سپاهان قهرمان واقعی

آواتار فرهاد قدیری
سپاهان قهرمان واقعی
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۴۶ روز قبل

این حرف من نه به خاطر اینه که چون استقلال باخته می گم اما امشب به این باور رسیدم که سپاهان به حق قهرمان لیگ شد و حقشه که قهرمان آسیا هم بشه. امروز بازیکنان استقلال رو گیج کرده بودن

آواتار danial forouzanfar
توسط   danial forouzanfar   ۴۳۴۶ روز قبل
اینا همه تاثیر یه مربی خوبه
آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۳۴۵ روز قبل

استقلال قهرمان واقعی هست نه سپاهان به خاطر اینکه سپاهان فقط و فقط به خودش فکر میکنه  سپاهان فقط مال اصفهان نه ایران این و در لیگ وقتی قهرمان شدند ثابت کردند چون فقط قهرمانیشون رو به مردم اصفهان تقدیم کردندو اگه جای دیگه ای از کشور هوادار داشته باشند اونا رو اصلا آدم حساب نمیکنند و همچنین در آسیا با اینکه میدونستند با استقلال در حذفی روبرو خواهند شد درصورتی که اول بشند ولی اینکارو به خاطر یک تیم ایرانی دیگه ای که اون هم در آسیا باشه نکردند در صورتی که میتونستند

آواتار فرهاد قدیری
توسط   فرهاد قدیری   ۴۳۴۵ روز قبل

این حرف شما از روی احساساته. استقلال حداقل می تونست یه موقعیت 10 درصد روی دروازه سپاهان ایجاد کنه. اما خداییش اصلا" نمی تونستن راه برن. سپاهان حقشه که تا فینال بره. فقط به خاطر نام ایران. البته حال این مرزبان لنگی رو بعدا" می گیریم.

آواتار ف م
توسط   ف م   ۴۳۴۵ روز قبل

نه دوست عزیز من از روی احساس اینو ننوشتم و به این چیزهایی که نوشتم ایمان دارم چون واقعا سپاهان یک تیم خودخواهه امیدوارم که سپاهان به فینال نرسه