جباری سرکش!

آواتار فرهاد قدیری
جباری سرکش!
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۳۷ روز قبل

استقلال این قدر ذلیل شده که یه بازیکن راحت تمرین رو تعطیل می کنه اونم لحظه ای که استقلال احتیاج به سه امتیاز بازی حساس با نسف داره. واقعا" خجالت داره. مجتبی هر چقدر هم که بازیکن خوبی باشه اما حق نداره این کارها رو بکنه. از این ادا و اطوارها در دوران صمد مرفاوی و قلعه نویی درآورده. به نظرم باید جباری رو از استقلال اخراج کنند چون هیچ تعصبی نسبت به استقلال نداره. آقا مجتبی اگه ببینه یه کارگری که روزی 5000 تومان حقوق می گیره اما به عشق استقلال به استادیوم میاد و با همون درآمد زندگیشو می چرخونه اونوقت دیگه از این مسخره بازی ها درنمیاره و با احساسات هوادارا بازی نمی کنه.

آواتار saeed mohsen zadeh
توسط   saeed mohsen zadeh   ۴۳۳۷ روز قبل
دوست عزیز با نظر شما موافقم و امیدوارم هرچه زودتر این آدم قدر نشناس از تیم محبوبمان بره
آواتار میلاد قربانی
توسط   میلاد قربانی   ۴۳۳۶ روز قبل

باهات موافقم داداش

آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۳۳۶ روز قبل

به نظر من استقلال ذلیل نشده فقط نیاز داره به این بازیکن وگرنه اینطوری هم که میگید نیست ولی با بقیه حرفاتون موافقم دیگه کاریش نمیشه کرد اینهمه بیخودی گنده اش نکنید و بیخودی اعصاب خودتون رو خورد نکینید من هیچ کاری به اینکاراش ندارم من تمام تیم رو دوست دارم که این آقا هم جزو این تیمه.به امید برد استقلال در بازی فردا

آواتار اصغر فرخیان
توسط   اصغر فرخیان   ۴۳۳۶ روز قبل

باتوجه به اینکه تمامی بازیکنان تمرین راتعطیل کردند بی انصافی است که تمام گناهان راگردن یک نفربیاندازیم و او را" سیبل" کنیم  بکوشیم مشکلی راکه باعث اعتصاب شده حل کنیم نه با برخورد پلیسی بازیکن را مقصرجلوه دهیم اما برای اینکه تکراری در کارنباشد بهترین روش ( تشکیل اتحادیه بازیکنان فوتبال )است که این نهاد بامسئولین برای حل مشکلات مذاکره کند همان روشی که امسال در لیگ ایتالیا و اسپانیا و بسکتبالNBAصورت گرفت وبه نتیجه رسید

آواتار danial forouzanfar
توسط   danial forouzanfar   ۴۳۳۶ روز قبل

جباری باید بره

آواتار فاطمه اکبری
توسط   فاطمه اکبری   ۴۳۳۵ روز قبل

من نمیدونم جباری که بیشتر پولش رو گرفته اگه کسی هم باید اعتراض داشته باشه اون بقیه بازیکنان جباری هر دو سه ماه یکبار میگیرتش باید یه کاری کنه که خودش رو نشون بده

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۳۵ روز قبل

بازیکنان فوتبال در این دوران به اندازه ای درآمد دارند که مثل خیلی از بازیکنان قدیمی به نون شبشون محتاج نمی شن. جباری از اون دسته بازیکنانه که فقط ماشینش صدها میلیون تومن می ارزه! البته نوش جونش. اما به نظر من این کارها رو فقط برای بزرگنمایی انجام می ده و اصلا" درست نیست و احترام بزرگترهایی مثل مظلومی رو نگه نمی داره. به نظر من بزرگترین ضربه رو همین جباری به تیم زد. اونم وقتی که سر یه ضربه پشت هیجده با کرار که می تونست خیلی به استقلال کمک کنه جر و بحث کرد و باعث اخراج اون از استقلال شد.