78]

آواتار اصغر فرخیان
توسط   اصغر فرخیان   ۴۳۶۵ روز قبل

طبق فتوای علمای عظام قم " چون دربازی فوتبال قسمتهایی از بدن ورزشکاران بدون پوشش است ازنظرشرعی دیدن ان توسط بانوان جایز نیست" پس ازانقلاب ورود بانوان به ورزشگاه جهت دیدن مسابقات ممنوع شد

آواتار مجید رامیان
توسط   مجید رامیان   ۴۳۶۵ روز قبل

باز به هر حال خیلی از شما ها بی شعورید و جنبه ی دیدن دخترا رو ندارین[quote=6255]

اتفاقا فکر کردم و دارم حرف می زنم شماهایی که شخصیتتون رو تو ورزشگاه نشون می دید  همش دنبال دخترید که بهشون تیکه بندازید و پشمشون رو در میارید[quote=6255]

دوست عزیزتادختر نخواهد پسر بهش تیکه نمی ندازه قبول دارم بعضی پسرهابیجنبه هستن پس بهتراست همه رابا یک چشم نبینید

آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۳۶۴ روز قبل

به نظر من اگه یک بازی دخترا برند یک بازی پسرا خیلی خوب میشد نه اینطوری تیکه انداخته میشد نه اینکه فحشی شنیده میشد.

آواتار کاویار جعفرپور
توسط   کاویار جعفرپور   ۴۳۶۴ روز قبل

1.faghre farhangi to iran                                                                                                                                                                                                                 2nabood emkanat  choon mitoonestim jaygahe monaseb va voroodi va khoroojie joda baraye dokhtara tahie bebinim                                                              3eslam be khatar mioftad

آواتار ملیکا محمدخانلو
توسط   ملیکا محمدخانلو   ۴۳۶۴ روز قبل

ما دخترا هم که نخوایم  پسرای بی شعور خیلی زیادن و هر غلتی بخوان می کنن.پس کرم اصلیو پسرا می ریزن

[quote=melika78]

باز به هر حال خیلی از شما ها بی شعورید و جنبه ی دیدن دخترا رو ندارین

[quote=melika78]

[quote=melika78]

دوست عزیزتادختر نخواهد پسر بهش تیکه نمی ندازه قبول دارم بعضی پسرهابیجنبه هستن پس بهتراست همه رابا یک چشم نبینید

آواتار مجید رامیان
توسط   مجید رامیان   ۴۳۶۴ روز قبل

ما دخترا هم که نخوایم  پسرای بی شعور خیلی زیادن و هر غلتی بخوان می کنن.پس کرم اصلیو پسرا می ریزن[quote=6255]

ای بابا بازهم به پسرها توهین کردی دوست عزیزیکم منصف باشی بهتراست

باز به هر حال خیلی از شما ها بی شعورید و جنبه ی دیدن دخترا رو ندارین[quote=6255]

آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۶۴ روز قبل
از گفتگوی بالا میشه دلیل ممنوعیت ورود دخترا رو فهمید
آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۶۴ روز قبل

من که یه مرد هستم بعضی وقت ها از شنیدن بعضی شعارها خجالت می کشم. همون بهتر که دخترها نیان.

آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۶۳ روز قبل

دوستای گلم من این تاپیکو نذاشتم که باهم دعوا کنید اون دوستمون که گفته بود بدن بازیکنا پیداست مثلا ما که از تو خونه میبینیم دیگه اون موقع بدن بازیکنا پیدا نیست؟اما ای کاش فرهنگش جا میوفتاد تا ما هم بتونیم بیام و استقلال عزیز رو تشویق کنیم

آواتار farzad haghighi
توسط   farzad haghighi   ۴۳۶۲ روز قبل
شماها اینجا اینجوری میکنین تو ورزشگاه چیکار میخواین بکنین؟
آواتار میلاد سیف اله
توسط   میلاد سیف اله   ۴۳۵۵ روز قبل

haminjori tashvigh nemikonan vay be hale in ke dokhtara bian.onvaght hame jaye tashvigh be fekre mokh zadan mioftanbe nazare man shoma ghorbonie bi farhangie mardome iran shodid

آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۵۵ روز قبل

چه حرف قشنگی زدی دقیقا همینه که میگی مادخترا قربانی بی فرهنگی مردم ایران شدیم چه حیف...